LUKS „Lipie” Lipie (M)
Klub: LUKS „Lipie” Lipie
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu
Lipie 11
33-318 Gródek n/Dunajcem
Sprzęt: brak danych
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Zygmunt Opiło (tel. 609 355 434)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Piotr Jurkowski (tel. 600 986 848)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BŁĘDOWSKI Michał 1996 M 2016/2017 1290
2 CEWKA Piotr 1990 M 2016/2017 336
3 ODELGA Jan 1981 M 2016/2017 340
4 OPIŁO Zygmunt 1962 M 2016/2017 598
5 SZCZECINA Piotr 1998 M 2016/2017 914
6 WÓJS Tomasz 1989 M 2016/2017 1853
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2016-10-02 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - LUKS „Lipie” Lipie 2:16 (S) ⇑
2 5NS 1/3 2016-10-16 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LUKS „Lipie” Lipie 6:12 (S) ⇑
3 5NS 1/4 2016-10-23 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Uran” Łukowica 17:1 (S) ⇑
4 5NS 1/5 2016-10-27 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - LUKS „Lipie” Lipie 6:12 (S) ⇑
5 5NS 1/2 2016-10-30 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - MKS „Radość” Gorlice II 10:8 (S) ⇑
6 5NS 1/6 2016-11-06 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Talar Team” Szczawa III 15:3 (S) ⇑
7 5NS 1/7 2016-11-12 18:00 KS „Orzeł” Wojnarowa II - LUKS „Lipie” Lipie 6:12 (S) ⇑
8 5NS 1/8 2016-11-27 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Start” Nowy Sącz II 12:6 (S) ⇑
9 5NS 1/9 2016-12-04 11:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LUKS „Lipie” Lipie 7:11 (S) ⇑
10 5NS 1/10 2016-12-16 18:00 LUKS „Lipie” Lipie - GSWAL „Bogdański” Grybów II 8:10 (S) ⇓
11 5NS 1/12 2017-01-08 11:00 KS „Trójka” Limanowa - LUKS „Lipie” Lipie 6:12 (S) ⇑
12 5NS 1/11 2017-01-13 17:30 LKS „Binarowa” Binarowa - LUKS „Lipie” Lipie 5:13 (S) ⇑
13 5NS 2/14 2017-02-05 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Binarowa” Binarowa 10:8 (S) ⇑
14 5NS 2/15 2017-02-26 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Orzeł” Wojnarowa II  
15 5NS 2/16 2017-03-12 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Talar Team” Szczawa II  
16 5NS 2/17 2017-03-26 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LUKS „Lipie” Lipie  
17 5NS 2/18 2017-04-08 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - LUKS „Lipie” Lipie  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CP
2
MP
3
OJ
4
OZ
5
SP
6
WT
1 (W) TKKF „Poprad” Muszyna 4,5   4,5   4,5 2,5 16
2 (W) KS „Talar Team” Szczawa II 2,0 3,5 2,0   4,5   12
3 (D) LKS „Uran” Łukowica 2,5 4,5 4,5 1,0 4,5   17
4 (W) UKS „Królewski Biecz” Biecz 3,5   4,5 0,0 4,0   12
5 (D) MKS „Radość” Gorlice II   2,5 1,5   4,5 1,5 10
6 (D) KS „Talar Team” Szczawa III     4,5 2,5 4,5 3,5 15
7 (W) KS „Orzeł” Wojnarowa II     4,5 1,0 4,5 2,0 12
8 (D) KS „Start” Nowy Sącz II 4,5   3,5 0,0 4,0   12
9 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna 4,5   2,5   3,0 1,0 11
10 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów II 3,0   2,0 0,0 3,0   8
11 (W) KS „Trójka” Limanowa 4,5     0,5 3,5 3,5 12
12 (W) LKS „Binarowa” Binarowa 4,5   4,5   3,0 1,0 13
13 (D) LKS „Binarowa” Binarowa 3,5   2,5   4,0 0,0 10
Razem 37,0 10,5 41,0 5,0 51,5 15,0 160
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CEWKA Piotr 1990 M 2016/2017 336
2 MRUK Piotr 1981 M 2016/2017 339
3 ODELGA Jan 1981 M 2016/2017 340
4 OPIŁO Zygmunt 1962 M 2016/2017 598
5 SZCZECINA Piotr 1998 M 2016/2017 914
6 WÓJS Tomasz 1989 M 2016/2017 1853