LKS „Olmex” Piotrowice I (M)
Klub: LKS Piotrowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Piotrowice ul. Andrychowska 222
32-641 Przeciszów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Żebro (tel. 697 923 694)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ANTECKI Patryk Jerzy 2003 M 2017/2018 1224
2 BARTNICKI Jakub 2004 M 2017/2018 1449
3 BODNAR Marcin 1973 M 2017/2018 333
4 BODNAR Michał 2003 M 2017/2018 1413
5 BROSZKIEWICZ Karol 2007 M 2017/2018 1881
6 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002 M 2017/2018 1880
7 FILEK Maciej 2000 M 2017/2018 1393
8 MITORAJ Jan 2000 M 2016/2017 1446
9 MITORAJ Paweł 2000 M 2017/2018 1447
10 MOSKAŁA Grzegorz 2000 M 2017/2018 606
11 ORTMAN Agata 2001 K 2016/2017 965
12 PIEKARCZYK Michał 2004 M 2017/2018 1386
13 PIEKARCZYK Tomasz 1975 M 2017/2018 1803
14 PIEKARCZYK Zuzanna 2010 K 2017/2018 1862
15 WODNIAK Kamil 2003 M 2017/2018 1414
16 ŻEBRO Krzysztof Grzegorz 1986 M 2017/2018 615
17 ŻYDEK Robert 2007 M 2017/2018 1678
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2017-09-30 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - MKS KSOS Kraków II 8:6 (S) ⇑
2 4Z 1/1 2017-10-06 18:00 ULKS „Lachowice” II - LKS „Olmex” Piotrowice I 4:10 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2017-10-12 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Olmex” Piotrowice I 11:3 (S) ⇓
4 4Z 1/4 2017-10-28 16:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - „Siemacha” Kraków 5:9 (S) ⇓
5 4Z 1/5 2017-10-30 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice II - LKS „Olmex” Piotrowice I 0:14 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2017-11-17 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10 (S) ⇓
7 4Z 1/7 2017-11-23 17:30 KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice I 6:8 (S) ⇑
8 4Z 1/8 2017-12-01 17:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - UKS „Jola” Kraków 11:3 (S) ⇑
9 4Z 1/9 2017-12-17 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice I 3:11 (S) ⇑
10 4Z 1/10 2017-12-18 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - KTS „Victoria” Spytkowice 11:3 (S) ⇑
11 4Z 1/11 2018-01-09 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - LKS „Olmex” Piotrowice I 7:7 (S) ⇔
12 4Z 1/12 2018-01-26 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - LKS „Olmex” Piotrowice I 3:11 (S) ⇑
13 4Z 1/13 2018-01-29 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - UKS „Polfin” Oświęcim 10:4 (S) ⇑
14 4Z 2/15 2018-03-09 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - KS „Bronowianka” Kraków IV 10:4 (S) ⇑
15 4Z 2/16 2018-03-14 18:00 MKS KSOS Kraków II - LKS „Olmex” Piotrowice I 3:11 (S) ⇑
16 4Z 2/17 2018-03-17 10:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4 (S) ⇑
17 4Z 2/18 2018-04-16 18:00 „Siemacha” Kraków - LKS „Olmex” Piotrowice I 8:6 (S) ⇓
18 4Z 2/19 2018-04-23 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 (S) ⇑
19 4Z 2/20 2018-05-05 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Olmex” Piotrowice I  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
BM
3
BM
4
MG
5
PM
6
PT
7
WK
8
ŻKG
1 (D) MKS KSOS Kraków II 1,0 0,0 2,0   3,5   1,5   8
2 (W) ULKS „Lachowice” II 1,0 1,5 1,0   3,5 0,5 2,5   10
3 (W) TKS „Opoka” Trzebinia   1,0 0,0 1,0 1,0 0,0     3
4 (D) „Siemacha” Kraków 0,0 0,5 0,5 1,5 2,5       5
5 (W) LKS „Olmex” Piotrowice II 3,5     3,5 3,5   3,5   14
6 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 0,0 0,0 1,0 3,0 0,0   0,0   4
7 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV     0,0 1,0 3,0   3,5 0,5 8
8 (D) UKS „Jola” Kraków 2,0   2,0 3,5 3,5       11
9 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV       3,5 3,5   2,0 2,0 11
10 (D) KTS „Victoria” Spytkowice       3,5 1,5   2,5 3,5 11
11 (W) KS „Górnik” Wieliczka     0,5 2,0 2,0   2,5   7
12 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III 0,5     3,5 3,5     3,5 11
13 (D) UKS „Polfin” Oświęcim 0,0 1,5   3,5 3,5     1,5 10
14 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV     1,5 3,5 2,5   2,5   10
15 (W) MKS KSOS Kraków II 1,0     3,5 3,5 0,5 2,5   11
16 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV       3,5 3,5   1,0 2,0 10
17 (W) „Siemacha” Kraków 1,5     2,5 1,0   1,0   6
18 (D) TKS „Opoka” Trzebinia       3,5 1,0   2,0 1,5 8
Razem 10,5 4,5 8,5 46,0 46,0 1,0 27,0 14,5 158
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BARTNICKI Jakub 2004 M 2017/2018 1449
2 BODNAR Marcin 1973 M 2017/2018 333
3 BODNAR Michał 2003 M 2017/2018 1413
4 MOSKAŁA Grzegorz 2000 M 2017/2018 606
5 PIEKARCZYK Michał 2004 M 2017/2018 1386
6 PIEKARCZYK Tomasz 1975 M 2017/2018 1803
7 WODNIAK Kamil 2003 M 2017/2018 1414
8 ŻEBRO Krzysztof Grzegorz 1986 M 2017/2018 615