KS „Podwawelski” Kraków IV (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Janik (tel. 502 019 626)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIEL Jakub 1977 M 2017/2018 15
2 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997 M 2017/2018 445
3 BOCHENEK Mariusz 1969 M 2017/2018 18
4 BOLEK Łukasz 1997 M 2017/2018 1272
5 DYMEK Michał 1987 M 2017/2018 2249
6 KOSIŃSKI Mateusz 2000 M 2017/2018 1293
7 MIKRUT Jakub 2003 M 2017/2018 2250
8 MOREK Radosław 2000 M 2017/2018 769
9 NOWAK Alojzy 1964 M 2017/2018 580
10 PALACZ Daniel 1987 M 2017/2018 2248
11 PETKA Krzysztof 1999 M 2017/2018 695
12 PIETRZYK Marcin 1990 M 2017/2018 951
13 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 2017/2018 353
14 WOLANIN Piotr 2001 M 2017/2018 1886
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2017-10-01 13:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice II 12:2 (S) ⇑
2 4Z 1/1 2017-10-05 18:00 „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2017-10-14 14:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7 (S) ⇔
4 4Z 1/4 2017-10-29 13:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków IV 9:5 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2017-11-05 11:00 UKS „Jola” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków IV 6:8 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2017-11-17 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Podwawelski” Kraków IV 5:9 (S) ⇑
7 4Z 1/7 2017-11-26 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice 10:4 (S) ⇑
8 4Z 1/8 2017-12-12 20:00 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków IV  
9 4Z 1/10 2017-12-16 15:00 UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Podwawelski” Kraków IV  
10 4Z 1/9 2017-12-17 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice I  
11 4Z 1/11 2018-01-14 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - ULKS „Lachowice” II  
12 4Z 1/12 2018-01-20 16:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV  
13 4Z 1/13 2018-01-28 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
KM
4
PM
5
WA
6
WP
1 (D) LKS „Olmex” Piotrowice II 3,5 3,0 0,0 2,5 3,0   12
2 (W) „Siemacha” Kraków 0,0 3,0   1,0 1,0   5
3 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 1,5 2,0   2,0 1,5   7
4 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV 1,5 2,0 0,0 3,0 2,5   9
5 (W) UKS „Jola” Kraków   2,5   2,5 1,5 1,5 8
6 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III 0,0 3,0   3,0 2,0 1,0 9
7 (D) KTS „Victoria” Spytkowice   3,5 0,0 3,5 2,5 0,5 10
Razem 6,5 19,0 0,0 17,5 14,0 3,0 60
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997 M 2017/2018 445
2 BOLEK Łukasz 1997 M 2017/2018 1272
3 KOSIŃSKI Mateusz 2000 M 2017/2018 1293
4 PIETRZYK Marcin 1990 M 2017/2018 951
5 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 2017/2018 353
6 WOLANIN Piotr 2001 M 2017/2018 1886