KS „Gorce” Nowy Targ II (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala „Gorce” MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CYRWUS Anna 2005 K 2017/2018 1401
2 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002 M 2017/2018 1023
3 GACH Klaudia 2001 K 2016/2017 712
4 GARB Aleksandra 2001 K 2017/2018 713
5 GODLEWSKA Izabela 1990 K 2017/2018 1732
6 KOWALCZYK Zuzanna 2003 K 2017/2018 714
7 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 M 2017/2018 782
8 KRUPA Natalia 2002 K 2016/2017 986
9 MAŁYSIAK Kamila 2004 K 2017/2018 985
10 PĘKSA Paulina 1988 K 2017/2018 2137
11 WĄSIK Marcin 1996 M 2017/2018 150
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2017-09-20 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Płomień” Limanowa II 10:4 (S) ⇑
2 3M 1/2 2017-10-01 15:30 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 11:3 (S) ⇓
3 3M 1/3 2017-10-16 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 7:7 (S) ⇔
4 3M 1/5 2017-10-31 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 (S) ⇓
5 3M 1/12 2017-11-18 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7 (S) ⇔
6 3M 1/7 2017-11-29 18:30 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS KSOS Kraków  
7 3M 1/8 2017-12-01 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Gorce” Nowy Targ II  
8 3M 1/9 2017-12-10 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków III  
9 3M 1/10 2017-12-17 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - GSWAL „Bogdański” Grybów  
10 3M 1/11 2018-01-14 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Gorce” Nowy Targ II  
11 3M 1/13 2018-01-27 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Gorce” Nowy Targ II  
12 3M 1/6 do ustalenia MKS „Skawa” Wadowice - KS „Gorce” Nowy Targ II  
13 3M 1/4 do ustalenia KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DM
2
GA
3
KZ
4
KB
5
WM
1 (D) UKS „Płomień” Limanowa II 1,5 2,5 3,5 2,5   10
2 (W) KS „Bronowianka” Kraków II   0,0 0,0 1,0 2,0 3
3 (D) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 0,0 1,5 0,5 2,5 2,5 7
4 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 0,0 0,0 1,0 2,0   3
5 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 1,5 2,5 0,5 2,5   7
Razem 3,0 6,5 5,5 10,5 4,5 30
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002 M 2017/2018 1023
2 GARB Aleksandra 2001 K 2017/2018 713
3 KOWALCZYK Zuzanna 2003 K 2017/2018 714
4 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 M 2017/2018 782
5 WĄSIK Marcin 1996 M 2017/2018 150