„Semarch-Podwawelski” Kraków III (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Grzegorz Kluzek (tel. 509 502 662)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIAŁY Sebastian 1980 M 2017/2018 630
2 GADAWSKI Adrian 1990 M 2017/2018 622
3 KLUZEK Grzegorz 1982 M 2017/2018 623
4 KLUZEK Sławomir 1986 M 2017/2018 662
5 RAPUTA Tomasz 1980 M 2017/2018 253
6 ZALEWSKI Krzysztof 1994 M 2017/2018 538
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2017-09-23 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 5:9 (S) ⇑
2 3M 1/2 2017-09-30 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Start” Nowy Sącz 6:8 (S) ⇓
3 3M 1/3 2017-10-15 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8 (S) ⇑
4 3M 1/6 2017-11-18 13:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 3:11 (S) ⇑
5 3M 1/7 2017-11-25 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 6:8 (S) ⇓
6 3M 1/9 2017-12-03 17:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 (S) ⇓
7 3M 1/10 2017-12-15 19:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8 (S) ⇑
8 3M 1/11 2018-01-17 19:30 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków 5:9 (S) ⇓
9 3M 1/12 2018-01-19 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 4:10 (S) ⇑
10 3M 1/5 2018-01-20 15:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 5:9 (S) ⇓
11 3M 1/4 2018-01-23 18:00 KS „Bronowianka” Kraków III - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7 (S) ⇔
12 3M 1/8 2018-01-24 19:30 KS „Podwawelski” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 9:5 (S) ⇓
13 3M 1/13 2018-01-28 10:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Gorce” Nowy Targ II 11:3 (S) ⇑
14 3M 2/14 2018-02-28 19:30 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 11:3 (S) ⇑
15 3M 2/15 2018-03-04 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 5:9 (S) ⇑
16 3M 2/17 2018-03-17 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - GSWAL „Bogdański” Grybów 10:4 ⇑
17 3M 2/18 2018-04-08 16:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 (S) ⇑
18 3M 2/20 2018-04-28 16:00 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7 (S) ⇔
19 3M 2/19 2018-05-20 09:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BS
2
GA
3
KG
4
KS
5
RT
6
ZK
1 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów   1,0   1,0 3,5 3,5 9
2 (D) KS „Start” Nowy Sącz 0,0     2,0 2,0 2,0 6
3 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 2,0   0,0 3,5 2,5 0,0 8
4 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 1,0   1,0 2,5 3,5 3,0 11
5 (D) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 1,0   0,0 2,5 2,5 0,0 6
6 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II     0,0 2,0 1,0 0,0 3
7 (W) MKS „Skawa” Wadowice 1,0   2,0 2,0 3,0   8
8 (D) MKS KSOS Kraków 0,0   0,0 3,5 0,5 1,0 5
9 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II     1,0 3,5 3,5 2,0 10
10 (D) UKS „Płomień” Limanowa II 0,0   0,0 1,5 2,5 1,0 5
11 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 0,0   0,0 2,5 1,5 3,0 7
12 (W) KS „Podwawelski” Kraków II 0,0   0,0 2,0 2,0 1,0 5
13 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 2,5     2,5 2,5 3,5 11
14 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 2,5     3,5 2,5 2,5 11
15 (W) KS „Start” Nowy Sącz 1,0     2,5 2,5 3,0 9
16 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów             0
17 (D) KS „Podwawelski” Kraków II 2,0     1,5 3,5 2,0 9
18 (W) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 2,5     1,5 2,5 0,5 7
19 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 2,0     1,5 2,5 2,0 8
Razem 17,5 1,0 4,0 41,5 44,0 30,0 138
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIAŁY Sebastian 1980 M 2017/2018 630
2 GADAWSKI Adrian 1990 M 2017/2018 622
3 KLUZEK Grzegorz 1982 M 2017/2018 623
4 KLUZEK Sławomir 1986 M 2017/2018 662
5 RAPUTA Tomasz 1980 M 2017/2018 253
6 ZALEWSKI Krzysztof 1994 M 2017/2018 538