LUKS „Galux” Skrzyszów III (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Zygmunt Szmyd (tel. 786 847 025)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Eligiusz Para (tel. 694 223 883)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2017-09-24 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - KS „Talar Team” Szczawa 8:6 (S) ⇑
2 4W 1/2 2017-10-01 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS „Galux” Skrzyszów III 6:8 (S) ⇑
3 4W 1/3 2017-10-15 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 10:4 (S) ⇑
4 4W 1/4 2017-10-22 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LUKS „Galux” Skrzyszów III 5:9 (S) ⇑
5 4W 1/5 2017-11-05 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 8:6 (S) ⇑
6 4W 1/6 2017-11-16 18:30 UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów III 9:5 (S) ⇓
7 4W 1/7 2017-11-26 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - TG „Sokół” Brzesko 7:7 (S) ⇔
8 4W 1/8 2017-12-08 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LUKS „Galux” Skrzyszów III 6:8 (S) ⇑
9 4W 1/10 2017-12-16 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 8:6 (S) ⇓
10 4W 1/9 2018-01-07 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Galux” Skrzyszów II 7:7 (S) ⇔
11 4W 1/11 2018-01-14 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7 (S) ⇔
12 4W 1/13 2018-01-27 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3 (S) ⇑
13 4W 1/12 2018-01-27 18:00 LUKS „Lipie” Lipie - LUKS „Galux” Skrzyszów III 1:13 (S) ⇑
14 4W 2/17 2018-03-18 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8 (S) ⇓
15 4W 2/18 2018-04-07 14:00 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów III 10:4 (S) ⇓
16 4W 2/15 2018-04-14 14:30 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 3:11 (S) ⇓
17 4W 2/19 2018-04-27 16:30 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Radość” Gorlice 6:8 (S) ⇓
18 4W 2/16 2018-04-30 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 7:7 (S) ⇔
19 4W 2/20 2018-05-05 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - LUKS „Galux” Skrzyszów III 12:2 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BA
2
JF
3
JM
4
KW
5
NM
6
PE
7
TM
1 (D) KS „Talar Team” Szczawa 2,5 3,5 1,5 0,0   0,5   8
2 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra 3,5 0,0 1,0       3,5 8
3 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 3,5 2,0 0,0 1,0     3,5 10
4 (W) MKS „Radość” Gorlice 1,5 1,5 2,5       3,5 9
5 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 1,5 0,5     2,5   3,5 8
6 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 0,0 1,0 2,0       2,0 5
7 (D) TG „Sokół” Brzesko 1,0 0,0 0,0   3,5   2,5 7
8 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn 1,0 1,5 2,5       3,0 8
9 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 0,0 2,0   1,0     3,0 6
10 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 1,0 2,5   0,0     3,5 7
11 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów 1,5 1,0 2,0       2,5 7
12 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa 3,0 2,0 3,0       3,0 11
13 (W) LUKS „Lipie” Lipie 3,5 3,0 3,0       3,5 13
14 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 2,0 1,5 0,5       2,0 6
15 (W) TG „Sokół” Brzesko 1,5 0,0 0,0       2,5 4
16 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn 2,0 0,0 0,0 0,0     1,0 3
17 (D) MKS „Radość” Gorlice 3,5 0,0 1,0 1,5       6
18 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 2,5 2,0 1,0 1,5       7
19 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 0,0 0,0 1,0 1,0       2
Razem 35,0 24,0 21,0 6,0 6,0 0,5 42,5 135
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŃBOR Andrzej 1969 M 2018/2019 373
2 JASIELSKI Franciszek 1965 M 2018/2019 347
3 JASIELSKI Marek 1968 M 2018/2019 348
4 KOZIOŁ Wiesław 1964 M 2018/2019 725
5 NOSAL Mirosław 1977 M 2018/2019 378
6 PARA Eligiusz 1954 M 2018/2019 946
7 TABOR Marcin 1981 M 2018/2019 376