GSWAL „Bogdański” Grybów (M)
Klub: GSWAL „Tarasek” Grybów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego
ul. Szkolna 1
33-330 Grybów

Sala rezerwowa:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ptaszkowej
33-333 Ptaszkowa 271
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Osmoła (tel. 694 842 512)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2017-09-23 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 5:9 (S) ⇓
2 3M 1/2 2017-10-03 17:30 UKS „Płomień” Limanowa II - GSWAL „Bogdański” Grybów 8:6 (S) ⇓
3 3M 1/3 2017-10-19 18:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8 (S) ⇓
4 3M 1/4 2017-10-21 13:00 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - GSWAL „Bogdański” Grybów 10:4 (S) ⇓
5 3M 1/5 2017-11-04 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Podwawelski” Kraków II 5:9 (S) ⇓
6 3M 1/6 2017-11-18 16:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - GSWAL „Bogdański” Grybów 13:1 (S) ⇓
7 3M 1/7 2017-11-24 19:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - MKS „Skawa” Wadowice 5:9 (S) ⇓
8 3M 1/8 2017-12-02 14:00 MKS KSOS Kraków - GSWAL „Bogdański” Grybów 11:3 (S) ⇓
9 3M 1/9 2017-12-09 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 (S) ⇓
10 3M 1/10 2017-12-28 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - GSWAL „Bogdański” Grybów 5:9 (S) ⇑
11 3M 1/12 2018-01-20 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 (S) ⇓
12 3M 1/11 2018-01-26 18:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 (S) ⇑
13 3M 1/13 2018-01-28 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - GSWAL „Bogdański” Grybów 11:3 (S) ⇓
14 3M 2/19 2018-02-22 19:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 8:6 (S) ⇑
15 3M 2/14 2018-02-24 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 4:10 (S) ⇓
16 3M 2/15 2018-03-04 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - GSWAL „Bogdański” Grybów 10:4 (S) ⇓
17 3M 2/17 2018-03-17 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - GSWAL „Bogdański” Grybów 0:14 WO ⇑
18 3M 2/18 2018-04-06 19:00 KS „Start” Nowy Sącz - GSWAL „Bogdański” Grybów 7:7 (S) ⇔
19 3M 2/16 2018-04-29 16:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GR
2
GM
3
GJ
4
KJ
5
MM
6
NM
7
TA
8
UM
9
WJ
10
WP
1 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III   1,0     2,5 0,5   1,0     5
2 (W) UKS „Płomień” Limanowa II     1,0   2,0 2,0 1,0       6
3 (D) KS „Bronowianka” Kraków II     2,0   2,5 0,5   1,0     6
4 (W) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ     1,0 0,0 2,5 0,5         4
5 (D) KS „Podwawelski” Kraków II     0,0   1,5 3,5 0,0       5
6 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II       0,0 1,0 0,0   0,0     1
7 (D) MKS „Skawa” Wadowice   0,0 1,0   2,5 1,5         5
8 (W) MKS KSOS Kraków         1,0 2,0   0,0 0,0   3
9 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II     0,0   2,5 0,5   0,0     3
10 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II     1,5   3,5 3,5 0,5       9
11 (D) KS „Start” Nowy Sącz     0,5     2,5 0,0 1,0     4
12 (D) KS „Bronowianka” Kraków III     1,0   2,5 3,5 1,0       8
13 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie         1,0 1,0 0,0 1,0     3
14 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie     2,5   0,0 3,0       2,5 8
15 (D) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 0,0   0,5   1,5 1,5   0,0   0,5 4
16 (W) KS „Podwawelski” Kraków II         0,0 1,0 1,0     2,0 4
17 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III                     0
18 (W) KS „Start” Nowy Sącz         2,5 1,5 1,5     1,5 7
19 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II         0,0 2,0 0,5     3,5 6
Razem 0,0 1,0 11,0 0,0 29,0 30,5 5,5 4,0 0,0 10,0 91
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAJ Rafał 1994 M 2018/2019 468
2 GAŁUSZKA Mateusz 1980 M 2018/2019 2365
3 GŁÓWCZYK Jan 1972 M 2018/2019 1009
4 KIEŁBASA Józef 1972 M 2018/2019 901
5 MÓL Marcin 1978 M 2018/2019 780
6 NOWAK Marcin 1984 M 2018/2019 496
7 TOKARZ Adam 1964 M 2018/2019 480
8 URBAN Mariusz 1997 M 2018/2019 1219
9 WAZ Józef 1955 M 2018/2019 493
10 WILK Paweł 1988 M 2018/2019 470