KS „Bronowianka” Kraków III (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mariusz Olczak (tel. 663 376 297)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2017-09-28 18:30 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 (S) ⇓
2 3M 1/2 2017-09-30 16:00 KS „Bronowianka” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 13:1 (S) ⇑
3 3M 1/3 2017-10-28 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 (S) ⇔
4 3M 1/5 2017-11-04 13:00 MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 (S) ⇔
5 3M 1/7 2017-11-24 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków III 11:3 (S) ⇓
6 3M 1/8 2017-11-28 17:30 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8 (S) ⇓
7 3M 1/10 2017-12-16 16:00 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 11:3 (S) ⇑
8 3M 1/9 2017-12-20 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków III 6:8 (S) ⇑
9 3M 1/12 2018-01-20 10:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 12:2 (S) ⇑
10 3M 1/4 2018-01-23 18:00 KS „Bronowianka” Kraków III - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7 (S) ⇔
11 3M 1/6 2018-01-25 17:00 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 (S) ⇑
12 3M 1/11 2018-01-26 18:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 (S) ⇓
13 3M 1/13 2018-01-28 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 (S) ⇔
14 3M 2/16 2018-03-10 13:30 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS KSOS Kraków 6:8 (S) ⇓
15 3M 2/15 2018-03-16 18:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 5:9 (S) ⇓
16 3M 2/14 2018-03-17 09:00 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 (S) ⇓
17 3M 2/17 2018-03-22 17:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 (S) ⇔
18 3M 2/20 2018-05-06 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków III 14:0 WO ⇓
19 3M 2/19 2018-05-12 15:00 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS „Skawa” Wadowice 0:14 WO ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BW
2
GW
3
JP
4
5
OM
6
WR
1 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 0,0 2,5   2,0 1,5   6
2 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 3,5 3,5   3,5 2,5   13
3 (W) MKS „Skawa” Wadowice 1,0 3,0   2,0 1,0   7
4 (W) MKS KSOS Kraków 0,0 2,0 2,0 1,0 2,0   7
5 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II   2,0 1,0   0,0 0,0 3
6 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 1,0 3,0 1,5   0,5   6
7 (D) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 2,5 3,5 2,5   2,5   11
8 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 1,5 3,0 1,0 1,5 1,0   8
9 (D) KS „Podwawelski” Kraków II 3,5 3,5 2,5   2,5   12
10 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 1,5 3,5 2,0   0,0   7
11 (D) UKS „Płomień” Limanowa II 0,0 3,0 2,5   2,5   8
12 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów 0,0 3,0 1,5   1,5   6
13 (W) KS „Start” Nowy Sącz 2,5 2,5 2,0   0,0   7
14 (D) MKS KSOS Kraków 1,5 3,5   0,5 0,5   6
15 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 1,0 3,0 0,0   1,0   5
16 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 0,0 1,0   2,0 0,0   3
17 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 2,5   1,0 3,5 0,0   7
18 (W) UKS „Płomień” Limanowa II             0
19 (D) MKS „Skawa” Wadowice             0
Razem 22,0 45,5 19,5 16,0 19,0 0,0 122
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOGACZ Wojciech 2004 M 2018/2019 1292
2 GÓRECKI Wojciech 2002 M 2018/2019 908
3 JABŁOŃSKI Paweł 1987 M 2018/2019 1975
4 KNAGA Łukasz 2003 M 2018/2019 1415
5 OLCZAK Mariusz 1996 M 2018/2019 2296
6 WILK Roman 1961 M 2018/2019 1939