UKS „Królewski Biecz” Biecz (M)
Klub: UKS „Królewski Biecz” Biecz
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
ul. Kazimierza Wielkiego 11A
38-340 Biecz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Lucyna Antas (tel. 602 564 897)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Oskar Holeczko
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2016-10-06 17:30 UKS „Królewski Biecz” Biecz - KS „Start” Nowy Sącz II 4:14 (S) ⇓
2 5NS 1/2 2016-10-09 11:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Królewski Biecz” Biecz 16:2 (S) ⇓
3 5NS 1/3 2016-10-13 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - GSWAL „Bogdański” Grybów II 2:16 (S) ⇓
4 5NS 1/4 2016-10-23 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - UKS „Królewski Biecz” Biecz 17:1 (S) ⇓
5 5NS 1/5 2016-10-27 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - LUKS „Lipie” Lipie 6:12 (S) ⇓
6 5NS 1/7 2016-11-10 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - TKKF „Poprad” Muszyna 11:7 (S) ⇑
7 5NS 1/10 2016-12-11 14:00 LKS „Uran” Łukowica - UKS „Królewski Biecz” Biecz 10:8 (S) ⇓
8 5NS 1/8 2016-12-13 17:00 MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Królewski Biecz” Biecz 16:2 (S) ⇓
9 5NS 1/11 2016-12-15 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - KS „Trójka” Limanowa 0:18 WO ⇓
10 5NS 1/12 2017-01-05 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - KS „Talar Team” Szczawa III 12:6 (S) ⇑
11 5NS 1/9 2017-01-10 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - KS „Talar Team” Szczawa II 3:15 (S) ⇓
12 5NS 1/13 2017-01-17 18:00 KS „Orzeł” Wojnarowa II - UKS „Królewski Biecz” Biecz 15:3 (S) ⇓
13 5NS 2/14 2017-02-12 11:00 KS „Trójka” Limanowa - UKS „Królewski Biecz” Biecz 8:10 (S) ⇑
14 5NS 2/15 2017-02-23 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - KS „Turbacz” Mszana Dolna ^A  
15 5NS 2/16 2017-03-09 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - MKS „Radość” Gorlice II 9:9 (S) ⇔
16 5NS 2/17 2017-03-23 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - LKS „Uran” Łukowica 11:7 (S) ⇑
17 5NS 2/18 2017-04-02 11:00 KS „Talar Team” Szczawa III - UKS „Królewski Biecz” Biecz 1:17 (S) ⇑
18 5NS 2/20 2017-04-21 16:00 TKKF „Poprad” Muszyna - UKS „Królewski Biecz” Biecz 11:7 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
AK
2
AG
3
4
CK
5
DA
6
HO
7
OB
8
PS
1 (D) KS „Start” Nowy Sącz II 0,0 0,0 1,5 0,0 1,5   1,0 0,0 4
2 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna   0,0 1,0   1,0 0,0     2
3 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów II 0,0 0,0   0,0 1,0   0,0 1,0 2
4 (W) LKS „Binarowa” Binarowa 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 0,0 0,0 1
5 (D) LUKS „Lipie” Lipie     1,0 0,5 2,0   1,5 1,0 6
6 (D) TKKF „Poprad” Muszyna   0,5 3,5 0,5 2,5   2,0 2,0 11
7 (W) LKS „Uran” Łukowica   0,5 2,5 0,5 3,5 1,0     8
8 (W) MKS „Radość” Gorlice II   0,0 1,0 0,0 0,0   1,0   2
9 (D) KS „Trójka” Limanowa                 0
10 (D) KS „Talar Team” Szczawa III   0,5 4,0 0,5 3,0 0,0 1,0 3,0 12
11 (D) KS „Talar Team” Szczawa II 0,0   0,5 0,0 1,5   0,0 1,0 3
12 (W) KS „Orzeł” Wojnarowa II   0,0 1,0 0,0 1,0   0,0 1,0 3
13 (W) KS „Trójka” Limanowa     2,5     3,5 1,0 3,0 10
15 (D) MKS „Radość” Gorlice II     1,5 0,5 3,5   1,5 2,0 9
16 (D) LKS „Uran” Łukowica     4,5 0,0 3,5   1,0 2,0 11
17 (W) KS „Talar Team” Szczawa III     4,5   4,5 3,5 1,5 3,0 17
18 (W) TKKF „Poprad” Muszyna     2,0   1,0 2,0   2,0 7
Razem 0,0 1,5 31,0 2,5 30,5 10,0 11,5 21,0 108
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ALBRECHTOWICZ Karol 2003 M 2017/2018 2051
2 ANTAS Gabriel 2002 M 2016/2017 2050
3 CICHOŃ Łukasz 2005 M 2017/2018 1638
4 CZECHOWICZ Kacper 2002 M 2017/2018 2049
5 DUDEK Adam 1948 M 2017/2018 672
6 HOLECZKO Oskar 1998 M 2017/2018 1179
7 OPIELA Bronisław 1947 M 2017/2018 76
8 PYZIK Stanisław 1952 M 2017/2018 75