KS „Górnik” Wieliczka III (M)
Klub: KS „Górnik” Wieliczka
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Solne Miasto
ul. Tadeusza Kościuszki 15
32-020 Wieliczka
Sprzęt: brak danych
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Michał Paluch (tel. 881 694 054)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BARTMAN Ksawery 2005 M 2016/2017 1897
2 BOCHENEK Zbigniew 1982 M 2016/2017 2100
3 DUDEK Piotr 2004 M 2016/2017 2060
4 FALIŃSKI Marcel 1999 M 2016/2017 1989
5 KMITA Kamil 2004 M 2016/2017 1895
6 MARCHEWKA Rafał 2009 M 2016/2017 1827
7 MIĘKINA Hubert 2005 M 2016/2017 1896
8 PALUCH Michał 1999 M 2016/2017 1988
9 PASZEK Hubert 2004 M 2016/2017 1899
10 STROJEK Karol 2004 M 2016/2017 1898
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6K 1/1 2016-10-02 11:00 GOK Charsznica - KS „Górnik” Wieliczka III 9:1 (S) ⇓
2 6K 1/2 2016-10-09 11:00 KS „Górnik” Wieliczka III - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0:10 (S) ⇓
3 6K 1/3 2016-10-23 11:00 PKS „Jakub” Więcławice Stare - KS „Górnik” Wieliczka III 7:3 (S) ⇓
4 6K 1/4 2016-11-06 12:00 KS „Górnik” Wieliczka III - LKS „Wisła” Rząska 0:10 (S) ⇓
5 6K 1/5 2016-11-12 11:00 AS „Progres” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka III 10:0 (S) ⇓
6 6K 1/6 2016-11-27 11:00 KS „Górnik” Wieliczka III - MKS KSOS Kraków IV 2:8 (S) ⇓
7 6K 1/8 2016-12-14 16:30 KS „Górnik” Wieliczka III - KS „Bronowianka” Kraków IV 4:6 (S) ⇓
8 6K 1/9 2017-01-15 11:00 TKKF Dobczyce - KS „Górnik” Wieliczka III 7:3 (S) ⇓
9 6K 2/11 2017-02-26 11:00 KS „Górnik” Wieliczka III - GOK Charsznica 0:10 (S) ⇓
10 6K 2/12 2017-03-05 11:00 KS „Górnik” Wieliczka III - PKS „Jakub” Więcławice Stare 7:3 (S) ⇑
11 6K 2/10 2017-03-12 11:00 KS „Górnik” Wieliczka III - AS „Progres” Kraków II 0:10 (S) ⇓
12 6K 2/13 2017-03-12 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - KS „Górnik” Wieliczka III 10:0 (S) ⇓
13 6K 2/15 2017-04-02 11:00 KS „Górnik” Wieliczka III - TKKF Dobczyce 4:6 (S) ⇓
14 6K 2/14 2017-04-08 12:00 LKS „Wisła” Rząska - KS „Górnik” Wieliczka III 10:0 (S) ⇓
15 6K 2/16 2017-04-23 11:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Górnik” Wieliczka III 8:2 (S) ⇓
16 6K 2/17 2017-05-06 13:00 MKS KSOS Kraków IV - KS „Górnik” Wieliczka III 10:0 WO ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BZ
2
DP
3
FM
4
KK
5
MH
6
PM
7
PH
1 (W) GOK Charsznica     1,0   0,0 0,0 0,0 1
2 (D) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko   0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0
3 (W) PKS „Jakub” Więcławice Stare     1,0   0,0 1,0 1,0 3
4 (D) LKS „Wisła” Rząska 0,0   0,0 0,0   0,0 0,0 0
5 (W) AS „Progres” Kraków II     0,0   0,0 0,0   0
6 (D) MKS KSOS Kraków IV     1,0 0,0 1,0 0,0 0,0 2
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV     1,0 0,0 1,0 0,0 2,0 4
8 (W) TKKF Dobczyce     2,0   0,0   1,0 3
9 (D) GOK Charsznica     0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0
10 (D) PKS „Jakub” Więcławice Stare     2,5   1,5 1,0 2,0 7
11 (D) AS „Progres” Kraków II     0,0   0,0 0,0 0,0 0
12 (W) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko       0,0 0,0 0,0   0
13 (D) TKKF Dobczyce     3,0     0,0 1,0 4
14 (W) LKS „Wisła” Rząska     0,0 0,0 0,0   0,0 0
15 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV     0,5   1,5 0,0   2
16 (W) MKS KSOS Kraków IV               0
Razem 0,0 0,0 12,0 0,0 5,0 2,0 7,0 26
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOCHENEK Zbigniew 1982 M 2016/2017 2100
2 DUDEK Piotr 2004 M 2016/2017 2060
3 FALIŃSKI Marcel 1999 M 2016/2017 1989
4 KMITA Kamil 2004 M 2016/2017 1895
5 MIĘKINA Hubert 2005 M 2016/2017 1896
6 PALUCH Michał 1999 M 2016/2017 1988
7 PASZEK Hubert 2004 M 2016/2017 1899