LKS „Orzeł” Wojnarowa (M)
Klub: LKS „Orzeł” Wojnarowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa
Wojnarowa 278
33-322 Korzenna
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Obrzut (tel. 606 883 390)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2017-09-24 11:00 TG „Sokół” Brzesko - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3 (S) ⇓
2 4W 1/2 2017-09-30 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Talar Team” Szczawa 3:11 (S) ⇓
3 4W 1/3 2017-10-13 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3 (S) ⇓
4 4W 1/4 2017-10-21 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LKS „Dobrzanka” Dobra 0:14 (S) ⇓
5 4W 1/5 2017-11-04 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 12:2 (S) ⇓
6 4W 1/6 2017-11-18 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Turbacz” Mszana Dolna 6:8 (S) ⇓
7 4W 1/8 2017-11-22 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - MKS „Radość” Gorlice 0:14 (S) ⇓
8 4W 1/7 2017-11-25 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3 (S) ⇓
9 4W 1/9 2017-12-10 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Orzeł” Wojnarowa 13:1 (S) ⇓
10 4W 1/10 2017-12-16 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 3:11 (S) ⇓
11 4W 1/11 2018-01-14 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa 6:8 (S) ⇑
12 4W 1/12 2018-01-24 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - UKS „Villa Verde” Olesno III 3:11 (S) ⇓
13 4W 1/13 2018-01-27 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3 (S) ⇓
14 4W 2/15 2018-03-02 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3 (S) ⇓
15 4W 2/14 2018-03-10 15:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - MKS „Tarnovia” Tarnów 5:9 (S) ⇓
16 4W 2/16 2018-03-10 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 9:5 (S) ⇑
17 4W 2/17 2018-03-16 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LKS „Orzeł” Wojnarowa 6:8 (S) ⇑
18 4W 2/19 2018-04-21 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LUKS „Lipie” Lipie 7:7 (S) ⇔
19 4W 2/20 2018-05-06 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DM
2
KM
3
KM
4
KS
5
KR
6
ŁT
7
ŁA
8
OJ
9
OT
10
PL
11
PJ
12
RR
13
SM
1 (W) TG „Sokół” Brzesko 2,0 0,0               0,0     1,0 3
2 (D) KS „Talar Team” Szczawa   0,0             0,0 2,0 0,0   1,0 3
3 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn   1,0             0,0 1,0 1,0     3
4 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra         0,0 0,0 0,0     0,0       0
5 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II   0,0       0,0 2,0   0,0         2
6 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna   0,5     2,5       1,5 1,5       6
7 (D) MKS „Radość” Gorlice   0,0           0,0 0,0 0,0       0
8 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   1,0         1,0   0,0 1,0       3
9 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów   0,0       0,0 0,0     1,0       1
10 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów I   0,5     1,0       1,5 0,0       3
11 (W) LUKS „Lipie” Lipie   1,5     2,5             1,5 2,5 8
12 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III   0,5     1,0         0,0     1,5 3
13 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III         1,5   0,5   0,5 0,5       3
14 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra   0,5             0,0 1,0     1,5 3
15 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów 0,5 0,5   2,0           0,5     1,5 5
16 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 3,0 2,5                   1,0 2,5 9
17 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna 1,5 2,0               2,5     2,0 8
18 (D) LUKS „Lipie” Lipie 2,5 2,0     1,0         0,5     1,0 7
19 (W) KS „Talar Team” Szczawa   2,0 0,0           0,0       1,0 3
Razem 9,5 14,5 0,0 2,0 9,5 0,0 3,5 0,0 3,5 11,5 1,0 2,5 15,5 73
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DZIEDZIC Marta 1969 K 2018/2019 1633
2 KANTOR Michał 1989 M 2018/2019 1341
3 KAWKA Maciej 1974 M 2018/2019 2495
4 KRÓL Stanisław 1959 M 2018/2019 511
5 KULCZYK Rafał 1981 M 2018/2019 1934
6 ŁATKA Tomasz 1972 M 2018/2019 325
7 ŁUKASIK Andrzej 1971 M 2018/2019 1129
8 OBRZUT Jakub 2004 M 2018/2019 2192
9 OBRZUT Tomasz 1972 M 2018/2019 497
10 PARAIS Leszek 1969 M 2018/2019 917
11 PLICHTA Józef 1965 M 2018/2019 2191
12 RYBOWICZ Rafał 1991 M 2018/2019 679
13 SZAREK Marcin 1986 M 2018/2019 1669