KS „Podwawelski” Kraków IV (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Janik (tel. 502 019 626)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIEL Jakub 1977 M 2017/2018 15
2 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997 M 2017/2018 445
3 BOCHENEK Mariusz 1969 M 2017/2018 18
4 BOLEK Łukasz 1997 M 2017/2018 1272
5 DYMEK Michał 1987 M 2017/2018 2249
6 KOSIŃSKI Mateusz 2000 M 2017/2018 1293
7 MIKRUT Jakub 2003 M 2017/2018 2250
8 MOREK Radosław 2000 M 2017/2018 769
9 NOWAK Alojzy 1964 M 2017/2018 580
10 PALACZ Daniel 1987 M 2017/2018 2248
11 PETKA Krzysztof 1999 M 2017/2018 695
12 PIETRZYK Marcin 1990 M 2017/2018 951
13 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 2017/2018 353
14 WOLANIN Piotr 2001 M 2017/2018 1886
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2017-10-01 13:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice II 12:2 (S) ⇑
2 4Z 1/1 2017-10-05 18:00 „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2017-10-14 14:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7 (S) ⇔
4 4Z 1/4 2017-10-22 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków IV  
5 4Z 1/5 2017-11-05 11:00 UKS „Jola” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków IV  
6 4Z 1/6 2017-11-17 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Podwawelski” Kraków IV  
7 4Z 1/7 2017-11-26 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice  
8 4Z 1/8 2017-11-30 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków IV  
9 4Z 1/9 2017-12-10 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice I  
10 4Z 1/10 2017-12-16 15:00 UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Podwawelski” Kraków IV  
11 4Z 1/11 2018-01-14 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - ULKS „Lachowice” II  
12 4Z 1/12 2018-01-20 16:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV  
13 4Z 1/13 2018-01-28 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
KM
4
PM
5
WA
1 (D) LKS „Olmex” Piotrowice II 3,5 3,0 0,0 2,5 3,0 12
2 (W) „Siemacha” Kraków 0,0 3,0   1,0 1,0 5
3 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 1,5 2,0   2,0 1,5 7
Razem 5,0 8,0 0,0 5,5 5,5 24
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997 M 2017/2018 445
2 BOLEK Łukasz 1997 M 2017/2018 1272
3 KOSIŃSKI Mateusz 2000 M 2017/2018 1293
4 PIETRZYK Marcin 1990 M 2017/2018 951
5 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 2017/2018 353