UKS TKKF MOSiR Dukla (M)
Klub: UKS TKKF MOSiR Dukla
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Armii Krajowej 1A
38-450 Dukla
Sprzęt: stoły Donic Persson 25, piłki Xushaofa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Jacek Gałuszka
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Dariusz Olbrycht (tel. 502 221 695)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 FRĄCZEK Krystian 1994 M 2017/2018 1030
2 GAŁUSZKA Jacek 1972 M 2017/2018 1026
3 KOCIUBA Filip 1998 M 2017/2018 2086
4 KOPCZYK Hubert 1998 M 2017/2018 1029
5 LEŃCZYK Tomasz 1983 M 2017/2018 2224
6 MACIEJEWSKI Szymon 2006 M 2017/2018 2204
7 OLBRYCHT Michał 2004 M 2017/2018 2201
8 SPOREK Mariusz 1970 M 2017/2018 2203
9 SPOREK Szymon 2004 M 2017/2018 2202
10 WŁOCH Mateusz 1997 M 2017/2018 831
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/3 2017-10-01 11:00 UKS TKKF MOSiR Dukla - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 3:7 (S) ⇓
2 2M 1/1 2017-10-07 11:00 UKS TKKF MOSiR Dukla - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 0:10 (S) ⇓
3 2M 1/2 2017-10-15 11:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS TKKF MOSiR Dukla 6:4 (S) ⇓
4 2M 1/4 2017-10-22 14:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS TKKF MOSiR Dukla 7:3 (S) ⇓
5 2M 1/5 2017-10-29 11:00 UKS TKKF MOSiR Dukla - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10 (S) ⇓
6 2M 1/6 2017-11-05 17:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS TKKF MOSiR Dukla 6:4 (S) ⇓
7 2M 1/7 2017-11-19 11:00 UKS TKKF MOSiR Dukla - PKS „Kolping” Jarosław II 2:8 (S) ⇓
8 2M 1/9 2017-12-03 11:00 UKS TKKF MOSiR Dukla - ULKS „Lachowice” 10:0 (S) ⇑
9 2M 1/10 2017-12-09 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - UKS TKKF MOSiR Dukla 5:5 (S) ⇔
10 2M 1/11 2018-01-14 11:00 UKS TKKF MOSiR Dukla - KS „Bronowianka” Kraków  
11 2M 1/13 2018-01-27 15:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - UKS TKKF MOSiR Dukla  
12 2M 1/8 do ustalenia UKS „Płomień” Limanowa - UKS TKKF MOSiR Dukla  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GJ
2
KF
3
KH
4
OM
5
SS
1 (D) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno   1,0 1,0 0,5 0,5 3
2 (D) KTS GOSiR Krościenko Wyżne 0,0   0,0 0,0 0,0 0
3 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 1,5 1,0 0,0 1,5 0,0 4
4 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 1,5 0,0 0,0 0,5 1,0 3
5 (D) KS „Gorce” Nowy Targ   0,0 0,0 0,0 0,0 0
6 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków 2,0 0,0 0,0 2,0   4
7 (D) PKS „Kolping” Jarosław II   0,0 0,0 1,0 1,0 2
8 (D) ULKS „Lachowice” 2,5 2,5   2,5 2,5 10
9 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 1,0 0,5 1,0 1,0 1,5 5
Razem 8,5 5,0 2,0 9,0 6,5 31
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAŁUSZKA Jacek 1972 M 2017/2018 1026
2 KOCIUBA Filip 1998 M 2017/2018 2086
3 KOPCZYK Hubert 1998 M 2017/2018 1029
4 OLBRYCHT Michał 2004 M 2017/2018 2201
5 SPOREK Szymon 2004 M 2017/2018 2202