GSWAL „Bogdański” Grybów (M)
Klub: GSWAL „Tarasek” Grybów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego
ul. Szkolna 1
33-330 Grybów

Sala rezerwowa:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ptaszkowej
33-333 Ptaszkowa 271
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Osmoła (tel. 694 842 512)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOGDAŃSKI Bogumił 1998 M 2017/2018 1255
2 GAJ Rafał 1994 M 2017/2018 468
3 GAŁUSZKA Mateusz 1980 M 2017/2018 2365
4 GŁÓWCZYK Jan 1972 M 2017/2018 1009
5 GRUCA Marek 1978 M 2017/2018 481
6 KANTOR Jan 1987 M 2017/2018 1008
7 KIEŁBASA Józef 1972 M 2017/2018 901
8 MÓL Marcin 1978 M 2017/2018 780
9 NIEPSUJ Mariusz 1965 M 2017/2018 492
10 NOWAK Marcin 1984 M 2017/2018 496
11 SIEDLARZ Artur 1999 M 2017/2018 488
12 TOKARZ Adam 1964 M 2017/2018 480
13 URBAN Mariusz 1997 M 2017/2018 1219
14 WAZ Józef 1955 M 2017/2018 493
15 WILK Paweł 1988 M 2017/2018 470
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2017-09-23 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 5:9 (S) ⇓
2 3M 1/2 2017-10-03 17:30 UKS „Płomień” Limanowa II - GSWAL „Bogdański” Grybów 8:6 (S) ⇓
3 3M 1/3 2017-10-19 18:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8 (S) ⇓
4 3M 1/4 2017-10-21 13:00 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - GSWAL „Bogdański” Grybów 10:4 (S) ⇓
5 3M 1/5 2017-11-04 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Podwawelski” Kraków II 5:9 (S) ⇓
6 3M 1/6 2017-11-18 16:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - GSWAL „Bogdański” Grybów 13:1 (S) ⇓
7 3M 1/7 2017-11-24 19:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - MKS „Skawa” Wadowice 5:9 (S) ⇓
8 3M 1/8 2017-12-02 14:00 MKS KSOS Kraków - GSWAL „Bogdański” Grybów 11:3 (S) ⇓
9 3M 1/9 2017-12-09 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 (S) ⇓
10 3M 1/10 2017-12-17 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - GSWAL „Bogdański” Grybów  
11 3M 1/11 2018-01-13 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Bronowianka” Kraków III  
12 3M 1/12 2018-01-20 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Start” Nowy Sącz  
13 3M 1/13 2018-01-28 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - GSWAL „Bogdański” Grybów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GM
2
GJ
3
KJ
4
MM
5
NM
6
TA
7
UM
8
WJ
1 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 1,0     2,5 0,5   1,0   5
2 (W) UKS „Płomień” Limanowa II   1,0   2,0 2,0 1,0     6
3 (D) KS „Bronowianka” Kraków II   2,0   2,5 0,5   1,0   6
4 (W) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ   1,0 0,0 2,5 0,5       4
5 (D) KS „Podwawelski” Kraków II   0,0   1,5 3,5 0,0     5
6 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II     0,0 1,0 0,0   0,0   1
7 (D) MKS „Skawa” Wadowice 0,0 1,0   2,5 1,5       5
8 (W) MKS KSOS Kraków       1,0 2,0   0,0 0,0 3
9 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II   0,0   2,5 0,5   0,0   3
Razem 1,0 5,0 0,0 18,0 11,0 1,0 2,0 0,0 38
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAŁUSZKA Mateusz 1980 M 2017/2018 2365
2 GŁÓWCZYK Jan 1972 M 2017/2018 1009
3 KIEŁBASA Józef 1972 M 2017/2018 901
4 MÓL Marcin 1978 M 2017/2018 780
5 NOWAK Marcin 1984 M 2017/2018 496
6 TOKARZ Adam 1964 M 2017/2018 480
7 URBAN Mariusz 1997 M 2017/2018 1219
8 WAZ Józef 1955 M 2017/2018 493