KS „Start” Nowy Sącz II (M)
Klub: KS „Start” Nowy Sącz
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Grybowska 4
33-300 Nowy Sącz
(dawny budynek straży pożarnej)
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Borkowski (tel. 602 119 006)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2016-10-06 17:30 UKS „Królewski Biecz” Biecz - KS „Start” Nowy Sącz II 4:14 (S) ⇑
2 5NS 1/2 2016-10-09 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - KS „Talar Team” Szczawa III 14:4 (S) ⇑
3 5NS 1/3 2016-10-16 13:00 KS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II 6:12 (S) ⇑
4 5NS 1/4 2016-10-23 11:00 KS „Trójka” Limanowa - KS „Start” Nowy Sącz II 5:13 (S) ⇑
5 5NS 1/6 2016-11-05 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Start” Nowy Sącz II 12:6 (S) ⇓
6 5NS 1/7 2016-11-13 17:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Binarowa” Binarowa 13:5 (S) ⇑
7 5NS 1/8 2016-11-27 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Start” Nowy Sącz II 12:6 (S) ⇓
8 5NS 1/5 2016-12-03 18:00 KS „Start” Nowy Sącz II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 13:5 (S) ⇑
9 5NS 1/10 2016-12-11 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - KS „Start” Nowy Sącz II 2:16 (S) ⇑
10 5NS 1/12 2017-01-08 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 13:5 (S) ⇓
11 5NS 1/11 2017-01-13 17:00 KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice II 13:5 (S) ⇑
12 5NS 1/13 2017-01-14 16:30 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Uran” Łukowica 17:1 (S) ⇑
13 5NS 2/15 2017-02-26 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Start” Nowy Sącz II 12:6 (S) ⇓
14 5NS 2/16 2017-03-12 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - GSWAL „Bogdański” Grybów II 9:9 (S) ⇔
15 5NS 2/14 2017-03-18 16:00 KS „Start” Nowy Sącz II - KS „Talar Team” Szczawa II 7:11 (S) ⇓
16 5NS 2/17 2017-03-26 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LUKS „Lipie” Lipie 4:14 (S) ⇓
17 5NS 2/18 2017-04-08 18:00 KS „Start” Nowy Sącz II - KS „Orzeł” Wojnarowa II 8:10 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GJ
2
GJ
3
KR
4
PL
5
PA
6
PK
7
SP
8
SM
9
TD
10
ŻW
1 (W) UKS „Królewski Biecz” Biecz   2,0 4,5 4,5 0,0       3,0   14
2 (D) KS „Talar Team” Szczawa III 0,5   2,5 2,5 1,0 0,0     4,0 3,5 14
3 (W) KS „Orzeł” Wojnarowa II 0,5   3,5 2,5         4,0 1,5 12
4 (W) KS „Trójka” Limanowa 0,5   2,5 4,5     3,0   2,5   13
5 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów II   1,0 1,0 1,0         3,0   6
6 (D) LKS „Binarowa” Binarowa 0,5 1,0 2,5 1,0       4,5 3,5   13
7 (W) LUKS „Lipie” Lipie 0,0 0,0 2,5 1,5         1,0 1,0 6
8 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna     4,5 1,5       4,5 2,5   13
9 (W) TKKF „Poprad” Muszyna     4,5 1,5 2,0       4,5 3,5 16
10 (W) KS „Talar Team” Szczawa II     1,0 1,0         1,0 2,0 5
11 (D) MKS „Radość” Gorlice II     2,0 1,0 1,0     4,0 2,5 2,5 13
12 (D) LKS „Uran” Łukowica     4,5 4,5 3,5       4,5   17
13 (W) LKS „Binarowa” Binarowa   0,0 2,5 0,5         2,0 1,0 6
14 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów II     0,5 1,5 0,0     4,5 1,5 1,0 9
15 (D) KS „Talar Team” Szczawa II     3,0 0,0 1,0 0,0 0,0   2,5 0,5 7
16 (D) LUKS „Lipie” Lipie   1,0 2,0 1,0 0,0           4
17 (D) KS „Orzeł” Wojnarowa II     1,0 1,0 1,5 1,0     3,5   8
Razem 2,0 5,0 44,5 31,0 10,0 1,0 3,0 17,5 45,5 16,5 176
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAJDOSZ Jakub 1996 M 2016/2017 460
2 GWIŻDŻ Jerzy 1962 M 2016/2017 1105
3 KULCZYK Rafał 1981 M 2017/2018 1934
4 PARAIS Leszek 1969 M 2017/2018 917
5 PASEK Adrian 2000 M 2017/2018 1772
6 PASEK Kamil 2003 M 2017/2018 1849
7 SAŁEK Piotr 1977 M 2016/2017 918
8 SZMYD Maciej 1976 M 2017/2018 302
9 TROJANOWSKI Dawid 2004 M 2017/2018 1018
10 ŻDŻARSKI Wojciech 1996 M 2016/2017 1100