LKS „Olmex” Piotrowice I (M)
Klub: LKS Piotrowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Piotrowice ul. Andrychowska 222
32-641 Przeciszów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Żebro (tel. 697 923 694)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2017-09-30 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - MKS KSOS Kraków II 8:6 (S) ⇑
2 4Z 1/1 2017-10-06 18:00 ULKS „Lachowice” II - LKS „Olmex” Piotrowice I 4:10 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2017-10-12 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Olmex” Piotrowice I 11:3 (S) ⇓
4 4Z 1/4 2017-10-28 16:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - „Siemacha” Kraków 5:9 (S) ⇓
5 4Z 1/5 2017-10-30 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice II - LKS „Olmex” Piotrowice I 0:14 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2017-11-17 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10 (S) ⇓
7 4Z 1/7 2017-11-23 17:30 KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice I 6:8 (S) ⇑
8 4Z 1/8 2017-12-01 17:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - UKS „Jola” Kraków 11:3 (S) ⇑
9 4Z 1/9 2017-12-17 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice I 3:11 (S) ⇑
10 4Z 1/10 2017-12-18 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - KTS „Victoria” Spytkowice 11:3 (S) ⇑
11 4Z 1/11 2018-01-09 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - LKS „Olmex” Piotrowice I 7:7 (S) ⇔
12 4Z 1/12 2018-01-26 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - LKS „Olmex” Piotrowice I 3:11 (S) ⇑
13 4Z 1/13 2018-01-29 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - UKS „Polfin” Oświęcim 10:4 (S) ⇑
14 4Z 2/15 2018-03-09 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - KS „Bronowianka” Kraków IV 10:4 (S) ⇑
15 4Z 2/16 2018-03-14 18:00 MKS KSOS Kraków II - LKS „Olmex” Piotrowice I 3:11 (S) ⇑
16 4Z 2/17 2018-03-17 10:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4 (S) ⇑
17 4Z 2/18 2018-04-16 18:00 „Siemacha” Kraków - LKS „Olmex” Piotrowice I 8:6 (S) ⇓
18 4Z 2/19 2018-04-23 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 (S) ⇑
19 4Z 2/20 2018-05-12 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Olmex” Piotrowice I 10:4 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
BM
3
BM
4
MG
5
PM
6
PT
7
PZ
8
WK
9
ŻKG
1 (D) MKS KSOS Kraków II 1,0 0,0 2,0   3,5     1,5   8
2 (W) ULKS „Lachowice” II 1,0 1,5 1,0   3,5 0,5   2,5   10
3 (W) TKS „Opoka” Trzebinia   1,0 0,0 1,0 1,0 0,0       3
4 (D) „Siemacha” Kraków 0,0 0,5 0,5 1,5 2,5         5
5 (W) LKS „Olmex” Piotrowice II 3,5     3,5 3,5     3,5   14
6 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 0,0 0,0 1,0 3,0 0,0     0,0   4
7 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV     0,0 1,0 3,0     3,5 0,5 8
8 (D) UKS „Jola” Kraków 2,0   2,0 3,5 3,5         11
9 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV       3,5 3,5     2,0 2,0 11
10 (D) KTS „Victoria” Spytkowice       3,5 1,5     2,5 3,5 11
11 (W) KS „Górnik” Wieliczka     0,5 2,0 2,0     2,5   7
12 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III 0,5     3,5 3,5       3,5 11
13 (D) UKS „Polfin” Oświęcim 0,0 1,5   3,5 3,5       1,5 10
14 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV     1,5 3,5 2,5     2,5   10
15 (W) MKS KSOS Kraków II 1,0     3,5 3,5 0,5   2,5   11
16 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV       3,5 3,5     1,0 2,0 10
17 (W) „Siemacha” Kraków 1,5     2,5 1,0     1,0   6
18 (D) TKS „Opoka” Trzebinia       3,5 1,0     2,0 1,5 8
19 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II       2,0 2,0   0,0 0,0   4
Razem 10,5 4,5 8,5 48,0 48,0 1,0 0,0 27,0 14,5 162
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BARTNICKI Jakub 2004 M 2018/2019 1449
2 BODNAR Marcin 1973 M 2018/2019 333
3 BODNAR Michał 2003 M 2018/2019 1413
4 MOSKAŁA Grzegorz 2000 M 2018/2019 606
5 PIEKARCZYK Michał 2004 M 2018/2019 1386
6 PIEKARCZYK Tomasz 1975 M 2018/2019 1803
7 PIEKARCZYK Zuzanna 2010 K 2018/2019 1862
8 WODNIAK Kamil 2003 M 2018/2019 1414
9 ŻEBRO Krzysztof Grzegorz 1986 M 2018/2019 615