MKS „Tarnovia” Tarnów (M)
Klub: MKS „Tarnovia” Tarnów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej
ul. Władysława Reymonta 30
33-100 Tarnów
sala rezerwowa: Miejski Klub Sportowy „Tarnovia”
ul. Bandrowskiego 9
33-100 Tarnów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Renata Słupek (tel. 660 368 841)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BORTNIK Jakub 2001 M 2017/2018 1688
2 FRONCZAK Szymon 2006 M brak 2371
3 JEWUŁA Mateusz 1998 M 2017/2018 1976
4 MILÓWKA Emilia 2006 K brak 2370
5 MROCZEK Adrian 1997 M 2017/2018 1782
6 NIZIOŁEK Karolina 2000 K 2017/2018 2082
7 NOSEK Artur 1996 M 2017/2018 758
8 ROBAK Mateusz 2002 M 2017/2018 1411
9 SOBOL Piotr 2006 M 2017/2018 2369
10 STROISZ Natasza 2003 K 2017/2018 1387
11 SZWALEC Karol 2001 M 2017/2018 1689
12 ZABAWA Martyna 2004 K 2017/2018 1498
13 ŻYDOWSKA Weronika 2002 K 2017/2018 1120
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2017-09-24 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Turbacz” Mszana Dolna 8:6 (S) ⇑
2 4W 1/2 2017-10-01 11:00 MKS „Radość” Gorlice - MKS „Tarnovia” Tarnów 9:5 (S) ⇓
3 4W 1/3 2017-10-15 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 3:11 (S) ⇓
4 4W 1/4 2017-10-22 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Tarnovia” Tarnów 10:4 (S) ⇓
5 4W 1/5 2017-11-05 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - TG „Sokół” Brzesko 1:13 (S) ⇓
6 4W 1/6 2017-11-17 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów 12:2 (S) ⇓
7 4W 1/7 2017-11-26 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 9:5 (S) ⇑
8 4W 1/8 2017-12-02 11:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MKS „Tarnovia” Tarnów 4:10 (S) ⇑
9 4W 1/9 2017-12-10 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Orzeł” Wojnarowa 13:1 (S) ⇑
10 4W 1/10 2017-12-17 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LUKS „Lipie” Lipie 10:4 (S) ⇑
11 4W 1/11 2018-01-14 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7 (S) ⇔
12 4W 1/12 2018-01-21 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Talar Team” Szczawa 9:5 (S) ⇑
13 4W 1/13 2018-01-28 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7 (S) ⇔
14 4W 2/14 2018-03-10 15:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - MKS „Tarnovia” Tarnów 5:9 (S) ⇑
15 4W 2/17 2018-03-18 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - MKS „Tarnovia” Tarnów 6:8 (S) ⇑
16 4W 2/18 2018-04-14 17:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 9:5 (S) ⇑
17 4W 2/19 2018-04-20 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - MKS „Tarnovia” Tarnów 5:9 (S) ⇑
18 4W 2/15 2018-05-04 17:00 KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Tarnovia” Tarnów 9:5 (S) ⇓
19 4W 2/20 2018-05-05 15:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
JM
3
MA
4
NA
5
RM
6
SN
7
ŻW
1 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna   1,5 2,5   1,5   2,5 8
2 (W) MKS „Radość” Gorlice   2,0 1,0   0,5   1,5 5
3 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów I   0,0 1,0   1,0   1,0 3
4 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III   0,0 1,0 0,0 2,5   0,5 4
5 (D) TG „Sokół” Brzesko 0,0 0,5 0,0 0,5       1
6 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn   0,0 1,0   1,0   0,0 2
7 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II   1,5 3,5   2,5   1,5 9
8 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   3,0 2,0   3,5   1,5 10
9 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa   3,5 3,5 2,5 3,5     13
10 (D) LUKS „Lipie” Lipie   2,5 2,0 0,5 3,5   1,5 10
11 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III   2,5 2,5   2,0   0,0 7
12 (D) KS „Talar Team” Szczawa   1,5 3,5   1,5   2,5 9
13 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra   1,0 2,0   3,0   1,0 7
14 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa   2,0 3,0   3,0 0,0 1,0 9
15 (W) LUKS „Lipie” Lipie   2,0 2,0   3,5   0,5 8
16 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   2,0 1,0   2,5   3,5 9
17 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna   3,0 1,0   3,5   1,5 9
18 (W) KS „Talar Team” Szczawa   1,5 1,5   1,0   1,0 5
19 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra   1,0 1,0   3,5   1,5 7
Razem 0,0 31,0 35,0 3,5 43,0 0,0 22,5 135
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BORTNIK Jakub 2001 M 2017/2018 1688
2 JEWUŁA Mateusz 1998 M 2017/2018 1976
3 MROCZEK Adrian 1997 M 2017/2018 1782
4 NOSEK Artur 1996 M 2017/2018 758
5 ROBAK Mateusz 2002 M 2017/2018 1411
6 STROISZ Natasza 2003 K 2017/2018 1387
7 ŻYDOWSKA Weronika 2002 K 2017/2018 1120