UKS „Płomień” Limanowa II (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 im. św. Jana z Kęt
ul. Władysława Reymonta 3
34-651 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DOMITER Julia 2004 K 2017/2018 1381
2 GAIK Krystian 1997 M 2017/2018 287
3 GOLONKA Albert 1976 M 2017/2018 864
4 GOLONKA Filip 2006 M 2017/2018 1372
5 KOSMAL Dawid 2004 M 2017/2018 892
6 KOSMAL Kinga 1999 K 2017/2018 262
7 KOSMAL Wojciech 1974 M 2017/2018 356
8 MICHALCZYK Jakub 1998 M 2017/2018 290
9 OLESIAK Grzegorz 1999 M 2017/2018 674
10 PAPIEŻ Filip 2001 M 2016/2017 884
11 PIECHNIK Dawid 2001 M 2017/2018 1020
12 ROZUM Dawid 1998 M 2017/2018 344
13 SAWCZAK Miłosz(j) 2005 M 2017/2018 1233
14 SAWCZAK Miłosz(s) 1973 M 2016/2017 1912
15 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 2017/2018 277
16 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 2017/2018 1371
17 TWARÓG Mariusz 1997 M 2017/2018 280
18 WYSOWSKI Jan 2002 M 2017/2018 1388
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2017-09-20 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Płomień” Limanowa II 10:4 (S) ⇓
2 3M 1/2 2017-10-03 17:30 UKS „Płomień” Limanowa II - GSWAL „Bogdański” Grybów 8:6 (S) ⇑
3 3M 1/3 2017-10-15 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 1:13 (S) ⇑
4 3M 1/4 2017-10-22 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie  
5 3M 1/5 2017-11-04 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II  
6 3M 1/6 2017-11-18 16:00 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II  
7 3M 1/7 2017-11-26 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II  
8 3M 1/8 2017-12-02 19:00 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa II  
9 3M 1/9 2017-12-10 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Podwawelski” Kraków II  
10 3M 1/10 2017-12-17 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II  
11 3M 1/11 2018-01-14 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Skawa” Wadowice  
12 3M 1/12 2018-01-20 13:00 MKS KSOS Kraków - UKS „Płomień” Limanowa II  
13 3M 1/13 2018-01-28 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DJ
2
GA
3
GF
4
KD
5
KK
6
MJ
7
SM
8
SBS
9
SK
10
TM
1 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 0,0         2,0     1,0 1,0 4
2 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów 0,0 2,5 0,0   0,5   2,5   2,5   8
3 (W) KS „Start” Nowy Sącz       3,5     2,5 3,5 3,5   13
Razem 0,0 2,5 0,0 3,5 0,5 2,0 5,0 3,5 7,0 1,0 25
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DOMITER Julia 2004 K 2017/2018 1381
2 GOLONKA Albert 1976 M 2017/2018 864
3 GOLONKA Filip 2006 M 2017/2018 1372
4 KOSMAL Dawid 2004 M 2017/2018 892
5 KOSMAL Kinga 1999 K 2017/2018 262
6 MICHALCZYK Jakub 1998 M 2017/2018 290
7 SAWCZAK Miłosz(j) 2005 M 2017/2018 1233
8 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 2017/2018 277
9 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 2017/2018 1371
10 TWARÓG Mariusz 1997 M 2017/2018 280