UKS „Płomień” Limanowa (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 im. św. Jana z Kęt
ul. Władysława Reymonta 3
34-651 Limanowa
Sprzęt: stoły Donic Persson 25, piłki Andro *** 40+
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Albert Golonka (tel. 533 573 673)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAIK Krystian 1997 M 2017/2018 287
2 GOLONKA Albert 1976 M 2017/2018 864
3 KOSMAL Dawid 2004 M 2017/2018 892
4 KOSMAL Kinga 1999 K 2017/2018 262
5 MICHALCZYK Jakub 1998 M 2017/2018 290
6 OLESIAK Grzegorz 1999 M 2017/2018 674
7 ROZUM Dawid 1998 M 2017/2018 344
8 SAWCZAK Miłosz(j) 2005 M 2017/2018 1233
9 SAWCZAK Miłosz(s) 1973 M 2016/2017 1912
10 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 2017/2018 277
11 TWARÓG Mariusz 1997 M 2017/2018 280
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2017-09-16 16:00 UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4 (S) ⇑
2 2M 1/2 2017-09-20 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa 7:3 (S) ⇓
3 2M 1/3 2017-09-30 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8 (S) ⇓
4 2M 1/4 2017-10-21 14:00 PKS „Kolping” Jarosław II - UKS „Płomień” Limanowa  
5 2M 1/5 2017-10-28 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Bronowianka” Kraków  
6 2M 1/6 2017-11-04 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - ULKS „Lachowice”  
7 2M 1/7 2017-11-18 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Płomień” Limanowa  
8 2M 1/8 2017-11-25 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - UKS TKKF MOSiR Dukla  
9 2M 1/10 2017-12-16 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl  
10 2M 1/11 2018-01-13 15:00 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - UKS „Płomień” Limanowa  
11 2M 1/12 2018-01-20 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice  
12 2M 1/13 2018-01-28 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Płomień” Limanowa  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GK
2
KD
3
MJ
4
RD
5
SBS
1 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 2,0 2,5 0,0 0,0 1,5 6
2 (W) KS „Gorce” Nowy Targ 1,0 1,0   0,0 1,0 3
3 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków 0,0 1,0   0,0 1,0 2
Razem 3,0 4,5 0,0 0,0 3,5 11
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAIK Krystian 1997 M 2017/2018 287
2 KOSMAL Dawid 2004 M 2017/2018 892
3 MICHALCZYK Jakub 1998 M 2017/2018 290
4 ROZUM Dawid 1998 M 2017/2018 344
5 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 2017/2018 277