LUKS „Lipie” Lipie (M)
Klub: LUKS „Lipie”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Lipie 11
33-318 Gródek n/Dunajcem
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Zygmunt Opiło (tel. 609 355 434)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Piotr Jurkowski (tel. 600 986 848)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2016-10-02 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - LUKS „Lipie” Lipie 2:16 (S) ⇑
2 5NS 1/3 2016-10-16 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LUKS „Lipie” Lipie 6:12 (S) ⇑
3 5NS 1/4 2016-10-23 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Uran” Łukowica 17:1 (S) ⇑
4 5NS 1/5 2016-10-27 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - LUKS „Lipie” Lipie 6:12 (S) ⇑
5 5NS 1/2 2016-10-30 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - MKS „Radość” Gorlice II 10:8 (S) ⇑
6 5NS 1/6 2016-11-06 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Talar Team” Szczawa III 15:3 (S) ⇑
7 5NS 1/7 2016-11-12 18:00 KS „Orzeł” Wojnarowa II - LUKS „Lipie” Lipie 6:12 (S) ⇑
8 5NS 1/8 2016-11-27 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Start” Nowy Sącz II 12:6 (S) ⇑
9 5NS 1/9 2016-12-04 11:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LUKS „Lipie” Lipie 7:11 (S) ⇑
10 5NS 1/10 2016-12-16 18:00 LUKS „Lipie” Lipie - GSWAL „Bogdański” Grybów II 8:10 (S) ⇓
11 5NS 1/12 2017-01-08 11:00 KS „Trójka” Limanowa - LUKS „Lipie” Lipie 6:12 (S) ⇑
12 5NS 1/11 2017-01-13 17:30 LKS „Binarowa” Binarowa - LUKS „Lipie” Lipie 5:13 (S) ⇑
13 5NS 2/14 2017-02-05 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Binarowa” Binarowa 10:8 (S) ⇑
14 5NS 2/15 2017-02-26 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Orzeł” Wojnarowa II 12:6 (S) ⇑
15 5NS 2/16 2017-03-19 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Talar Team” Szczawa II 11:7 (S) ⇑
16 5NS 2/17 2017-03-26 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LUKS „Lipie” Lipie 4:14 (S) ⇑
17 5NS 2/18 2017-04-08 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - LUKS „Lipie” Lipie 12:6 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CP
2
MP
3
OJ
4
OZ
5
SP
6
WT
1 (W) TKKF „Poprad” Muszyna 4,5   4,5   4,5 2,5 16
2 (W) KS „Talar Team” Szczawa II 2,0 3,5 2,0   4,5   12
3 (D) LKS „Uran” Łukowica 2,5 4,5 4,5 1,0 4,5   17
4 (W) UKS „Królewski Biecz” Biecz 3,5   4,5 0,0 4,0   12
5 (D) MKS „Radość” Gorlice II   2,5 1,5   4,5 1,5 10
6 (D) KS „Talar Team” Szczawa III     4,5 2,5 4,5 3,5 15
7 (W) KS „Orzeł” Wojnarowa II     4,5 1,0 4,5 2,0 12
8 (D) KS „Start” Nowy Sącz II 4,5   3,5 0,0 4,0   12
9 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna 4,5   2,5   3,0 1,0 11
10 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów II 3,0   2,0 0,0 3,0   8
11 (W) KS „Trójka” Limanowa 4,5     0,5 3,5 3,5 12
12 (W) LKS „Binarowa” Binarowa 4,5   4,5   3,0 1,0 13
13 (D) LKS „Binarowa” Binarowa 3,5   2,5   4,0 0,0 10
14 (D) KS „Orzeł” Wojnarowa II 1,5 3,5 3,5 0,0 3,5   12
15 (D) KS „Talar Team” Szczawa II 3,0 3,5 0,0 0,0 3,5 1,0 11
16 (W) KS „Start” Nowy Sącz II 2,5   3,5 0,0 4,5 3,5 14
17 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów II   2,0   0,0 4,0 0,0 6
Razem 44,0 19,5 48,0 5,0 67,0 19,5 203
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CEWKA Piotr 1990 M 2017/2018 336
2 MRUK Piotr 1981 M 2017/2018 339
3 ODELGA Jan 1981 M 2017/2018 340
4 OPIŁO Zygmunt 1962 M 2017/2018 598
5 SZCZECINA Piotr 1998 M 2017/2018 914
6 WÓJS Tomasz 1989 M 2017/2018 1853