TKKF „Poprad” Muszyna (M)
Klub: TKKF „Poprad” Muszyna
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Muszynie
ul. Rynek 13
33-370 Muszyna
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Andrzej Peregrym (tel. 605 329 674)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2016-10-02 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - LUKS „Lipie” Lipie 2:16 (S) ⇓
2 5NS 1/3 2016-10-16 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - KS „Trójka” Limanowa 6:12 (S) ⇓
3 5NS 1/4 2016-10-23 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - MKS „Radość” Gorlice II 3:15 (S) ⇓
4 5NS 1/5 2016-10-30 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - TKKF „Poprad” Muszyna 12:6 (S) ⇓
5 5NS 1/6 2016-11-06 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - LKS „Uran” Łukowica 8:10 (S) ⇓
6 5NS 1/7 2016-11-10 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - TKKF „Poprad” Muszyna 11:7 (S) ⇓
7 5NS 1/9 2016-12-02 18:00 KS „Orzeł” Wojnarowa II - TKKF „Poprad” Muszyna 13:5 (S) ⇓
8 5NS 1/10 2016-12-11 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - KS „Start” Nowy Sącz II 2:16 (S) ⇓
9 5NS 1/11 2016-12-18 11:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - TKKF „Poprad” Muszyna 13:5 (S) ⇓
10 5NS 1/8 2017-01-07 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - KS „Talar Team” Szczawa III 16:2 (S) ⇑
11 5NS 1/12 2017-01-08 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - GSWAL „Bogdański” Grybów II 1:17 (S) ⇓
12 5NS 1/13 2017-01-15 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - TKKF „Poprad” Muszyna 17:1 (S) ⇓
13 5NS 2/15 2017-02-25 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - TKKF „Poprad” Muszyna 1:17 (S) ⇑
14 5NS 2/16 2017-03-11 16:00 LKS „Uran” Łukowica - TKKF „Poprad” Muszyna 12:6 (S) ⇓
15 5NS 2/17 2017-03-26 11:00 KS „Trójka” Limanowa - TKKF „Poprad” Muszyna 7:11 (S) ⇑
16 5NS 2/19 2017-04-11 17:00 KS „Talar Team” Szczawa III - TKKF „Poprad” Muszyna 5:13 (S) ⇑
17 5NS 2/20 2017-04-21 16:00 TKKF „Poprad” Muszyna - UKS „Królewski Biecz” Biecz 11:7 (S) ⇑
18 5NS 2/14 do ustalenia TKKF „Poprad” Muszyna - KS „Turbacz” Mszana Dolna ^A  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
JR
2
JK
3
PM
4
PA
5
PA
6
SJ
7
SAK
8
ST
1 (D) LUKS „Lipie” Lipie 0,0     1,0     0,0 1,0 2
2 (D) KS „Trójka” Limanowa 0,0 1,0   2,5       2,5 6
3 (D) MKS „Radość” Gorlice II       1,5 0,0   0,0 1,5 3
4 (W) KS „Talar Team” Szczawa II 1,0     1,5   1,0   2,5 6
5 (D) LKS „Uran” Łukowica 2,5     3,0   1,5   1,0 8
6 (W) UKS „Królewski Biecz” Biecz       3,0   2,0 0,0 2,0 7
7 (W) KS „Orzeł” Wojnarowa II   1,0   1,0   1,0   2,0 5
8 (D) KS „Start” Nowy Sącz II 0,0 0,0   2,0   0,0   0,0 2
9 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna   1,5   1,0   1,0   1,5 5
10 (D) KS „Talar Team” Szczawa III   4,5   4,5   2,5   4,5 16
11 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów II 0,0 1,0   0,0   0,0   0,0 1
12 (W) LKS „Binarowa” Binarowa     0,0 1,0 0,0 0,0     1
13 (W) MKS „Radość” Gorlice II   4,5   3,5   4,5   4,5 17
14 (W) LKS „Uran” Łukowica 1,0 3,0   2,0   0,0     6
15 (W) KS „Trójka” Limanowa   3,5   2,5   1,5   3,5 11
16 (W) KS „Talar Team” Szczawa III   3,5   3,5   2,5   3,5 13
17 (D) UKS „Królewski Biecz” Biecz 0,5 3,5   3,5   0,0   3,5 11
Razem 5,0 27,0 0,0 37,0 0,0 17,5 0,0 33,5 120
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 JAROŃCZYK Remigiusz 1973 M 2016/2017 438
2 JOCHER Krzysztof 1970 M 2016/2017 437
3 PARA Maciej 1976 M 2016/2017 441
4 PEREGRYM Andrzej 1957 M 2016/2017 442
5 PORĘBA Adam 1978 M 2016/2017 1788
6 SUŁKOWSKI Jerzy 1960 M 2016/2017 1227
7 SZELIGA Andrzej Kazimierz 1960 M 2016/2017 1266
8 SZUBRYT Tomasz 1974 M 2016/2017 439