KS „Start” Nowy Sącz (M)
Klub: KS „Start” Nowy Sącz
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Grybowska 4
33-300 Nowy Sącz
(dawny budynek straży pożarnej)
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Borkowski (tel. 602 119 006)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2017-09-24 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 9:5 (S) ⇑
2 3M 1/2 2017-09-30 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Start” Nowy Sącz 6:8 (S) ⇑
3 3M 1/3 2017-10-15 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 1:13 (S) ⇓
4 3M 1/4 2017-10-21 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 (S) ⇓
5 3M 1/5 2017-11-05 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 5:9 (S) ⇓
6 3M 1/6 2017-11-19 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 (S) ⇓
7 3M 1/7 2017-11-26 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 (S) ⇓
8 3M 1/8 2017-12-01 19:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 (S) ⇓
9 3M 1/9 2017-12-10 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - MKS KSOS Kraków 4:10 (S) ⇓
10 3M 1/10 2017-12-15 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2 (S) ⇓
11 3M 1/11 2018-01-14 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9 (S) ⇓
12 3M 1/12 2018-01-20 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 (S) ⇑
13 3M 1/13 2018-01-28 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 (S) ⇔
14 3M 2/14 2018-03-03 17:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2 (S) ⇓
15 3M 2/15 2018-03-04 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 5:9 (S) ⇓
16 3M 2/16 2018-03-10 19:00 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 (S) ⇓
17 3M 2/17 2018-03-18 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8 (S) ⇓
18 3M 2/18 2018-04-06 19:00 KS „Start” Nowy Sącz - GSWAL „Bogdański” Grybów 7:7 (S) ⇔
19 3M 2/20 2018-05-06 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
GD
3
MW
4
TA
5
TD
6
TK
1 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 2,5   2,5 3,5   0,5 9
2 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 1,5   1,5 2,5   2,5 8
3 (D) UKS „Płomień” Limanowa II 0,0   0,0 1,0   0,0 1
4 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 1,5   0,0 2,0   0,5 4
5 (D) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 0,0   1,5 2,5   1,0 5
6 (W) KS „Podwawelski” Kraków II 1,0   1,5 1,5   0,0 4
7 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 0,0   1,0 1,0   1,0 3
8 (W) MKS „Skawa” Wadowice 1,0   0,5 1,5   2,0 5
9 (D) MKS KSOS Kraków 1,0   0,5 0,5   2,0 4
10 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 1,0   0,0 1,0   0,0 2
11 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 1,0   1,5 1,5   1,0 5
12 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów 1,5   3,0 3,0   2,5 10
13 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 1,5   1,0 3,0   1,5 7
14 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 1,0   1,0 0,0   0,0 2
15 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 1,0   1,5 1,5   1,0 5
16 (W) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 0,5 1,0   1,5   1,0 4
17 (D) KS „Podwawelski” Kraków II 1,5     3,5 1,0 0,0 6
18 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów 1,0   0,0 3,0   3,0 7
19 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 0,0   1,0 2,0   1,0 4
Razem 18,5 1,0 18,0 36,0 1,0 20,5 95
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BORKOWSKI Marek 1960 M 2018/2019 281
2 GARDOŃ Danuta 1974 K 2018/2019 314
3 MACIUSZEK Wiesław 1964 M 2018/2019 304
4 TROJANOWSKI Adrian 1997 M 2017/2018 324
5 TROJANOWSKI Dawid 2004 M 2018/2019 1018
6 TROJANOWSKI Kamil 1994 M 2017/2018 323