MLUKS „Gulon” Zakliczyn (M)
Klub: MLUKS „Gulon” Zakliczyn
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
ul. Malczewskiego 56
32-840 Zakliczyn
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Malik (tel. 790 608 602)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2017-09-22 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) ⇔
2 4W 1/2 2017-10-01 11:00 TG „Sokół” Brzesko - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 10:4 (S) ⇓
3 4W 1/3 2017-10-13 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3 (S) ⇑
4 4W 1/4 2017-10-21 17:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LUKS „Galux” Skrzyszów II 3:11 (S) ⇓
5 4W 1/6 2017-11-17 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów 12:2 (S) ⇑
6 4W 1/5 2017-11-26 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 3:11 (S) ⇑
7 4W 1/8 2017-12-08 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LUKS „Galux” Skrzyszów III 6:8 (S) ⇓
8 4W 1/9 2017-12-10 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 6:8 (S) ⇑
9 4W 1/10 2017-12-15 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5 (S) ⇑
10 4W 1/7 2017-12-23 09:00 LUKS „Lipie” Lipie - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 5:9 (S) ⇑
11 4W 1/11 2018-01-14 11:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 6:8 (S) ⇑
12 4W 1/12 2018-01-19 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - MKS „Radość” Gorlice 6:8 (S) ⇓
13 4W 1/13 2018-01-27 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 13:1 (S) ⇓
14 4W 2/14 2018-02-25 11:00 MKS „Radość” Gorlice - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 9:5 (S) ⇓
15 4W 2/16 2018-03-04 17:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 4:10 (S) ⇓
16 4W 2/17 2018-03-16 19:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - TG „Sokół” Brzesko 5:9 (S) ⇓
17 4W 2/15 2018-04-14 14:30 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 3:11 (S) ⇑
18 4W 2/18 2018-04-19 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 4:10 (S) ⇑
19 4W 2/19 2018-04-21 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 5:9 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
HS
3
KB
4
MJ
5
SD
1 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 1,5 1,5 1,5   2,5 7
2 (W) TG „Sokół” Brzesko 1,5 0,5 0,0   2,0 4
3 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa 3,5 3,5 0,5   3,5 11
4 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 0,5 0,5 0,0   2,0 3
5 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów 3,5 3,5   1,5 3,5 12
6 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 3,5 2,5 2,5   2,5 11
7 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III 2,5 1,5   0,0 2,0 6
8 (W) KS „Talar Team” Szczawa 1,5 2,5   2,5 1,5 8
9 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra 3,5 3,5 0,0 1,0 1,0 9
10 (W) LUKS „Lipie” Lipie 3,5   2,5 1,5 1,5 9
11 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna 2,5   0,0 2,5 3,0 8
12 (D) MKS „Radość” Gorlice 1,0 2,0   1,0 2,0 6
13 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 1,0   0,0 0,0 0,0 1
14 (W) MKS „Radość” Gorlice 1,5 1,5   1,0 1,0 5
15 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 3,0 1,0   0,0 0,0 4
16 (D) TG „Sokół” Brzesko 3,5 0,5 0,5 0,0 0,5 5
17 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III 3,5 2,5   1,5 3,5 11
18 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 3,5   1,5 2,5 2,5 10
19 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 2,5 3,5   1,0 2,0 9
Razem 47,0 30,5 9,0 16,0 36,5 139
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BARDON Piotr 2000 M 2018/2019 1137
2 HEŁMECKI Szymon 2001 M 2018/2019 1025
3 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 2018/2019 1407
4 MRÓZ Jakub 2003 M 2018/2019 1406
5 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001 M 2018/2019 1141