KS „Talar Team” Szczawa II (M)
Klub: KS „Szczawa” Szczawa
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
34-607 Szczawa 167
Sprzęt: brak danych
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Paweł Talar (tel. 506 100 820)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHROBAK Anna 2001 K 2016/2017 2076
2 DUDZIK Grzegorz 1994 M 2016/2017 58
3 KASPERKIEWICZ Janusz 1971 M 2016/2017 52
4 MIKOŁAJCZYK Janusz 1995 M 2016/2017 554
5 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995 K 2016/2017 90
6 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998 M 2016/2017 1220
7 MYJAK Daniel 2001 M 2016/2017 1281
8 NIEĆ Andrzej 1984 M 2016/2017 14
9 SOPATA Jan 1999 M 2016/2017 1221
10 ŚLĄSKI Sebastian 1995 M 2016/2017 96
11 TALAR Paweł 1971 M 2016/2017 29
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2016-10-02 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - GSWAL „Bogdański” Grybów II 6:12 (S) ⇓
2 5NS 1/2 2016-10-09 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Talar Team” Szczawa II 14:4 (S) ⇓
3 5NS 1/3 2016-10-16 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LUKS „Lipie” Lipie 6:12 (S) ⇓
4 5NS 1/5 2016-10-30 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - TKKF „Poprad” Muszyna 12:6 (S) ⇑
5 5NS 1/6 2016-11-06 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Talar Team” Szczawa II 9:9 (S) ⇔
6 5NS 1/7 2016-11-26 16:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Trójka” Limanowa 13:5 (S) ⇑
7 5NS 1/11 2016-12-09 18:00 KS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Talar Team” Szczawa II 13:5 (S) ⇓
8 5NS 1/8 2016-12-10 17:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Uran” Łukowica 16:2 (S) ⇑
9 5NS 1/10 2016-12-11 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Talar Team” Szczawa III 18:0 (S) ⇑
10 5NS 1/13 2017-01-06 19:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Talar Team” Szczawa II 8:10 (S) ⇑
11 5NS 1/12 2017-01-08 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 13:5 (S) ⇑
12 5NS 1/9 2017-01-10 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - KS „Talar Team” Szczawa II 3:15 (S) ⇑
13 5NS 2/15 2017-03-04 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Talar Team” Szczawa II 13:5 (S) ⇓
14 5NS 2/14 2017-03-18 16:00 KS „Start” Nowy Sącz II - KS „Talar Team” Szczawa II 7:11 (S) ⇑
15 5NS 2/16 2017-03-19 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Talar Team” Szczawa II 11:7 (S) ⇓
16 5NS 2/17 2017-03-26 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Orzeł” Wojnarowa II  
17 5NS 2/18 2017-04-09 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Binarowa” Binarowa  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CA
2
DG
3
KJ
4
MJ
5
MP
6
MR
7
MD
8
NA
9
SJ
10
ŚS
11
TP
1 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów II 0,0             3,5   0,5 2,0 6
2 (W) LKS „Binarowa” Binarowa 0,0             2,0   0,0 2,0 4
3 (D) LUKS „Lipie” Lipie   1,0           1,5 2,5   1,0 6
4 (D) TKKF „Poprad” Muszyna   1,0   0,0   4,5     4,5   2,0 12
5 (W) MKS „Radość” Gorlice II   1,0       3,5   3,5     1,0 9
6 (D) KS „Trójka” Limanowa   3,5       3,5 0,0 2,5     3,5 13
7 (W) KS „Orzeł” Wojnarowa II   2,0       0,0   0,5     2,5 5
8 (D) LKS „Uran” Łukowica   4,5       3,5   4,5     3,5 16
9 (D) KS „Talar Team” Szczawa III   4,5       4,5   4,5     4,5 18
10 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna   1,5       2,5   4,5     1,5 10
11 (D) KS „Start” Nowy Sącz II   2,5       4,5   4,5     1,5 13
12 (W) UKS „Królewski Biecz” Biecz   4,0 4,5   2,0           4,5 15
13 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów II   1,0 0,0     2,0   2,0     0,0 5
14 (W) KS „Start” Nowy Sącz II   1,0       3,0   3,5     3,5 11
15 (W) LUKS „Lipie” Lipie   2,5     1,0 0,5   3,0     0,0 7
Razem 0,0 30,0 4,5 0,0 3,0 32,0 0,0 40,0 7,0 0,5 33,0 150
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHROBAK Anna 2001 K 2016/2017 2076
2 DUDZIK Grzegorz 1994 M 2016/2017 58
3 KASPERKIEWICZ Janusz 1971 M 2016/2017 52
4 MIKOŁAJCZYK Janusz 1995 M 2016/2017 554
5 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995 K 2016/2017 90
6 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998 M 2016/2017 1220
7 MYJAK Daniel 2001 M 2016/2017 1281
8 NIEĆ Andrzej 1984 M 2016/2017 14
9 SOPATA Jan 1999 M 2016/2017 1221
10 ŚLĄSKI Sebastian 1995 M 2016/2017 96
11 TALAR Paweł 1971 M 2016/2017 29