KS „Talar Team” Szczawa (M)
Klub: KS „Szczawa”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
34-607 Szczawa 167
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Konrad Talar (tel. 519 100 933)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DUDZIK Grzegorz 1994 M 2017/2018 58
2 DUTKA Karolina 1992 K 2017/2018 317
3 JANIK Bartosz 1988 M 2017/2018 12
4 KULEWICZ Radosław 1988 M 2016/2017 11
5 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995 K 2017/2018 90
6 NIEĆ Andrzej 1984 M 2017/2018 14
7 OPYD Artur 1996 M 2017/2018 59
8 SOPATA Jan 1999 M 2017/2018 1221
9 ŚLĄSKI Kamil 1994 M 2017/2018 57
10 TALAR Paweł 1971 M 2017/2018 29
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2017-09-24 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - KS „Talar Team” Szczawa 8:6 (S) ⇓
2 4W 1/2 2017-09-30 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Talar Team” Szczawa 3:11 (S) ⇑
3 4W 1/3 2017-10-15 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Dobrzanka” Dobra 6:8 (S) ⇓
4 4W 1/4 2017-10-22 11:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Talar Team” Szczawa 9:5 (S) ⇓
5 4W 1/5 2017-11-05 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice 4:10 (S) ⇓
6 4W 1/6 2017-11-18 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - KS „Talar Team” Szczawa 13:1 (S) ⇓
7 4W 1/7 2017-11-26 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9 (S) ⇓
8 4W 1/8 2017-12-03 11:00 TG „Sokół” Brzesko - KS „Talar Team” Szczawa 11:3 (S) ⇓
9 4W 1/9 2017-12-10 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 6:8 (S) ⇓
10 4W 1/10 2017-12-17 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Talar Team” Szczawa 9:5 (S) ⇓
11 4W 1/11 2018-01-13 16:00 KS „Talar Team” Szczawa - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 9:5 (S) ⇑
12 4W 1/12 2018-01-21 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Talar Team” Szczawa  
13 4W 1/13 2018-01-28 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LUKS „Lipie” Lipie  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DG
2
DK
3
JB
4
MP
5
NA
6
OA
7
SJ
8
ŚK
9
TP
1 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III   1,0 1,0       2,0   2,0 6
2 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa     3,5   2,5 3,5     1,5 11
3 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra   0,0 3,5     2,5 0,0     6
4 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna   0,0 0,5   2,0 2,5 0,0     5
5 (D) MKS „Radość” Gorlice 1,0 0,0 0,5     2,5   0,0   4
6 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 0,0   0,0     1,0     0,0 1
7 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 0,5   2,0     2,0 0,5   0,0 5
8 (W) TG „Sokół” Brzesko 0,0   0,5 0,0   2,5     0,0 3
9 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn     1,0   2,0 3,0     0,0 6
10 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II     1,5   1,5   1,5   0,5 5
11 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II     3,5   1,0 3,5     1,0 9
Razem 1,5 1,0 17,5 0,0 9,0 23,0 4,0 0,0 5,0 61
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DUDZIK Grzegorz 1994 M 2017/2018 58
2 DUTKA Karolina 1992 K 2017/2018 317
3 JANIK Bartosz 1988 M 2017/2018 12
4 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995 K 2017/2018 90
5 NIEĆ Andrzej 1984 M 2017/2018 14
6 OPYD Artur 1996 M 2017/2018 59
7 SOPATA Jan 1999 M 2017/2018 1221
8 ŚLĄSKI Kamil 1994 M 2017/2018 57
9 TALAR Paweł 1971 M 2017/2018 29