GSWAL „Bogdański” Grybów II (M)
Klub: GSWAL „Tarasek” Grybów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego
ul. Szkolna 1
33-330 Grybów

Sala rezerwowa:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ptaszkowej
33-333 Ptaszkowa 271
Sprzęt: brak danych
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Osmoła (tel. 694 842 512)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOGDAŃSKI Bogumił 1998 M 2016/2017 1255
2 GAJ Rafał 1994 M 2016/2017 468
3 GŁÓWCZYK Jan 1972 M 2016/2017 1009
4 GRUCA Marek 1978 M 2016/2017 481
5 KANTOR Jan 1987 M 2016/2017 1008
6 KIEŁBASA Józef 1972 M 2016/2017 901
7 KOZUBEK Krystian 1998 M 2016/2017 2121
8 MOTYKA Grzegorz 1994 M 2016/2017 467
9 NIEPSUJ Mariusz 1965 M 2016/2017 492
10 OCHEL Norbert 2001 M 2016/2017 2122
11 SIEDLARZ Artur 1999 M 2016/2017 488
12 TOKARZ Adam 1964 M 2016/2017 480
13 WAZ Józef 1955 M 2016/2017 493
14 WILK Paweł 1988 M 2016/2017 470
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2016-10-02 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - GSWAL „Bogdański” Grybów II 6:12 (S) ⇑
2 5NS 1/2 2016-10-08 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - LKS „Uran” Łukowica 15:3 (S) ⇑
3 5NS 1/3 2016-10-13 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - GSWAL „Bogdański” Grybów II 2:16 (S) ⇑
4 5NS 1/4 2016-10-22 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Talar Team” Szczawa III 18:0 (S) ⇑
5 5NS 1/5 2016-10-28 18:00 KS „Orzeł” Wojnarowa II - GSWAL „Bogdański” Grybów II 11:7 (S) ⇓
6 5NS 1/6 2016-11-05 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Start” Nowy Sącz II 12:6 (S) ⇑
7 5NS 1/7 2016-11-19 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - GSWAL „Bogdański” Grybów II 9:9 (S) ⇔
8 5NS 1/8 2016-11-27 11:00 KS „Trójka” Limanowa - GSWAL „Bogdański” Grybów II 4:14 (S) ⇑
9 5NS 1/9 2016-12-03 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - LKS „Binarowa” Binarowa 9:9 (S) ⇔
10 5NS 1/10 2016-12-16 18:00 LUKS „Lipie” Lipie - GSWAL „Bogdański” Grybów II 8:10 (S) ⇑
11 5NS 1/12 2017-01-08 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - GSWAL „Bogdański” Grybów II 1:17 (S) ⇑
12 5NS 1/13 2017-01-14 16:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - MKS „Radość” Gorlice II 13:5 (S) ⇑
13 5NS 2/14 2017-02-04 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Orzeł” Wojnarowa II 16:2 (S) ⇑
14 5NS 2/15 2017-02-25 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Talar Team” Szczawa II  
15 5NS 2/16 2017-03-12 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - GSWAL „Bogdański” Grybów II  
16 5NS 2/17 2017-03-26 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - GSWAL „Bogdański” Grybów II  
17 5NS 2/18 2017-04-08 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - LUKS „Lipie” Lipie  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GJ
2
GM
3
KJ
4
KJ
5
MG
6
NM
7
SA
8
TA
9
WJ
10
WP
1 (W) KS „Talar Team” Szczawa II     2,0     3,5 3,5   3,0   12
2 (D) LKS „Uran” Łukowica   4,0 4,5   0,5 2,0 1,0   3,0   15
3 (W) UKS „Królewski Biecz” Biecz     4,5   4,5 3,5 3,5       16
4 (D) KS „Talar Team” Szczawa III     4,5   4,5   4,5   4,5   18
5 (W) KS „Orzeł” Wojnarowa II 2,5   2,0 0,5   0,0 0,0   2,0   7
6 (D) KS „Start” Nowy Sącz II   1,5 2,5     2,0 0,0 1,5   4,5 12
7 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna     2,0   3,0 1,5 2,5       9
8 (W) KS „Trójka” Limanowa     3,5   3,5 3,5 3,5       14
9 (D) LKS „Binarowa” Binarowa   1,5 2,0 2,0 1,5 2,0 0,0       9
10 (W) LUKS „Lipie” Lipie 1,5 1,0 0,0 2,5 0,5 2,5     2,0   10
11 (W) TKKF „Poprad” Muszyna     3,5   4,5 4,5 4,5       17
12 (D) MKS „Radość” Gorlice II         3,5 3,5 3,5   2,5   13
13 (D) KS „Orzeł” Wojnarowa II     3,5 2,5 2,5 3,5     4,0   16
Razem 4,0 8,0 34,5 7,5 28,5 32,0 26,5 1,5 21,0 4,5 168
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GŁÓWCZYK Jan 1972 M 2016/2017 1009
2 GRUCA Marek 1978 M 2016/2017 481
3 KANTOR Jan 1987 M 2016/2017 1008
4 KIEŁBASA Józef 1972 M 2016/2017 901
5 MOTYKA Grzegorz 1994 M 2016/2017 467
6 NIEPSUJ Mariusz 1965 M 2016/2017 492
7 SIEDLARZ Artur 1999 M 2016/2017 488
8 TOKARZ Adam 1964 M 2016/2017 480
9 WAZ Józef 1955 M 2016/2017 493
10 WILK Paweł 1988 M 2016/2017 470