TKKF Dobczyce (M)
Klub: TKKF Dobczyce
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Podgórska 2
32-410 Dobczyce
Sprzęt: brak danych
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Rafał Zlezarczyk (tel. 665 592 269)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAJER Emilia 2005 K 2016/2017 2098
2 BAJER Grzegorz 2007 M 2016/2017 1879
3 GNIADEK Michał 2003 M 2016/2017 1322
4 NOWAK Jakub 2007 M 2016/2017 1824
5 WOJTYCZA Aleksandra 2002 K 2016/2017 2120
6 ZAJĄC Kacper 2004 M 2016/2017 2027
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6K 1/1 2016-10-02 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - TKKF Dobczyce 8:2 (S) ⇓
2 6K 1/3 2016-10-23 11:00 TKKF Dobczyce - GOK Charsznica 2:8 (S) ⇓
3 6K 1/5 2016-11-13 11:00 LKS „Wisła” Rząska - TKKF Dobczyce 9:1 (S) ⇓
4 6K 1/6 2016-12-01 18:30 TKKF Dobczyce - AS „Progres” Kraków II 1:9 (S) ⇓
5 6K 1/7 2016-12-04 11:00 TKKF Dobczyce - MKS KSOS Kraków IV 6:4 (S) ⇑
6 6K 1/4 2016-12-05 16:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - TKKF Dobczyce 4:6 (S) ⇑
7 6K 1/8 2016-12-10 16:00 PKS „Jakub” Więcławice Stare - TKKF Dobczyce 8:2 (S) ⇓
8 6K 1/9 2017-01-15 11:00 TKKF Dobczyce - KS „Górnik” Wieliczka III 7:3 (S) ⇑
9 6K 2/11 2017-02-28 18:00 TKKF Dobczyce - LKS „Wisła” Rząska 0:10 (S) ⇓
10 6K 2/12 2017-03-04 13:00 AS „Progres” Kraków II - TKKF Dobczyce 7:3 (S) ⇓
11 6K 2/13 2017-03-12 10:00 TKKF Dobczyce - PKS „Jakub” Więcławice Stare 8:2 (S) ⇑
12 6K 2/14 2017-03-27 17:00 GOK Charsznica - TKKF Dobczyce 9:1 (S) ⇓
13 6K 2/15 2017-04-02 11:00 KS „Górnik” Wieliczka III - TKKF Dobczyce 4:6 (S) ⇑
14 6K 2/16 2017-04-29 12:00 MKS KSOS Kraków IV - TKKF Dobczyce 6:4 (S) ⇓
15 6K 2/17 2017-05-07 11:00 TKKF Dobczyce - KS „Bronowianka” Kraków IV 0:10 WO ⇓
16 6K 2/18 2017-05-14 11:00 TKKF Dobczyce - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 3:7 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BE
2
BG
3
GM
4
NJ
5
WA
6
ZK
1 (W) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko   0,0 2,0 0,0   0,0 2
2 (D) GOK Charsznica   0,0 2,0 0,0   0,0 2
3 (W) LKS „Wisła” Rząska   0,0 1,0 0,0   0,0 1
4 (D) AS „Progres” Kraków II   0,0 1,0 0,0   0,0 1
5 (D) MKS KSOS Kraków IV   1,0 3,0 2,0   0,0 6
6 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 0,0   3,0 2,0   1,0 6
7 (W) PKS „Jakub” Więcławice Stare 0,0 1,0   1,0     2
8 (D) KS „Górnik” Wieliczka III   2,5   3,5 1,0   7
9 (D) LKS „Wisła” Rząska 0,0 0,0   0,0   0,0 0
10 (W) AS „Progres” Kraków II 0,0 1,0   2,0   0,0 3
11 (D) PKS „Jakub” Więcławice Stare 0,0 2,5   3,5   2,0 8
12 (W) GOK Charsznica 0,0 0,0   0,0   1,0 1
13 (W) KS „Górnik” Wieliczka III 0,0 2,5   2,5   1,0 6
14 (W) MKS KSOS Kraków IV 0,0 0,5   2,5   1,0 4
15 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV             0
16 (D) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0,0 1,0   2,0   0,0 3
Razem 0,0 12,0 12,0 21,0 1,0 6,0 52
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAJER Emilia 2005 K 2016/2017 2098
2 BAJER Grzegorz 2007 M 2016/2017 1879
3 GNIADEK Michał 2003 M 2016/2017 1322
4 NOWAK Jakub 2007 M 2016/2017 1824
5 WOJTYCZA Aleksandra 2002 K 2016/2017 2120
6 ZAJĄC Kacper 2004 M 2016/2017 2027