UKS „Płomień” Limanowa II (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 im. św. Jana z Kęt
ul. Władysława Reymonta 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (tel. 503 531 861)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BĄCIO Konrad 2006 M 2017/2018 2133
2 DOMITER Julia 2004 K 2017/2018 1381
3 GAIK Krystian 1997 M 2017/2018 287
4 GOLONKA Albert 1976 M 2017/2018 864
5 GOLONKA Filip 2006 M 2017/2018 1372
6 KOSMAL Dawid 2004 M 2017/2018 892
7 KOSMAL Kinga 1999 K 2017/2018 262
8 KOSMAL Wojciech 1974 M 2017/2018 356
9 MICHALCZYK Jakub 1998 M 2017/2018 290
10 OLESIAK Grzegorz 1999 M 2017/2018 674
11 PAPIEŻ Filip 2001 M 2016/2017 884
12 PIECHNIK Dawid 2001 M 2017/2018 1020
13 ROZUM Dawid 1998 M 2017/2018 344
14 SAWCZAK Miłosz(j) 2005 M 2017/2018 1233
15 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 2017/2018 277
16 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 2017/2018 1371
17 TWARÓG Mariusz 1997 M 2017/2018 280
18 WYSOWSKI Jan 2002 M 2017/2018 1388
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2017-09-20 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Płomień” Limanowa II 10:4 (S) ⇓
2 3M 1/2 2017-10-03 17:30 UKS „Płomień” Limanowa II - GSWAL „Bogdański” Grybów 8:6 (S) ⇑
3 3M 1/3 2017-10-15 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 1:13 (S) ⇑
4 3M 1/4 2017-10-19 17:30 UKS „Płomień” Limanowa II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 11:3 (S) ⇑
5 3M 1/7 2017-12-10 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6 (S) ⇑
6 3M 1/10 2017-12-22 17:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II 12:2 (S) ⇓
7 3M 1/8 2017-12-30 14:00 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7 (S) ⇔
8 3M 1/9 2018-01-11 17:30 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 (S) ⇑
9 3M 1/11 2018-01-14 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Skawa” Wadowice 8:6 (S) ⇑
10 3M 1/5 2018-01-20 15:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 5:9 (S) ⇑
11 3M 1/6 2018-01-25 17:00 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 (S) ⇓
12 3M 1/13 2018-01-26 18:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10 (S) ⇓
13 3M 1/12 2018-01-27 13:00 MKS KSOS Kraków - UKS „Płomień” Limanowa II 10:4 (S) ⇓
14 3M 2/14 2018-02-24 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 WO ⇓
15 3M 2/15 2018-03-03 10:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Villa Verde” Olesno II 0:14 (S) ⇓
16 3M 2/16 2018-03-09 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 9:5 (S) ⇓
17 3M 2/18 2018-04-07 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 (S) ⇓
18 3M 2/17 2018-04-11 18:00 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS KSOS Kraków 6:8 (S) ⇓
19 3M 2/20 2018-05-06 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków III 14:0 WO ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
DJ
3
GA
4
GF
5
KD
6
KK
7
KW
8
MJ
9
SM
10
SBS
11
SK
12
TM
1 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II   0,0           2,0     1,0 1,0 4
2 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów   0,0 2,5 0,0   0,5     2,5   2,5   8
3 (W) KS „Start” Nowy Sącz         3,5       2,5 3,5 3,5   13
4 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie       0,0 3,5 1,0       3,5 3,0   11
5 (D) KS „Bronowianka” Kraków II           0,0   3,5 2,5   2,0   8
6 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II   0,0   0,0         2,0   0,0   2
7 (W) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ     2,5     2,5     1,0   1,0   7
8 (D) KS „Podwawelski” Kraków II     3,0     1,0     1,5   3,5   9
9 (D) MKS „Skawa” Wadowice     3,0     0,0 0,0   1,5   3,5   8
10 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III     3,0           3,5   1,5 1,0 9
11 (W) KS „Bronowianka” Kraków III     3,5           1,0   1,0 0,5 6
12 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II   0,0   0,0         2,5   1,5   4
13 (W) MKS KSOS Kraków   0,0             2,5   1,5 0,0 4
14 (W) KS „Bronowianka” Kraków II                         0
15 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 0,0 0,0 0,0 0,0             0,0   0
16 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II   0,0   0,0         3,0   2,0   5
17 (W) MKS „Skawa” Wadowice   0,0   1,0         3,5   1,5   6
18 (D) MKS KSOS Kraków   1,0   0,0         3,5   1,5   6
19 (D) KS „Bronowianka” Kraków III                         0
Razem 0,0 1,0 17,5 1,0 7,0 5,0 0,0 5,5 33,0 7,0 30,5 2,5 110
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BĄCIO Konrad 2006 M 2017/2018 2133
2 DOMITER Julia 2004 K 2017/2018 1381
3 GOLONKA Albert 1976 M 2017/2018 864
4 GOLONKA Filip 2006 M 2017/2018 1372
5 KOSMAL Dawid 2004 M 2017/2018 892
6 KOSMAL Kinga 1999 K 2017/2018 262
7 KOSMAL Wojciech 1974 M 2017/2018 356
8 MICHALCZYK Jakub 1998 M 2017/2018 290
9 SAWCZAK Miłosz(j) 2005 M 2017/2018 1233
10 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 2017/2018 277
11 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 2017/2018 1371
12 TWARÓG Mariusz 1997 M 2017/2018 280