KS „Podwawelski” Kraków II (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Biel (tel. 606 854 704)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIAŁCZYK Łukasz 1989 M 2017/2018 628
2 BIEL Jakub 1977 M 2017/2018 15
3 BOCHENEK Mariusz 1969 M 2017/2018 18
4 BOLEK Łukasz 1997 M 2017/2018 1272
5 CHYC Tomasz 1993 M 2017/2018 226
6 JANIK Angelika 2000 K 2017/2018 541
7 JANIK Tomasz 1979 M 2017/2018 808
8 KOSIŃSKI Mateusz 2000 M 2017/2018 1293
9 MOREK Radosław 2000 M 2017/2018 769
10 NOWAK Alojzy 1964 M 2017/2018 580
11 PETKA Krzysztof 1999 M 2017/2018 695
12 PIETRZAK Agnieszka 2000 K 2017/2018 711
13 STRZAŁKA Marek 1969 M 2017/2018 17
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/2 2017-10-01 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS KSOS Kraków 4:10 (S) ⇓
2 3M 1/3 2017-10-13 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Podwawelski” Kraków II 12:2 (S) ⇓
3 3M 1/5 2017-11-04 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Podwawelski” Kraków II 5:9 (S) ⇑
4 3M 1/1 2017-11-10 18:30 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 (S) ⇓
5 3M 1/6 2017-11-19 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 (S) ⇑
6 3M 1/7 2017-11-26 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków II 7:7 (S) ⇔
7 3M 1/10 2017-12-17 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II  
8 3M 1/11 2018-01-13 17:00 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - KS „Podwawelski” Kraków II  
9 3M 1/12 2018-01-20 16:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II  
10 3M 1/13 2018-01-28 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II  
11 3M 1/9 do ustalenia UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Podwawelski” Kraków II  
12 3M 1/8 do ustalenia KS „Podwawelski” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III  
13 3M 1/4 do ustalenia KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
BM
3
JA
4
MR
5
PK
6
PA
1 (D) MKS KSOS Kraków 1,0     1,0 1,0 1,0 4
2 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0,0 0,0 1,0     1,0 2
3 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów 3,0   1,5 2,0   2,5 9
4 (W) MKS „Skawa” Wadowice 2,0 0,0   1,5   1,5 5
5 (D) KS „Start” Nowy Sącz 3,0   2,5 1,0   3,5 10
6 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 3,5 2,5   0,5   0,5 7
Razem 12,5 2,5 5,0 6,0 1,0 10,0 37
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIEL Jakub 1977 M 2017/2018 15
2 BOCHENEK Mariusz 1969 M 2017/2018 18
3 JANIK Angelika 2000 K 2017/2018 541
4 MOREK Radosław 2000 M 2017/2018 769
5 PETKA Krzysztof 1999 M 2017/2018 695
6 PIETRZAK Agnieszka 2000 K 2017/2018 711