LUKS „Galux” Skrzyszów II (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Anna Pis (tel. 728 145 282)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jarosław Kozioł (tel. 696 090 645)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GALUS Mateusz 2001 M 2017/2018 727
2 KASPRZYK Michalina 2002 K 2017/2018 1183
3 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 2017/2018 370
4 KOZIOŁ Zuzanna 2002 K 2017/2018 726
5 PIS Kamil 1991 M 2017/2018 371
6 PIS Konrad 2003 M 2017/2018 1184
7 PIS Marcin 1996 M 2017/2018 372
8 SKRĘŻYNA Hubert 1999 M 2017/2018 990
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2017-09-24 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 3:11 (S) ⇓
2 4W 1/2 2017-10-07 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów II 6:8 (S) ⇑
3 4W 1/3 2017-10-15 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - TG „Sokół” Brzesko 7:7 (S) ⇔
4 4W 1/4 2017-10-21 17:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LUKS „Galux” Skrzyszów II 3:11 (S) ⇑
5 4W 1/5 2017-11-04 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 12:2 (S) ⇑
6 4W 1/6 2017-11-19 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 10:4 (S) ⇑
7 4W 1/7 2017-11-26 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 9:5 (S) ⇓
8 4W 1/8 2017-12-03 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LUKS „Lipie” Lipie 9:5 (S) ⇑
9 4W 1/10 2017-12-17 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Talar Team” Szczawa  
10 4W 1/11 2018-01-14 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS „Galux” Skrzyszów II  
11 4W 1/12 2018-01-21 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Turbacz” Mszana Dolna  
12 4W 1/13 2018-01-28 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LUKS „Galux” Skrzyszów II  
13 4W 1/9 do ustalenia LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Galux” Skrzyszów II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GM
2
KM
3
KZ
4
PK
5
PK
6
PM
7
SH
1 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów I   0,0     0,0 2,0 1,0 3
2 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III   1,5   0,5 0,5 3,5 2,0 8
3 (D) TG „Sokół” Brzesko 1,0 1,0   0,5 0,0 3,5 1,0 7
4 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn   3,0   0,5 2,0 3,5 2,0 11
5 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa     2,5   2,5 3,5 3,5 12
6 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   2,5   2,5 1,5 3,5   10
7 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów   2,0   2,0 1,0   0,0 5
8 (D) LUKS „Lipie” Lipie   1,5     1,5 2,5 3,5 9
Razem 1,0 11,5 2,5 6,0 9,0 22,0 13,0 65
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GALUS Mateusz 2001 M 2017/2018 727
2 KASPRZYK Michalina 2002 K 2017/2018 1183
3 KOZIOŁ Zuzanna 2002 K 2017/2018 726
4 PIS Kamil 1991 M 2017/2018 371
5 PIS Konrad 2003 M 2017/2018 1184
6 PIS Marcin 1996 M 2017/2018 372
7 SKRĘŻYNA Hubert 1999 M 2017/2018 990