MKS „Radość” Gorlice II (M)
Klub: MKS „Radość” Gorlice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Gorlickie Centrum Kultury
ul. Michalusa 4
38-300 Gorlice
Sprzęt: brak danych
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Konstanty Mrozek (tel. 603 537 620)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BERDYSZ Mariusz 1964 M 2016/2017 107
2 BOŃCZAK Stanisław 1957 M 2016/2017 2004
3 GOTFRYD Grzegorz 2002 M 2016/2017 1073
4 GUZIK Paweł 1986 M 2016/2017 1714
5 JUSZYŃSKA Natalia 1999 K 2016/2017 182
6 JUSZYŃSKI Rafał 2005 M 2016/2017 1841
7 ŁABOWSKI Józef 1973 M 2016/2017 32
8 MAJCHRYCZ Karol 1969 M 2016/2017 41
9 MYRTA Agnieszka 1974 K 2016/2017 701
10 PIECHOWICZ Marek 1965 M 2016/2017 108
11 PIOTROWSKI Piotr 1972 M 2016/2017 111
12 POTOK Dawid 2005 M 2016/2017 1842
13 PRZYBYLSKI Piotr 1971 M 2016/2017 31
14 SKROBOT Marcin 2004 M 2016/2017 1843
15 ŚWIĘTNICKA Jadwiga 1974 K 2016/2017 166
16 WARIAN Mirosław 1974 M 2016/2017 33
17 WOŹNIAK Dominik 1989 M 2016/2017 115
18 WOŹNIAK Kazimierz 1960 M 2016/2017 2028
19 WÓJTOWICZ Jakub 2002 M 2016/2017 1074
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2016-09-30 17:00 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Binarowa” Binarowa 9:9 (S) ⇔
2 5NS 1/4 2016-10-23 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - MKS „Radość” Gorlice II 3:15 (S) ⇑
3 5NS 1/5 2016-10-29 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Trójka” Limanowa 12:6 (S) ⇑
4 5NS 1/2 2016-10-30 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - MKS „Radość” Gorlice II 10:8 (S) ⇓
5 5NS 1/6 2016-11-06 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Talar Team” Szczawa II 9:9 (S) ⇔
6 5NS 1/7 2016-11-13 11:00 LKS „Uran” Łukowica - MKS „Radość” Gorlice II 7:11 (S) ⇑
7 5NS 1/9 2016-12-03 16:00 KS „Talar Team” Szczawa III - MKS „Radość” Gorlice II 6:12 (S) ⇑
8 5NS 1/10 2016-12-10 17:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Orzeł” Wojnarowa II 8:10 (S) ⇓
9 5NS 1/8 2016-12-13 17:00 MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Królewski Biecz” Biecz 16:2 (S) ⇑
10 5NS 1/12 2017-01-10 18:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 6:12 (S) ⇓
11 5NS 1/11 2017-01-13 17:00 KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice II 13:5 (S) ⇓
12 5NS 1/13 2017-01-14 16:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - MKS „Radość” Gorlice II 13:5 (S) ⇓
13 5NS 2/14 2017-02-11 16:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Talar Team” Szczawa III 10:8 (S) ⇑
14 5NS 2/15 2017-02-25 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - TKKF „Poprad” Muszyna  
15 5NS 2/16 2017-03-09 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - MKS „Radość” Gorlice II  
16 5NS 2/18 2017-04-02 11:00 KS „Trójka” Limanowa - MKS „Radość” Gorlice II  
17 5NS 2/19 2017-04-08 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Uran” Łukowica  
18 5NS 2/20 2017-04-23 11:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - MKS „Radość” Gorlice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
BS
3
GG
4
GP
5
JN
6
ŁJ
7
MK
8
MA
9
PP
10
ŚJ
11
WM
12
WD
13
WK
14
WJ
1 (D) LKS „Binarowa” Binarowa         1,0     2,5   1,5   4,0     9
2 (W) TKKF „Poprad” Muszyna           4,5     4,0   4,5     2,0 15
3 (D) KS „Trójka” Limanowa       3,5 2,0   2,0           4,5   12
4 (W) LUKS „Lipie” Lipie 3,0   0,0           3,0   2,0       8
5 (D) KS „Talar Team” Szczawa II       2,5     1,0           4,5 1,0 9
6 (W) LKS „Uran” Łukowica     0,0       4,5   4,5         2,0 11
7 (W) KS „Talar Team” Szczawa III   0,5             4,5   4,5     2,5 12
8 (D) KS „Orzeł” Wojnarowa II         0,0   0,0   3,5   3,5   1,0 0,0 8
9 (D) UKS „Królewski Biecz” Biecz         2,5       4,5   4,5   2,0 2,5 16
10 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna   1,5         1,5   2,0         1,0 6
11 (W) KS „Start” Nowy Sącz II   0,0     2,5           2,5     0,0 5
12 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów II         0,0       2,0   3,0     0,0 5
13 (D) KS „Talar Team” Szczawa III   2,5     2,0       3,5         2,0 10
Razem 3,0 4,5 0,0 6,0 10,0 4,5 9,0 2,5 31,5 1,5 24,5 4,0 12,0 13,0 126
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BERDYSZ Mariusz 1964 M 2016/2017 107
2 BOŃCZAK Stanisław 1957 M 2016/2017 2004
3 GOTFRYD Grzegorz 2002 M 2016/2017 1073
4 GUZIK Paweł 1986 M 2016/2017 1714
5 JUSZYŃSKA Natalia 1999 K 2016/2017 182
6 ŁABOWSKI Józef 1973 M 2016/2017 32
7 MAJCHRYCZ Karol 1969 M 2016/2017 41
8 MYRTA Agnieszka 1974 K 2016/2017 701
9 PRZYBYLSKI Piotr 1971 M 2016/2017 31
10 ŚWIĘTNICKA Jadwiga 1974 K 2016/2017 166
11 WARIAN Mirosław 1974 M 2016/2017 33
12 WOŹNIAK Dominik 1989 M 2016/2017 115
13 WOŹNIAK Kazimierz 1960 M 2016/2017 2028
14 WÓJTOWICZ Jakub 2002 M 2016/2017 1074