UKS „Villa Verde” Olesno II (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Adam Kieroński (tel. 602 396 606)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BALIGA Cezary 1998 M 2017/2018 1477
2 BŁOCHO Przemysław 2001 M 2017/2018 1217
3 BŁOCHO Zdzisław 1974 M 2017/2018 1216
4 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M 2017/2018 230
5 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2017/2018 762
6 DAWIDOWSKI Aleksander 1997 M 2017/2018 643
7 FLOREK Sławomir 1977 M 2017/2018 25
8 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 2017/2018 644
9 JANISZEWSKI Tomasz 1991 M 2017/2018 647
10 KIEROŃSKI Adam 1969 M 2017/2018 19
11 KONIECZNY Bartłomiej 2003 M 2017/2018 1926
12 KOWAL Damian 1999 M 2017/2018 1925
13 KUDŁA Paweł 1985 M 2017/2018 1802
14 LIS Daniel 1999 M 2017/2018 646
15 ŁABĘDŹ Tadeusz 1946 M 2017/2018 267
16 ŁABĘDŹ Tomasz 1975 M 2017/2018 231
17 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987 M 2017/2018 232
18 MAZUR Bartłomiej 1987 M 2017/2018 1365
19 MISIASZEK Wojciech 1994 M 2017/2018 648
20 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2017/2018 229
21 MRKVICKA Radek 1974 M 2017/2018 1935
22 NADOLSKI Łukasz 1993 M 2017/2018 2287
23 OLECHNY Jakub 1993 M 2017/2018 28
24 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2017/2018 1923
25 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2017/2018 1922
26 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 M 2017/2018 866
27 SZPILSKA Roksana 1998 K 2017/2018 699
28 TATARCZUCH Marek 1974 M 2017/2018 265
29 TATARCZUCH Rafał 1998 M 2017/2018 650
30 TOBIASZ Szymon 2006 M 2017/2018 1519
31 WAJDA Kamil 2003 M 2017/2018 1927
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2017-09-28 18:30 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 (S) ⇑
2 3M 1/2 2017-10-01 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS „Skawa” Wadowice 9:5 (S) ⇑
3 3M 1/3 2017-10-15 16:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS KSOS Kraków 11:3 (S) ⇑
4 3M 1/4 2017-10-19 19:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5 (S) ⇑
5 3M 1/5 2017-10-31 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 (S) ⇑
6 3M 1/6 2017-11-18 16:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - GSWAL „Bogdański” Grybów 13:1 (S) ⇑
7 3M 1/7 2017-11-26 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 (S) ⇑
8 3M 1/8 2017-12-03 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 13:1 (S) ⇑
9 3M 1/9 2017-12-03 17:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 (S) ⇑
10 3M 1/10 2017-12-22 17:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II 12:2 (S) ⇑
11 3M 1/12 2017-12-28 19:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 12:2 (S) ⇑
12 3M 1/11 2018-01-11 17:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9 (S) ⇑
13 3M 1/13 2018-01-28 13:30 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10 (S) ⇑
14 3M 2/14 2018-03-03 16:00 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Villa Verde” Olesno II  
15 3M 2/15 2018-03-04 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Villa Verde” Olesno II  
16 3M 2/17 2018-03-17 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Villa Verde” Olesno II  
17 3M 2/18 2018-04-07 13:00 MKS KSOS Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II  
18 3M 2/19 2018-04-22 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II  
19 3M 2/20 2018-05-04 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
JK
3
KA
4
MT
5
PT
6
PK
1 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 1,5 0,5 3,0     3,0 8
2 (D) MKS „Skawa” Wadowice 0,0 3,0 3,0 1,0   2,0 9
3 (D) MKS KSOS Kraków 2,5 2,5 3,5     2,5 11
4 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 1,5 2,5 1,5     3,5 9
5 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 1,5 2,5 3,5     3,5 11
6 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów 3,5 2,5 3,5     3,5 13
7 (W) KS „Start” Nowy Sącz 3,5 0,5 3,5     3,5 11
8 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 3,5 2,5 3,5     3,5 13
9 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 2,5 2,5 2,5     3,5 11
10 (D) UKS „Płomień” Limanowa II 2,5 2,5 3,5     3,5 12
11 (D) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 3,5 1,5 3,5     3,5 12
12 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 1,5 0,5 3,5     3,5 9
13 (W) KS „Podwawelski” Kraków II 3,5 1,5 1,5   0,0 3,5 10
Razem 31,0 25,0 39,5 1,0 0,0 42,5 139
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BŁOCHO Przemysław 2001 M 2017/2018 1217
2 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 2017/2018 644
3 KIEROŃSKI Adam 1969 M 2017/2018 19
4 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2017/2018 229
5 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2017/2018 1922
6 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 M 2017/2018 866