LKS „Orzeł” Wojnarowa (M)
Klub: LKS „Orzeł” Wojnarowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa
Wojnarowa 278
33-322 Korzenna
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Obrzut (tel. 606 883 390)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DZIEDZIC Marta 1969 K 2017/2018 1633
2 KANTOR Michał 1989 M 2017/2018 1341
3 KOZIOŁ Bogdan 1973 M 2017/2018 1610
4 KRÓL Stanisław 1959 M 2017/2018 511
5 KULCZYK Rafał 1981 M 2017/2018 1934
6 ŁATKA Tomasz 1972 M 2017/2018 325
7 ŁUKASIK Andrzej 1971 M 2017/2018 1129
8 OBRZUT Jakub 2004 M 2017/2018 2192
9 OBRZUT Tomasz 1972 M 2017/2018 497
10 PARAIS Leszek 1969 M 2017/2018 917
11 PLICHTA Józef 1965 M 2017/2018 2191
12 RYBOWICZ Rafał 1991 M 2017/2018 679
13 SZAREK Marcin 1986 M 2017/2018 1669
14 SZCZEPANEK Wojciech 2000 M 2017/2018 1181
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2017-09-24 11:00 TG „Sokół” Brzesko - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3 (S) ⇓
2 4W 1/2 2017-09-30 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Talar Team” Szczawa 3:11 (S) ⇓
3 4W 1/3 2017-10-13 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3 (S) ⇓
4 4W 1/4 2017-10-21 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LKS „Dobrzanka” Dobra 0:14 (S) ⇓
5 4W 1/5 2017-11-04 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 12:2 (S) ⇓
6 4W 1/6 2017-11-18 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Turbacz” Mszana Dolna 6:8 (S) ⇓
7 4W 1/8 2017-11-22 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - MKS „Radość” Gorlice 0:14 (S) ⇓
8 4W 1/7 2017-11-25 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3 (S) ⇓
9 4W 1/9 2017-12-10 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Orzeł” Wojnarowa 13:1 (S) ⇓
10 4W 1/10 2017-12-16 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LZS „Solidarni” Mędrzechów I  
11 4W 1/11 2018-01-14 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa  
12 4W 1/12 2018-01-20 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - UKS „Villa Verde” Olesno III  
13 4W 1/13 2018-01-28 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LKS „Orzeł” Wojnarowa  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DM
2
KM
3
KR
4
ŁT
5
ŁA
6
OJ
7
OT
8
PL
9
PJ
10
SM
1 (W) TG „Sokół” Brzesko 2,0 0,0           0,0   1,0 3
2 (D) KS „Talar Team” Szczawa   0,0         0,0 2,0 0,0 1,0 3
3 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn   1,0         0,0 1,0 1,0   3
4 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra     0,0 0,0 0,0     0,0     0
5 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II   0,0   0,0 2,0   0,0       2
6 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna   0,5 2,5       1,5 1,5     6
7 (D) MKS „Radość” Gorlice   0,0       0,0 0,0 0,0     0
8 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   1,0     1,0   0,0 1,0     3
9 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów   0,0   0,0 0,0     1,0     1
Razem 2,0 2,5 2,5 0,0 3,0 0,0 1,5 6,5 1,0 2,0 21
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DZIEDZIC Marta 1969 K 2017/2018 1633
2 KANTOR Michał 1989 M 2017/2018 1341
3 KULCZYK Rafał 1981 M 2017/2018 1934
4 ŁATKA Tomasz 1972 M 2017/2018 325
5 ŁUKASIK Andrzej 1971 M 2017/2018 1129
6 OBRZUT Jakub 2004 M 2017/2018 2192
7 OBRZUT Tomasz 1972 M 2017/2018 497
8 PARAIS Leszek 1969 M 2017/2018 917
9 PLICHTA Józef 1965 M 2017/2018 2191
10 SZAREK Marcin 1986 M 2017/2018 1669