LUKS „Galux” Skrzyszów (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Sprzęt: stoły Donic Persson, piłki Yasaka *** 40+
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Krzysztof Galus (tel. 509 655 111)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mateusz Galus (tel. 506 406 007)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2017-09-16 16:00 UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4 (S) ⇓
2 2M 1/2 2017-09-23 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - ULKS „Lachowice” 7:3 (S) ⇑
3 2M 1/3 2017-09-30 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:8 (S) ⇑
4 2M 1/4 2017-10-22 14:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS TKKF MOSiR Dukla 7:3 (S) ⇑
5 2M 1/6 2017-11-04 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 (S) ⇑
6 2M 1/7 2017-11-19 14:00 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:6 (S) ⇑
7 2M 1/8 2017-11-25 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3 (S) ⇑
8 2M 1/9 2017-12-03 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 (S) ⇓
9 2M 1/11 2018-01-13 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Gorce” Nowy Targ 1:9 (S) ⇓
10 2M 1/10 2018-01-14 17:00 KS „Bronowianka” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 (S) ⇓
11 2M 1/13 2018-01-21 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - PKS „Kolping” Jarosław II 2:8 (S) ⇓
12 2M 1/12 2018-01-21 17:30 „Witmar-Podwawelski” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 (S) ⇓
13 2M 2/16 2018-03-10 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1 (S) ⇑
14 2M 2/15 2018-04-07 14:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4 (S) ⇓
15 2M 2/18 2018-04-08 11:00 UKS TKKF MOSiR Dukla - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4 (S) ⇓
16 2M 2/19 2018-04-21 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 5:5 (S) ⇔
17 2M 2/20 2018-05-12 14:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - LUKS „Galux” Skrzyszów 7:3 (S) ⇓
18 2M 2/14 2018-05-13 16:00 ULKS „Lachowice” - LUKS „Galux” Skrzyszów 5:5 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DR
2
FJ
3
GK
4
GM
5
MR
6
NM
7
TM
1 (W) UKS „Płomień” Limanowa 1,0 2,5   0,0   0,5   4
2 (D) ULKS „Lachowice” 2,5 2,0   2,0 0,5 0,0   7
3 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 1,5 2,5   1,5 2,5     8
4 (D) UKS TKKF MOSiR Dukla 2,5 2,0   1,0 1,5     7
5 (D) AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 2,5 2,5   2,5 2,5     10
6 (W) KTS GOSiR Krościenko Wyżne 2,0 2,0   1,0 1,0     6
7 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 1,5 1,5   1,5 2,5     7
8 (W) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 1,0 1,0   0,0 0,0     2
9 (D) KS „Gorce” Nowy Targ 1,0 0,0   0,0 0,0 0,0   1
10 (W) KS „Bronowianka” Kraków 1,0 1,0   0,0 0,0     2
11 (D) PKS „Kolping” Jarosław II 0,0 0,0   1,0 1,0     2
12 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków 0,0 0,0   0,0 2,0     2
13 (D) UKS „Zarabie” Myślenice 0,5 2,5   1,5 2,5   2,0 9
14 (W) AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl   2,5   0,5 1,0 0,0   4
15 (W) UKS TKKF MOSiR Dukla   2,5   1,5 0,0 0,0   4
16 (D) KTS GOSiR Krościenko Wyżne   2,0   1,0 2,0   0,0 5
17 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice   2,0   1,0 0,0   0,0 3
18 (W) ULKS „Lachowice”   2,0 0,0 2,0     1,0 5
Razem 17,0 30,5 0,0 18,0 19,0 0,5 3,0 88
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DUDEK Radosław 1979 M 2018/2019 867
2 FLAUMENHAFT Jacek 1976 M 2018/2019 810
3 GALUS Krzysztof 1973 M 2018/2019 683
4 GALUS Mateusz 2001 M 2018/2019 727
5 MLECZKO Radosław 1993 M 2018/2019 671
6 NOSAL Mirosław 1977 M 2018/2019 378
7 TABOR Marcin 1981 M 2018/2019 376