MKS „Radość” Gorlice (M)
Klub: MKS „Radość” Gorlice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gorlickie Centrum Kultury
ul. Michalusa 4
38-300 Gorlice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Mróz (tel. 603 527 620)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2017-09-23 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MKS „Radość” Gorlice 1:13 (S) ⇑
2 4W 1/2 2017-10-01 11:00 MKS „Radość” Gorlice - MKS „Tarnovia” Tarnów 9:5 (S) ⇑
3 4W 1/3 2017-10-15 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - MKS „Radość” Gorlice 2:12 (S) ⇑
4 4W 1/4 2017-10-22 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LUKS „Galux” Skrzyszów III 5:9 (S) ⇓
5 4W 1/5 2017-11-05 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice 4:10 (S) ⇑
6 4W 1/7 2017-11-12 11:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - MKS „Radość” Gorlice 3:11 (S) ⇑
7 4W 1/6 2017-11-19 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LKS „Dobrzanka” Dobra 12:2 (S) ⇑
8 4W 1/8 2017-11-22 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - MKS „Radość” Gorlice 0:14 (S) ⇑
9 4W 1/10 2017-12-14 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Radość” Gorlice 4:10 (S) ⇑
10 4W 1/9 2017-12-16 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 9:5 (S) ⇑
11 4W 1/12 2018-01-19 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - MKS „Radość” Gorlice 6:8 (S) ⇑
12 4W 1/11 2018-01-27 12:00 MKS „Radość” Gorlice - TG „Sokół” Brzesko 7:7 (S) ⇔
13 4W 1/13 2018-01-28 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3 (S) ⇑
14 4W 2/14 2018-02-25 11:00 MKS „Radość” Gorlice - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 9:5 (S) ⇑
15 4W 2/15 2018-03-03 15:30 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Radość” Gorlice 4:10 (S) ⇑
16 4W 2/16 2018-03-11 11:00 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) ⇔
17 4W 2/20 2018-03-17 10:00 TG „Sokół” Brzesko - MKS „Radość” Gorlice 7:7 (S) ⇔
18 4W 2/19 2018-04-27 16:30 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Radość” Gorlice 6:8 (S) ⇑
19 4W 2/18 2018-04-28 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - MKS „Radość” Gorlice 8:6 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
ŁJ
3
PM
4
PP
5
WM
6
WT
7
WD
8
WK
1 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   3,0 3,5     3,0 3,5   13
2 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów   3,5 2,0   1,5 2,0     9
3 (W) LUKS „Lipie” Lipie   3,5     1,5 3,5 3,5   12
4 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III   1,0       2,0 2,0 0,0 5
5 (W) KS „Talar Team” Szczawa   3,5   2,0   2,0 2,5   10
6 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna 2,5 2,5       3,5 2,5   11
7 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra 2,5 2,5       3,5 3,5   12
8 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa 3,5 3,5       3,5 3,5   14
9 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III   2,5 1,5     3,5 2,5   10
10 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów I   1,5 3,5     1,5 2,5   9
11 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn 1,5 3,5 0,5       2,5   8
12 (D) TG „Sokół” Brzesko 0,5 2,5 0,5     3,5     7
13 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 2,0 2,5 0,5     2,5 3,5   11
14 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn   1,0 2,5     3,0 2,5   9
15 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 1,5 2,5       2,5 3,5   10
16 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III   0,5 1,0     2,5 3,0   7
17 (W) TG „Sokół” Brzesko 0,0 2,5 0,5     2,5 1,5   7
18 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III   2,0 1,5     2,0 2,5   8
19 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów I   2,5 0,0     1,5 2,0   6
Razem 14,0 46,5 17,5 2,0 3,0 48,0 47,0 0,0 178
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BERDYSZ Mariusz 1964 M 2018/2019 107
2 ŁABOWSKI Józef 1973 M 2018/2019 32
3 PIECHOWICZ Marek 1965 M 2018/2019 108
4 PRZYBYLSKI Piotr 1971 M 2018/2019 31
5 WARIAN Mirosław 1974 M 2018/2019 33
6 WOJTAS Tomasz 1983 M 2018/2019 114
7 WOŹNIAK Dominik 1989 M 2018/2019 115
8 WOŹNIAK Kazimierz 1960 M 2017/2018 2028