UKS „Villa Verde” Olesno II (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Adam Kieroński (tel. 602 396 606)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2017-09-28 18:30 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 (S) ⇑
2 3M 1/2 2017-10-01 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS „Skawa” Wadowice 9:5 (S) ⇑
3 3M 1/3 2017-10-15 16:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS KSOS Kraków 11:3 (S) ⇑
4 3M 1/4 2017-10-19 19:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5 (S) ⇑
5 3M 1/5 2017-10-31 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 (S) ⇑
6 3M 1/6 2017-11-18 16:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - GSWAL „Bogdański” Grybów 13:1 (S) ⇑
7 3M 1/7 2017-11-26 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 (S) ⇑
8 3M 1/8 2017-12-03 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 13:1 (S) ⇑
9 3M 1/9 2017-12-03 17:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 (S) ⇑
10 3M 1/10 2017-12-22 17:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II 12:2 (S) ⇑
11 3M 1/12 2017-12-28 19:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 12:2 (S) ⇑
12 3M 1/11 2018-01-11 17:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9 (S) ⇑
13 3M 1/13 2018-01-28 13:30 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10 (S) ⇑
14 3M 2/15 2018-03-03 10:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Villa Verde” Olesno II 0:14 (S) ⇑
15 3M 2/14 2018-03-17 09:00 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 (S) ⇑
16 3M 2/17 2018-03-17 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 (S) ⇑
17 3M 2/18 2018-04-07 13:00 MKS KSOS Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9 (S) ⇑
18 3M 2/19 2018-04-17 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S) ⇑
19 3M 2/20 2018-05-05 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
FS
3
JK
4
KA
5
MT
6
PT
7
PK
1 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 1,5   0,5 3,0     3,0 8
2 (D) MKS „Skawa” Wadowice 0,0   3,0 3,0 1,0   2,0 9
3 (D) MKS KSOS Kraków 2,5   2,5 3,5     2,5 11
4 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 1,5   2,5 1,5     3,5 9
5 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 1,5   2,5 3,5     3,5 11
6 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów 3,5   2,5 3,5     3,5 13
7 (W) KS „Start” Nowy Sącz 3,5   0,5 3,5     3,5 11
8 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 3,5   2,5 3,5     3,5 13
9 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 2,5   2,5 2,5     3,5 11
10 (D) UKS „Płomień” Limanowa II 2,5   2,5 3,5     3,5 12
11 (D) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 3,5   1,5 3,5     3,5 12
12 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 1,5   0,5 3,5     3,5 9
13 (W) KS „Podwawelski” Kraków II 3,5   1,5 1,5   0,0 3,5 10
14 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 3,5   3,5 3,5     3,5 14
15 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 2,5   2,5 2,5     3,5 11
16 (W) MKS „Skawa” Wadowice 2,5   2,5 2,5     3,5 11
17 (W) MKS KSOS Kraków 3,0   0,0 2,5     3,5 9
18 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 3,5 1,5   3,5     3,5 12
19 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 1,5   2,5 2,0     3,0 9
Razem 47,5 1,5 36,0 56,0 1,0 0,0 63,0 205
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BŁOCHO Przemysław 2001 M 2018/2019 1217
2 FLOREK Sławomir 1977 M 2018/2019 25
3 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 2018/2019 644
4 KIEROŃSKI Adam 1969 M 2018/2019 19
5 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2018/2019 229
6 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2018/2019 1922
7 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 M 2018/2019 866