UKS „Polfin” Oświęcim (M)
Klub: UKS „Polfin” Oświęcim
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Miejskie Gimnazjum nr 2. im. Łukasza Górnickiego
ul. Olszewskiego 2A
32-600 Oświęcim
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Drabek (tel. 573 064 139)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Miczołek (tel. 515 082 194)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2017-09-30 15:00 UKS „Polfin” Oświęcim - ULKS „Lachowice” II 8:6 (S) ⇑
2 4Z 1/1 2017-10-07 15:00 UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Gorce” Nowy Targ III 7:7 (S) ⇔
3 4Z 1/3 2017-10-13 18:00 MKS KSOS Kraków II - UKS „Polfin” Oświęcim 11:3 (S) ⇓
4 4Z 1/4 2017-10-26 18:30 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Polfin” Oświęcim 11:3 (S) ⇓
5 4Z 1/5 2017-11-03 18:00 „Siemacha” Kraków - UKS „Polfin” Oświęcim 10:4 (S) ⇓
6 4Z 1/7 2017-11-25 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Polfin” Oświęcim 13:1 (S) ⇓
7 4Z 1/8 2017-12-02 15:00 UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Bronowianka” Kraków IV 6:8 (S) ⇓
8 4Z 1/6 2017-12-02 18:00 UKS „Polfin” Oświęcim - LKS „Olmex” Piotrowice II 13:1 (S) ⇑
9 4Z 1/9 2017-12-10 11:00 UKS „Jola” Kraków - UKS „Polfin” Oświęcim 4:10 (S) ⇑
10 4Z 1/10 2017-12-16 15:00 UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 (S) ⇑
11 4Z 1/11 2018-01-12 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - UKS „Polfin” Oświęcim 3:11 (S) ⇑
12 4Z 1/12 2018-01-20 15:00 UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Górnik” Wieliczka 9:5 (S) ⇑
13 4Z 1/13 2018-01-29 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - UKS „Polfin” Oświęcim 10:4 (S) ⇓
14 4Z 2/14 2018-03-02 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - UKS „Polfin” Oświęcim 4:10 (S) ⇑
15 4Z 2/15 2018-03-10 13:00 ULKS „Lachowice” II - UKS „Polfin” Oświęcim 5:9 (S) ⇑
16 4Z 2/16 2018-03-17 15:00 UKS „Polfin” Oświęcim - UKS „Jola” Kraków 13:1 (S) ⇑
17 4Z 2/17 2018-04-07 15:00 UKS „Polfin” Oświęcim - KTS „Victoria” Spytkowice 8:6 (S) ⇑
18 4Z 2/18 2018-04-19 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Polfin” Oświęcim 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DK
2
GG
3
KM
4
MK
5
MR
6
PA
7
SR
8
WK
1 (D) ULKS „Lachowice” II   2,0   1,5   1,0   3,5 8
2 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III     2,5 1,0 1,0 0,0   2,5 7
3 (W) MKS KSOS Kraków II   0,0   0,0   0,0   3,0 3
4 (W) TKS „Opoka” Trzebinia     0,0   1,0   0,5 1,5 3
5 (W) „Siemacha” Kraków   1,0   0,0     1,0 2,0 4
6 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 0,0 0,5   0,5 0,0   0,0   1
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV       1,0 1,0 0,0 2,0 2,0 6
8 (D) LKS „Olmex” Piotrowice II   3,5 2,5 2,0 2,5 0,0 1,5 1,0 13
9 (W) UKS „Jola” Kraków 0,0     3,0 2,5   2,5 2,0 10
10 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV     2,5 0,0 2,5   1,5 2,5 9
11 (W) KTS „Victoria” Spytkowice 0,0   1,5 1,0 2,5 0,0 2,5 3,5 11
12 (D) KS „Górnik” Wieliczka     1,5   2,5   3,5 1,5 9
13 (W) LKS „Olmex” Piotrowice I 0,0 0,0 0,0 1,0 0,0   1,0 2,0 4
14 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III       1,0 2,0   3,5 3,5 10
15 (W) ULKS „Lachowice” II 1,0     2,5 2,5   1,0 2,0 9
16 (D) UKS „Jola” Kraków 1,5 3,5     3,5 2,0   2,5 13
17 (D) KTS „Victoria” Spytkowice   0,0   1,0 2,0   2,5 2,5 8
18 (W) KS „Górnik” Wieliczka 0,0     1,5 1,5   2,0 2,0 7
Razem 2,5 10,5 10,5 17,0 27,0 3,0 25,0 39,5 135
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DRABEK Kazimierz 1945 M 2017/2018 1436
2 GASIDŁO Grzegorz 1998 M 2017/2018 2306
3 KOZIEŁ Michał 1983 M 2017/2018 636
4 MICZOŁEK Krzysztof 1996 M 2017/2018 2307
5 MOSKAŁA Ryszard 1956 M 2017/2018 2305
6 POLAKOW Aleksander 1958 M 2017/2018 2304
7 SARNA Ryszard 1962 M 2017/2018 862
8 WÓJCIK Krzysztof 1981 M 2018/2019 1882