MKS KSOS Kraków (M)
Klub: MKS KSOS Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Filip Utylski (tel. 502 937 491)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2017-09-23 13:00 MKS KSOS Kraków - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 8:6 (S) ⇑
2 3M 1/2 2017-10-01 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS KSOS Kraków 4:10 (S) ⇑
3 3M 1/3 2017-10-15 16:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS KSOS Kraków 11:3 (S) ⇓
4 3M 1/4 2017-10-21 13:00 MKS „Skawa” Wadowice - MKS KSOS Kraków 9:5 (S) ⇓
5 3M 1/5 2017-11-04 13:00 MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 (S) ⇔
6 3M 1/6 2017-11-18 13:00 MKS KSOS Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) ⇔
7 3M 1/7 2017-11-29 18:30 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS KSOS Kraków 0:14 WO ⇑
8 3M 1/8 2017-12-02 14:00 MKS KSOS Kraków - GSWAL „Bogdański” Grybów 11:3 (S) ⇑
9 3M 1/9 2017-12-10 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - MKS KSOS Kraków 4:10 (S) ⇑
10 3M 1/10 2018-01-13 13:00 MKS KSOS Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 11:3 (S) ⇑
11 3M 1/11 2018-01-17 19:30 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków 5:9 (S) ⇑
12 3M 1/13 2018-01-24 17:45 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków 7:7 (S) ⇔
13 3M 1/12 2018-01-27 13:00 MKS KSOS Kraków - UKS „Płomień” Limanowa II 10:4 (S) ⇑
14 3M 2/16 2018-03-10 13:30 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS KSOS Kraków 6:8 (S) ⇑
15 3M 2/18 2018-04-07 13:00 MKS KSOS Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9 (S) ⇓
16 3M 2/17 2018-04-11 18:00 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS KSOS Kraków 6:8 (S) ⇑
17 3M 2/15 2018-04-21 12:30 MKS KSOS Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 4:10 (S) ⇓
18 3M 2/19 2018-04-28 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS KSOS Kraków 8:6 (S) ⇓
19 3M 2/20 2018-05-12 13:00 MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KP
2
KM
3
MK
4
PN
5
RA
6
UF
7
UK
8
ZJ
1 (D) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 2,5       2,0 2,5   1,0 8
2 (W) KS „Podwawelski” Kraków II       0,5 3,5 3,5   2,5 10
3 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 2,0       0,0 1,0   0,0 3
4 (W) MKS „Skawa” Wadowice 1,5       1,0 2,5   0,0 5
5 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 2,5       0,5 2,5   1,5 7
6 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II       1,5 2,5 2,5   0,5 7
7 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II                 0
8 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów       3,5 2,5 3,5   1,5 11
9 (W) KS „Start” Nowy Sącz 2,0       3,5 3,0   1,5 10
10 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 2,0     3,5 2,5 3,0     11
11 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 1,0     2,0 2,5 3,0   0,5 9
12 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 1,0       3,5 2,0   0,5 7
13 (D) UKS „Płomień” Limanowa II 0,0     2,5 3,0 3,5   1,0 10
14 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 2,0     1,0 2,0 3,0   0,0 8
15 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 0,0     1,5 1,0 2,5   0,0 5
16 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 1,5 1,0       3,5   2,0 8
17 (D) MKS „Skawa” Wadowice 1,0     0,0   2,0   1,0 4
18 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 1,5     2,0   2,0   0,5 6
19 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 2,0   0,0     2,0 0,0 0,0 4
Razem 22,5 1,0 0,0 18,0 30,0 47,5 0,0 14,0 133
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KONSTANTYN Paweł 1983 M 2018/2019 898
2 KUBIC Marcin 1996 M 2018/2019 588
3 MARCHEWKA Kamil 2003 M 2018/2019 1416
4 PEREK Nikodem 2000 M 2018/2019 909
5 RADEK Arkadiusz 1994 M 2018/2019 1908
6 UTYLSKI Filip 1982 M 2018/2019 1
7 UTYLSKI Kornel 2008 M 2018/2019 1873
8 ZAJĄC Jacek 2000 M 2018/2019 1060