UKS „Królewski Biecz” Biecz (M)
Klub: UKS „Królewski Biecz” Biecz
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
ul. Kazimierza Wielkiego 11A
38-340 Biecz
Sprzęt: brak danych
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Lucyna Antas (tel. 602 564 897)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Oskar Holeczko
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ALBRECHTOWICZ Karol 2003 M 2016/2017 2051
2 ANTAS Gabriel 2002 M 2016/2017 2050
3 CICHOŃ Łukasz 2005 M 2016/2017 1638
4 CZECHOWICZ Kacper 2002 M 2016/2017 2049
5 DUDEK Adam 1948 M 2016/2017 672
6 HOLECZKO Oskar 1998 M 2016/2017 1179
7 OPIELA Bronisław 1947 M 2016/2017 76
8 PYZIK Stanisław 1952 M 2016/2017 75
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2016-10-06 17:30 UKS „Królewski Biecz” Biecz - KS „Start” Nowy Sącz II 4:14 (S) ⇓
2 5NS 1/2 2016-10-09 11:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Królewski Biecz” Biecz 16:2 (S) ⇓
3 5NS 1/3 2016-10-13 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - GSWAL „Bogdański” Grybów II 2:16 (S) ⇓
4 5NS 1/4 2016-10-23 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - UKS „Królewski Biecz” Biecz 17:1 (S) ⇓
5 5NS 1/5 2016-10-27 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - LUKS „Lipie” Lipie 6:12 (S) ⇓
6 5NS 1/7 2016-11-10 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - TKKF „Poprad” Muszyna 11:7 (S) ⇑
7 5NS 1/10 2016-12-11 14:00 LKS „Uran” Łukowica - UKS „Królewski Biecz” Biecz 10:8 (S) ⇓
8 5NS 1/8 2016-12-13 17:00 MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Królewski Biecz” Biecz 16:2 (S) ⇓
9 5NS 1/11 2016-12-15 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - KS „Trójka” Limanowa 0:18 WO ⇓
10 5NS 1/12 2017-01-05 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - KS „Talar Team” Szczawa III 12:6 (S) ⇑
11 5NS 1/9 2017-01-10 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - KS „Talar Team” Szczawa II 3:15 (S) ⇓
12 5NS 1/13 2017-01-17 18:00 KS „Orzeł” Wojnarowa II - UKS „Królewski Biecz” Biecz 15:3 (S) ⇓
13 5NS 2/14 2017-02-12 11:00 KS „Trójka” Limanowa - UKS „Królewski Biecz” Biecz 8:10 (S) ⇑
14 5NS 2/15 2017-02-23 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - KS „Turbacz” Mszana Dolna  
15 5NS 2/16 2017-03-09 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - MKS „Radość” Gorlice II  
16 5NS 2/17 2017-03-23 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - LKS „Uran” Łukowica  
17 5NS 2/18 2017-04-02 11:00 KS „Talar Team” Szczawa III - UKS „Królewski Biecz” Biecz  
18 5NS 2/20 2017-04-23 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - UKS „Królewski Biecz” Biecz  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
AK
2
AG
3
4
CK
5
DA
6
HO
7
OB
8
PS
1 (D) KS „Start” Nowy Sącz II 0,0 0,0 1,5 0,0 1,5   1,0 0,0 4
2 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna   0,0 1,0   1,0 0,0     2
3 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów II 0,0 0,0   0,0 1,0   0,0 1,0 2
4 (W) LKS „Binarowa” Binarowa 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 0,0 0,0 1
5 (D) LUKS „Lipie” Lipie     1,0 0,5 2,0   1,5 1,0 6
6 (D) TKKF „Poprad” Muszyna   0,5 3,5 0,5 2,5   2,0 2,0 11
7 (W) LKS „Uran” Łukowica   0,5 2,5 0,5 3,5 1,0     8
8 (W) MKS „Radość” Gorlice II   0,0 1,0 0,0 0,0   1,0   2
9 (D) KS „Trójka” Limanowa                 0
10 (D) KS „Talar Team” Szczawa III   0,5 4,0 0,5 3,0 0,0 1,0 3,0 12
11 (D) KS „Talar Team” Szczawa II 0,0   0,5 0,0 1,5   0,0 1,0 3
12 (W) KS „Orzeł” Wojnarowa II   0,0 1,0 0,0 1,0   0,0 1,0 3
13 (W) KS „Trójka” Limanowa     2,5     3,5 1,0 3,0 10
Razem 0,0 1,5 18,5 2,0 18,0 4,5 7,5 12,0 64
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ALBRECHTOWICZ Karol 2003 M 2016/2017 2051
2 ANTAS Gabriel 2002 M 2016/2017 2050
3 CICHOŃ Łukasz 2005 M 2016/2017 1638
4 CZECHOWICZ Kacper 2002 M 2016/2017 2049
5 DUDEK Adam 1948 M 2016/2017 672
6 HOLECZKO Oskar 1998 M 2016/2017 1179
7 OPIELA Bronisław 1947 M 2016/2017 76
8 PYZIK Stanisław 1952 M 2016/2017 75