LKS „Dobrzanka” Dobra (M)
Klub: LKS „Dobrzanka” Dobra
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Sala gimnastyczna przy Gminnym Przedszkolu nr 1
34-642 Dobra 490
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jerzy Miśkowiec (tel. 692 173 020)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2017-09-24 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Dobrzanka” Dobra 6:8 (S) ⇑
2 4W 1/2 2017-10-01 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS „Galux” Skrzyszów III 6:8 (S) ⇓
3 4W 1/3 2017-10-15 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Dobrzanka” Dobra 6:8 (S) ⇑
4 4W 1/4 2017-10-21 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LKS „Dobrzanka” Dobra 0:14 (S) ⇑
5 4W 1/5 2017-11-05 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Turbacz” Mszana Dolna 7:7 (S) ⇔
6 4W 1/6 2017-11-19 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LKS „Dobrzanka” Dobra 12:2 (S) ⇓
7 4W 1/9 2017-11-25 16:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - TG „Sokół” Brzesko 3:11 (S) ⇓
8 4W 1/8 2017-12-03 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LKS „Dobrzanka” Dobra 10:4 (S) ⇓
9 4W 1/10 2017-12-15 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5 (S) ⇓
10 4W 1/7 2017-12-30 16:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 4:10 (S) ⇓
11 4W 1/11 2018-01-14 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS „Galux” Skrzyszów II 9:5 (S) ⇑
12 4W 1/12 2018-01-20 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LKS „Dobrzanka” Dobra 10:4 (S) ⇓
13 4W 1/13 2018-01-28 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7 (S) ⇔
14 4W 2/14 2018-02-23 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS „Lipie” Lipie 9:5 (S) ⇑
15 4W 2/15 2018-03-02 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3 (S) ⇑
16 4W 2/16 2018-03-09 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa 8:6 (S) ⇑
17 4W 2/18 2018-04-06 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LKS „Dobrzanka” Dobra 4:10 (S) ⇑
18 4W 2/19 2018-04-27 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 9:5 (S) ⇑
19 4W 2/20 2018-05-05 15:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
HK
3
MJ
4
MJ
5
PK
6
PT
7
SJ
1 (W) LUKS „Lipie” Lipie 3,5   2,0 0,0 2,5     8
2 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III 1,5   2,0 0,0 2,5     6
3 (W) KS „Talar Team” Szczawa 2,0 1,5 1,5   3,0     8
4 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa 3,5 3,5 3,5   3,5     14
5 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 1,5 1,5 1,5   2,5     7
6 (W) MKS „Radość” Gorlice 0,0   1,0   0,0 1,0   2
7 (D) TG „Sokół” Brzesko 1,0   1,0 0,0 1,0     3
8 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 2,0   1,0 0,0 1,0     4
9 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn 1,0   1,5 1,5 1,0     5
10 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 0,5   1,0 0,0 2,5     4
11 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 2,5 1,5 2,5   2,5     9
12 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   0,0 2,0 0,0 2,0     4
13 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów   0,5 2,5 0,5 3,5     7
14 (D) LUKS „Lipie” Lipie 1,5 2,5 2,5   2,5   0,0 9
15 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa 3,5 1,0 3,0   3,5     11
16 (D) KS „Talar Team” Szczawa 1,5 2,0 3,0   1,5     8
17 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna 2,5 1,5 2,5   3,5     10
18 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1,5 2,0 2,0 0,0 3,5   0,0 9
19 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów 1,5   2,0 1,0 2,5     7
Razem 31,0 17,5 38,0 3,0 44,5 1,0 0,0 135
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZYRNEK Jakub 1998 M 2018/2019 687
2 HOCHÓŁ Karol 1996 M 2017/2018 688
3 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M 2018/2019 1356
4 MRÓZEK Jan 1951 M 2018/2019 694
5 PIETRZAK Krzysztof 1972 M 2018/2019 1603
6 PIETRZAK Tomasz 1984 M 2017/2018 286
7 SOLSKI Jacek 1961 M 2017/2018 2223