KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2017-09-22 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7 (S) ⇔
2 3M 1/2 2017-09-30 12:00 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10 (S) ⇑
3 3M 1/3 2017-10-13 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Podwawelski” Kraków II 12:2 (S) ⇑
4 3M 1/4 2017-10-19 19:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5 (S) ⇓
5 3M 1/5 2017-11-03 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Skawa” Wadowice 9:5 (S) ⇑
6 3M 1/6 2017-11-18 13:00 MKS KSOS Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) ⇔
7 3M 1/7 2017-11-24 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków III 11:3 (S) ⇑
8 3M 1/8 2017-12-01 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Gorce” Nowy Targ II 10:4 (S) ⇑
9 3M 1/9 2017-12-09 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 (S) ⇑
10 3M 1/10 2017-12-15 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2 (S) ⇑
11 3M 1/11 2018-01-12 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12 (S) ⇑
12 3M 1/12 2018-01-19 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 4:10 (S) ⇓
13 3M 1/13 2018-01-26 18:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10 (S) ⇑
14 3M 2/14 2018-02-24 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) ⇔
15 3M 2/16 2018-03-09 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 9:5 (S) ⇑
16 3M 2/15 2018-03-16 18:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 5:9 (S) ⇑
17 3M 2/18 2018-04-07 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6 (S) ⇓
18 3M 2/19 2018-04-28 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS KSOS Kraków 8:6 (S) ⇑
19 3M 2/20 2018-05-05 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BH
2
BP
3
KA
4
MP
5
6
OPA
7
8
PR
9
SK
10
TJ
11
TK
12
UA
1 (D) KS „Bronowianka” Kraków II   2,5     2,5       2,0     0,0 7
2 (W) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ   3,5 0,5   2,5 3,5             10
3 (D) KS „Podwawelski” Kraków II   3,5 2,5 3,5 2,5               12
4 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II   3,0     2,0       0,0     0,0 5
5 (D) MKS „Skawa” Wadowice   3,5     3,5   2,0   0,0       9
6 (W) MKS KSOS Kraków   3,0         3,0   1,0     0,0 7
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków III   3,5     3,5       2,5     1,5 11
8 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II   3,5     3,5   2,0   1,0       10
9 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów 0,0 3,0     3,0   2,5   2,5       11
10 (D) KS „Start” Nowy Sącz   3,5     3,5   2,5   2,5       12
11 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie   3,5     3,5   3,5   1,5       12
12 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III   2,5         0,5 0,0 1,0 0,0     4
13 (W) UKS „Płomień” Limanowa II   3,5     3,5     2,0 1,0       10
14 (W) MKS „Skawa” Wadowice   3,5     3,5   0,0       0,0   7
15 (D) UKS „Płomień” Limanowa II   2,5     2,5       2,5   1,5   9
16 (W) KS „Bronowianka” Kraków III   3,5     2,5   1,5   1,5       9
17 (W) KS „Bronowianka” Kraków II   2,5     2,5   1,0   0,0       6
18 (D) MKS KSOS Kraków   2,0     3,0   1,5   1,5       8
19 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II   1,5     2,5   0,0   1,0       5
Razem 0,0 57,5 3,0 3,5 50,0 3,5 20,0 2,0 21,5 0,0 1,5 1,5 164
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 2018/2019 247
2 BOLSĘGA Paweł 1994 M 2018/2019 244
3 KAIM Adrian 1997 M 2018/2019 245
4 MADZULA Paweł 1976 M 2018/2019 1034
5 MATUSIAK Łukasz 1997 M 2018/2019 246
6 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 2018/2019 45
7 PACH Łukasz 1991 M 2018/2019 312
8 PIĘTOŃ Robert 1983 M 2018/2019 259
9 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 2018/2019 250
10 TABOR Janusz 1970 M 2018/2019 248
11 TABOR Krzysztof 1974 M 2018/2019 249
12 URBAŃSKI Adam 1950 M 2018/2019 251