MKS „Skawa” Wadowice II (M)
Klub: MKS „Skawa” Wadowice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach
os. Pod Skarpą 10
34-100 Wadowice
Sprzęt: brak danych
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bielański (tel. 502 119 535)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIELAŃSKI Dariusz 1967 M 2016/2017 506
2 GAŁUSZKA Paweł 2005 M 2016/2017 1658
3 HUBER Tomasz 1989 M 2016/2017 2073
4 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 M 2016/2017 1796
5 MACIEJCZYK Paweł 2005 M 2016/2017 1876
6 MUCHA Piotr 1970 M 2016/2017 2075
7 NOSAL Piotr 1989 M 2016/2017 2074
8 RADWAN Mikołaj 2001 M 2016/2017 1214
9 RAJDA Karol 2005 M 2016/2017 2123
10 RUPA Robert 1965 M 2016/2017 1795
11 STUDNICKA Anna 2006 K 2016/2017 2070
12 WCISŁO Patryk 2007 M 2016/2017 1823
13 WORECKI Michał 1979 M 2016/2017 2066
14 ŻYDEK Miłosz 2001 M 2016/2017 1392
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2016-10-07 17:30 ULKS „Lachowice” Lachowice III - MKS „Skawa” Wadowice II 7:7 (S) ⇔
2 5NT 1/2 2016-10-21 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - LKS „Olmex” Piotrowice II 8:6 (S) ⇑
3 5NT 1/3 2016-10-28 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - LKS „Olmex” Piotrowice III 2:12 (S) ⇓
4 5NT 1/4 2016-11-17 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Skawa” Wadowice II 8:6 (S) ⇓
5 5NT 1/5 2016-12-01 19:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KTS „Victoria” Spytkowice II 11:3 (S) ⇑
6 5NT 1/6 2016-12-08 19:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Gorce” Nowy Targ V 4:10 (S) ⇓
7 5NT 1/7 2016-12-15 17:00 UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Skawa” Wadowice II 9:5 (S) ⇓
8 5NT 1/8 2017-01-13 18:00 LKS „Victoria” Nidek - MKS „Skawa” Wadowice II 12:2 (S) ⇓
9 5NT 1/9 2017-02-16 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Łęgi” Nowa Biała 14:0 WO ⇑
10 5NT 2/11 2017-03-10 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - UKS „Tornado” Waksmund 8:6 (S) ⇑
11 5NT 2/12 2017-03-24 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Gorce” Nowy Targ IV 4:10 (S) ⇓
12 5NT 2/13 2017-03-31 18:00 KS „Łęgi” Nowa Biała - MKS „Skawa” Wadowice II 11:3 (S) ⇓
13 5NT 2/14 2017-05-05 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - ULKS „Lachowice” Lachowice III 5:9 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GP
2
HT
3
JO
4
MP
5
MP
6
NP
7
RM
8
RK
9
SA
10
WP
11
WM
12
ŻM
1 (W) ULKS „Lachowice” Lachowice III 2,5     1,0   3,5       0,0     7
2 (D) LKS „Olmex” Piotrowice II 0,0   0,0   2,5   2,0       3,5   8
3 (D) LKS „Olmex” Piotrowice III 0,0 0,0 1,0       1,0           2
4 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV 3,5 2,0 0,5 0,0                 6
5 (D) KTS „Victoria” Spytkowice II 1,5   0,5   2,0   3,5       2,5 1,0 11
6 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V 0,0   0,5   0,0   0,0       3,5 0,0 4
7 (W) UKS „Tornado” Waksmund   3,0   2,0       0,0   0,0     5
8 (W) LKS „Victoria” Nidek     0,0   2,0     0,0       0,0 2
9 (D) KS „Łęgi” Nowa Biała                         0
10 (D) UKS „Tornado” Waksmund 0,5   2,5     3,5   1,5 0,0       8
11 (D) KS „Gorce” Nowy Targ IV 0,5       3,0     0,0 0,0 0,5     4
12 (W) KS „Łęgi” Nowa Biała 1,0     1,0 1,0     0,0         3
13 (D) ULKS „Lachowice” Lachowice III     1,0 0,5       2,5   1,0     5
Razem 9,5 5,0 6,0 4,5 10,5 7,0 6,5 4,0 0,0 1,5 9,5 1,0 65
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAŁUSZKA Paweł 2005 M 2016/2017 1658
2 HUBER Tomasz 1989 M 2016/2017 2073
3 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 M 2016/2017 1796
4 MACIEJCZYK Paweł 2005 M 2016/2017 1876
5 MUCHA Piotr 1970 M 2016/2017 2075
6 NOSAL Piotr 1989 M 2016/2017 2074
7 RADWAN Mikołaj 2001 M 2016/2017 1214
8 RAJDA Karol 2005 M 2016/2017 2123
9 STUDNICKA Anna 2006 K 2016/2017 2070
10 WCISŁO Patryk 2007 M 2016/2017 1823
11 WORECKI Michał 1979 M 2016/2017 2066
12 ŻYDEK Miłosz 2001 M 2016/2017 1392