LKS „Olmex” Piotrowice III (M)
Klub: LKS Piotrowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Piotrowice ul. Andrychowska 222
32-641 Przeciszów
Sprzęt: brak danych
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Żebro (tel. 697 923 694)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ANTECKI Patryk Jerzy 2003 M 2016/2017 1224
2 BODNAR Marcin 1973 M 2016/2017 333
3 BODNAR Michał 2003 M 2016/2017 1413
4 FOKSIŃSKI Przemysław 2002 M 2016/2017 962
5 ORTMAN Agata 2001 K 2016/2017 965
6 PIEKARCZYK Michał 2004 M 2016/2017 1386
7 PIEKARCZYK Tomasz 1975 M 2016/2017 1803
8 WODNIAK Kamil 2003 M 2016/2017 1414
9 WOLANIN Piotr 2001 M 2016/2017 1886
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2016-10-07 18:00 LKS „Olmex” Piotrowice II - LKS „Olmex” Piotrowice III 5:9 (S) ⇑
2 5NT 1/2 2016-10-21 18:00 LKS „Olmex” Piotrowice III - KS „Łęgi” Nowa Biała 13:1 (S) ⇑
3 5NT 1/3 2016-10-28 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - LKS „Olmex” Piotrowice III 2:12 (S) ⇑
4 5NT 1/4 2016-11-11 18:00 LKS „Olmex” Piotrowice III - LKS „Victoria” Nidek 10:4 (S) ⇑
5 5NT 1/7 2016-11-29 19:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - LKS „Olmex” Piotrowice III 3:11 (S) ⇑
6 5NT 1/5 2016-12-03 15:00 LKS „Olmex” Piotrowice III - KS „Gorce” Nowy Targ V 9:5 (S) ⇑
7 5NT 1/6 2016-12-17 19:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - LKS „Olmex” Piotrowice III 1:13 (S) ⇑
8 5NT 1/8 2017-01-13 18:00 LKS „Olmex” Piotrowice III - ULKS „Lachowice” Lachowice III 14:0 (S) ⇑
9 5NT 1/9 2017-01-27 18:30 UKS „Tornado” Waksmund - LKS „Olmex” Piotrowice III 1:13 (S) ⇑
10 5NT 2/10 2017-02-27 18:00 LKS „Olmex” Piotrowice III - LKS „Olmex” Piotrowice II 12:2 (S) ⇑
11 5NT 2/11 2017-03-10 18:00 LKS „Olmex” Piotrowice III - KTS „Victoria” Spytkowice II 9:5 (S) ⇑
12 5NT 2/13 2017-03-31 18:00 LKS „Victoria” Nidek - LKS „Olmex” Piotrowice III 5:9 (S) ⇑
13 5NT 2/14 2017-05-05 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - LKS „Olmex” Piotrowice III 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
APJ
2
BM
3
BM
4
FP
5
OA
6
PM
7
PT
8
WK
9
WP
1 (W) LKS „Olmex” Piotrowice II 1,5     2,5 2,0       3,0 9
2 (D) KS „Łęgi” Nowa Biała 3,5     3,5 2,5       3,5 13
3 (W) MKS „Skawa” Wadowice II 0,5   1,5 3,0 3,0     0,5 3,5 12
4 (D) LKS „Victoria” Nidek 0,0 2,0 0,5 1,0 1,0   1,0 2,5 2,0 10
5 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II 0,0   1,0   3,5     3,0 3,5 11
6 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V         0,0 3,5   2,0 3,5 9
7 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV 3,5   2,5 3,5 3,5         13
8 (D) ULKS „Lachowice” Lachowice III 3,5   3,5   3,5       3,5 14
9 (W) UKS „Tornado” Waksmund 3,0     3,0       3,5 3,5 13
10 (D) LKS „Olmex” Piotrowice II 1,0   1,5 2,5 3,5     3,5   12
11 (D) KTS „Victoria” Spytkowice II 1,0   2,0   1,0   2,5 0,0 2,5 9
12 (W) LKS „Victoria” Nidek     1,0 2,5       3,0 2,5 9
13 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V     0,0 2,5       2,5 2,0 7
Razem 17,5 2,0 13,5 24,0 23,5 3,5 3,5 20,5 33,0 141
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ANTECKI Patryk Jerzy 2003 M 2016/2017 1224
2 BODNAR Marcin 1973 M 2016/2017 333
3 BODNAR Michał 2003 M 2016/2017 1413
4 FOKSIŃSKI Przemysław 2002 M 2016/2017 962
5 ORTMAN Agata 2001 K 2016/2017 965
6 PIEKARCZYK Michał 2004 M 2016/2017 1386
7 PIEKARCZYK Tomasz 1975 M 2016/2017 1803
8 WODNIAK Kamil 2003 M 2016/2017 1414
9 WOLANIN Piotr 2001 M 2016/2017 1886