KS „Talar Team” Szczawa III (M)
Klub: KS „Szczawa” Szczawa
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
34-607 Szczawa 167
Sprzęt: brak danych
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mirosław Kaliciński (tel. 510 335 562)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DZIEDZINA Michał 2002 M 2016/2017 2006
2 FARON Antoni 2002 M 2016/2017 2022
3 KALICIŃSKI Mirosław 1973 M 2016/2017 1998
4 KALICIŃSKI Radosław 2003 M 2016/2017 1999
5 KUZIEL Adam 2003 M 2016/2017 2020
6 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998 M 2016/2017 1608
7 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004 K 2016/2017 2021
8 WĘGLARZ Piotr 2000 M 2016/2017 1222
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2016-10-01 19:00 KS „Talar Team” Szczawa III - KS „Orzeł” Wojnarowa II 0:18 (S) ⇓
2 5NS 1/2 2016-10-09 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - KS „Talar Team” Szczawa III 14:4 (S) ⇓
3 5NS 1/3 2016-10-15 10:00 KS „Talar Team” Szczawa III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 0:18 (S) ⇓
4 5NS 1/4 2016-10-22 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Talar Team” Szczawa III 18:0 (S) ⇓
5 5NS 1/5 2016-10-28 19:00 KS „Talar Team” Szczawa III - LKS „Binarowa” Binarowa 1:17 (S) ⇓
6 5NS 1/6 2016-11-06 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Talar Team” Szczawa III 15:3 (S) ⇓
7 5NS 1/9 2016-12-03 16:00 KS „Talar Team” Szczawa III - MKS „Radość” Gorlice II 6:12 (S) ⇓
8 5NS 1/10 2016-12-11 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Talar Team” Szczawa III 18:0 (S) ⇓
9 5NS 1/11 2016-12-17 16:00 KS „Talar Team” Szczawa III - LKS „Uran” Łukowica 6:12 (S) ⇓
10 5NS 1/12 2017-01-05 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - KS „Talar Team” Szczawa III 12:6 (S) ⇓
11 5NS 1/8 2017-01-07 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - KS „Talar Team” Szczawa III 16:2 (S) ⇓
12 5NS 1/13 2017-01-15 11:00 KS „Talar Team” Szczawa III - KS „Trójka” Limanowa 5:13 (S) ⇓
13 5NS 2/14 2017-02-11 16:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Talar Team” Szczawa III 10:8 (S) ⇓
14 5NS 2/16 2017-03-12 11:00 KS „Trójka” Limanowa - KS „Talar Team” Szczawa III 14:4 (S) ⇓
15 5NS 2/15 2017-03-18 16:00 LKS „Uran” Łukowica - KS „Talar Team” Szczawa III 15:3 (S) ⇓
16 5NS 2/17 2017-03-26 11:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Talar Team” Szczawa III ^A  
17 5NS 2/18 2017-04-02 11:00 KS „Talar Team” Szczawa III - UKS „Królewski Biecz” Biecz  
18 5NS 2/19 2017-04-09 11:00 KS „Talar Team” Szczawa III - TKKF „Poprad” Muszyna  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DM
2
FA
3
KM
4
KR
5
KA
6
MD
7
MZ
8
WP
1 (D) KS „Orzeł” Wojnarowa II 0,0   0,0 0,0 0,0 0,0     0
2 (W) KS „Start” Nowy Sącz II 1,0 2,0 0,0     1,0     4
3 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna   0,0 0,0 0,0   0,0 0,0   0
4 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów II   0,0 0,0 0,0   0,0     0
5 (D) LKS „Binarowa” Binarowa 0,0 0,0 0,0     1,0     1
6 (W) LUKS „Lipie” Lipie 2,0 0,0 0,0 0,0   1,0     3
7 (D) MKS „Radość” Gorlice II 1,0 2,0 1,0     2,0     6
8 (W) KS „Talar Team” Szczawa II 0,0 0,0 0,0     0,0     0
9 (D) LKS „Uran” Łukowica 0,0 3,5 0,0     2,5     6
10 (W) UKS „Królewski Biecz” Biecz   2,5 2,0 0,0   1,5     6
11 (W) TKKF „Poprad” Muszyna   1,0 0,0   0,0 1,0     2
12 (D) KS „Trójka” Limanowa   3,0 0,0   0,0 1,0   1,0 5
13 (W) MKS „Radość” Gorlice II   2,5 2,0 0,0   3,5 0,0   8
14 (W) KS „Trójka” Limanowa     0,5 0,0 0,0 3,5 0,0   4
15 (W) LKS „Uran” Łukowica     0,5 0,0 0,0 2,5     3
Razem 4,0 16,5 6,0 0,0 0,0 20,5 0,0 1,0 48
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DZIEDZINA Michał 2002 M 2016/2017 2006
2 FARON Antoni 2002 M 2016/2017 2022
3 KALICIŃSKI Mirosław 1973 M 2016/2017 1998
4 KALICIŃSKI Radosław 2003 M 2016/2017 1999
5 KUZIEL Adam 2003 M 2016/2017 2020
6 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998 M 2016/2017 1608
7 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004 K 2016/2017 2021
8 WĘGLARZ Piotr 2000 M 2016/2017 1222