UKS „Villa Verde” Olesno III (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tadeusz Łabędź (tel. 509 997 329)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Sławomir Florek (tel. 502 148 652)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2017-09-22 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) ⇔
2 4W 1/2 2017-10-07 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów II 6:8 (S) ⇓
3 4W 1/3 2017-10-12 18:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Villa Verde” Olesno III 4:10 (S) ⇑
4 4W 1/4 2017-10-22 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Tarnovia” Tarnów 10:4 (S) ⇑
5 4W 1/5 2017-11-05 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9 (S) ⇑
6 4W 1/6 2017-11-16 18:30 UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów III 9:5 (S) ⇑
7 4W 1/7 2017-11-26 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9 (S) ⇑
8 4W 1/8 2017-12-03 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LKS „Dobrzanka” Dobra 10:4 (S) ⇑
9 4W 1/9 2017-12-10 11:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8 (S) ⇑
10 4W 1/10 2017-12-14 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Radość” Gorlice 4:10 (S) ⇓
11 4W 1/11 2018-01-15 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) ⇔
12 4W 1/12 2018-01-24 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - UKS „Villa Verde” Olesno III 3:11 (S) ⇑
13 4W 1/13 2018-01-28 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - TG „Sokół” Brzesko 6:8 (S) ⇓
14 4W 2/14 2018-02-25 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 6:8 (S) ⇓
15 4W 2/16 2018-03-11 11:00 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) ⇔
16 4W 2/17 2018-03-18 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8 (S) ⇑
17 4W 2/18 2018-04-19 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 4:10 (S) ⇓
18 4W 2/20 2018-05-02 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) ⇔
19 4W 2/15 2018-05-05 12:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CA
2
FS
3
JT
4
MW
5
MT
6
OJ
7
TM
1 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn 2,0 2,0 1,0   2,0   0,0 7
2 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 1,0 2,0 2,0       1,0 6
3 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1,0 1,5 3,5   2,5   1,5 10
4 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów   2,0 3,5 1,0 3,5     10
5 (W) LUKS „Lipie” Lipie   2,0 3,5   3,5   0,0 9
6 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III   1,5 3,5   2,5   1,5 9
7 (W) KS „Talar Team” Szczawa   2,0 2,5   3,5   1,0 9
8 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra   2,5 3,5   3,5   0,5 10
9 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna   1,5 3,5   2,5   0,5 8
10 (D) MKS „Radość” Gorlice   1,0 1,0   2,0   0,0 4
11 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 2,0 0,0 1,5   3,5   0,0 7
12 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa 3,5 3,0     3,5   1,0 11
13 (D) TG „Sokół” Brzesko 1,0 1,0 1,0   3,0   0,0 6
14 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 2,0 0,0 2,0   2,0   0,0 6
15 (W) MKS „Radość” Gorlice 2,0   2,5   2,5   0,0 7
16 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III 1,5 1,5 3,0   2,0     8
17 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn 2,0 2,0       0,0 0,0 4
18 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 2,0 3,0 2,0       0,0 7
19 (W) TG „Sokół” Brzesko   1,5 1,0   3,0   1,5 7
Razem 20,0 30,0 40,5 1,0 45,0 0,0 8,5 145
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2018/2019 762
2 FLOREK Sławomir 1977 M 2018/2019 25
3 JANISZEWSKI Tomasz 1991 M 2018/2019 647
4 MISIASZEK Wojciech 1994 M 2018/2019 648
5 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2018/2019 229
6 OLECHNY Jakub 1993 M 2018/2019 28
7 TATARCZUCH Marek 1974 M 2018/2019 265