GSWAL „Bogdański” Grybów II (M)
Klub: GSWAL „Tarasek” Grybów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego
ul. Szkolna 1
33-330 Grybów

Sala rezerwowa:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ptaszkowej
33-333 Ptaszkowa 271
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Osmoła (tel. 694 842 512)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2016-10-02 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - GSWAL „Bogdański” Grybów II 6:12 (S) ⇑
2 5NS 1/2 2016-10-08 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - LKS „Uran” Łukowica 15:3 (S) ⇑
3 5NS 1/3 2016-10-13 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - GSWAL „Bogdański” Grybów II 2:16 (S) ⇑
4 5NS 1/4 2016-10-22 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Talar Team” Szczawa III 18:0 (S) ⇑
5 5NS 1/5 2016-10-28 18:00 KS „Orzeł” Wojnarowa II - GSWAL „Bogdański” Grybów II 11:7 (S) ⇓
6 5NS 1/6 2016-11-05 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Start” Nowy Sącz II 12:6 (S) ⇑
7 5NS 1/7 2016-11-19 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - GSWAL „Bogdański” Grybów II 9:9 (S) ⇔
8 5NS 1/8 2016-11-27 11:00 KS „Trójka” Limanowa - GSWAL „Bogdański” Grybów II 4:14 (S) ⇑
9 5NS 1/9 2016-12-03 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - LKS „Binarowa” Binarowa 9:9 (S) ⇔
10 5NS 1/10 2016-12-16 18:00 LUKS „Lipie” Lipie - GSWAL „Bogdański” Grybów II 8:10 (S) ⇑
11 5NS 1/12 2017-01-08 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - GSWAL „Bogdański” Grybów II 1:17 (S) ⇑
12 5NS 1/13 2017-01-14 16:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - MKS „Radość” Gorlice II 13:5 (S) ⇑
13 5NS 2/14 2017-02-04 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Orzeł” Wojnarowa II 16:2 (S) ⇑
14 5NS 2/15 2017-03-04 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Talar Team” Szczawa II 13:5 (S) ⇑
15 5NS 2/16 2017-03-12 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - GSWAL „Bogdański” Grybów II 9:9 (S) ⇔
16 5NS 2/17 2017-03-26 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - GSWAL „Bogdański” Grybów II 8:10 (S) ⇑
17 5NS 2/18 2017-04-08 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - LUKS „Lipie” Lipie 12:6 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GJ
2
GM
3
KJ
4
KJ
5
MG
6
NM
7
SA
8
TA
9
WJ
10
WP
1 (W) KS „Talar Team” Szczawa II     2,0     3,5 3,5   3,0   12
2 (D) LKS „Uran” Łukowica   4,0 4,5   0,5 2,0 1,0   3,0   15
3 (W) UKS „Królewski Biecz” Biecz     4,5   4,5 3,5 3,5       16
4 (D) KS „Talar Team” Szczawa III     4,5   4,5   4,5   4,5   18
5 (W) KS „Orzeł” Wojnarowa II 2,5   2,0 0,5   0,0 0,0   2,0   7
6 (D) KS „Start” Nowy Sącz II   1,5 2,5     2,0 0,0 1,5   4,5 12
7 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna     2,0   3,0 1,5 2,5       9
8 (W) KS „Trójka” Limanowa     3,5   3,5 3,5 3,5       14
9 (D) LKS „Binarowa” Binarowa   1,5 2,0 2,0 1,5 2,0 0,0       9
10 (W) LUKS „Lipie” Lipie 1,5 1,0 0,0 2,5 0,5 2,5     2,0   10
11 (W) TKKF „Poprad” Muszyna     3,5   4,5 4,5 4,5       17
12 (D) MKS „Radość” Gorlice II         3,5 3,5 3,5   2,5   13
13 (D) KS „Orzeł” Wojnarowa II     3,5 2,5 2,5 3,5     4,0   16
14 (D) KS „Talar Team” Szczawa II   0,5 2,0 2,5 3,5 2,0 1,5   1,0   13
15 (W) KS „Start” Nowy Sącz II   3,0   3,0 2,0 0,0 1,0       9
16 (W) LKS „Binarowa” Binarowa   0,5 1,0   3,5 1,5 3,5   0,0   10
17 (D) LUKS „Lipie” Lipie     2,5   3,5 3,5 2,5       12
Razem 4,0 12,0 40,0 13,0 41,0 39,0 35,0 1,5 22,0 4,5 212
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GŁÓWCZYK Jan 1972 M 2017/2018 1009
2 GRUCA Marek 1978 M 2017/2018 481
3 KANTOR Jan 1987 M 2017/2018 1008
4 KIEŁBASA Józef 1972 M 2017/2018 901
5 MOTYKA Grzegorz 1994 M 2017/2018 467
6 NIEPSUJ Mariusz 1965 M 2017/2018 492
7 SIEDLARZ Artur 1999 M 2017/2018 488
8 TOKARZ Adam 1964 M 2017/2018 480
9 WAZ Józef 1955 M 2017/2018 493
10 WILK Paweł 1988 M 2017/2018 470