PKS „Jakub” Więcławice Stare (M)
Klub: PKS „Jakub” Więcławice Stare
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół w Więcławicach Starych
Więcławice Stare, ul. św. Jakuba 94
32-091 Michałowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Jurczyk (tel. 608 695 151)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6K 1/1 2016-10-02 11:00 PKS „Jakub” Więcławice Stare - MKS KSOS Kraków IV 6:4 (S) ⇑
2 6K 1/2 2016-10-09 11:00 LKS „Wisła” Rząska - PKS „Jakub” Więcławice Stare 7:3 (S) ⇓
3 6K 1/3 2016-10-23 11:00 PKS „Jakub” Więcławice Stare - KS „Górnik” Wieliczka III 7:3 (S) ⇑
4 6K 1/4 2016-10-29 15:00 AS „Progres” Kraków II - PKS „Jakub” Więcławice Stare 6:4 (S) ⇓
5 6K 1/5 2016-11-13 14:00 PKS „Jakub” Więcławice Stare - KS „Bronowianka” Kraków IV 9:1 (S) ⇑
6 6K 1/6 2016-11-27 11:00 PKS „Jakub” Więcławice Stare - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 10:0 WO ⇑
7 6K 1/7 2016-12-04 11:00 GOK Charsznica - PKS „Jakub” Więcławice Stare 4:6 (S) ⇑
8 6K 1/8 2016-12-10 16:00 PKS „Jakub” Więcławice Stare - TKKF Dobczyce 8:2 (S) ⇑
9 6K 2/11 2017-02-26 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - PKS „Jakub” Więcławice Stare 10:0 (S) ⇓
10 6K 2/10 2017-03-01 17:30 KS „Bronowianka” Kraków IV - PKS „Jakub” Więcławice Stare 10:0 (S) ⇓
11 6K 2/12 2017-03-05 11:00 KS „Górnik” Wieliczka III - PKS „Jakub” Więcławice Stare 7:3 (S) ⇓
12 6K 2/13 2017-03-12 10:00 TKKF Dobczyce - PKS „Jakub” Więcławice Stare 8:2 (S) ⇓
13 6K 2/14 2017-03-21 19:00 MKS KSOS Kraków IV - PKS „Jakub” Więcławice Stare 8:2 (S) ⇓
14 6K 2/15 2017-04-02 11:00 PKS „Jakub” Więcławice Stare - AS „Progres” Kraków II 0:10 (S) ⇓
15 6K 2/17 2017-05-11 19:15 PKS „Jakub” Więcławice Stare - LKS „Wisła” Rząska 0:10 (S) ⇓
16 6K 2/18 2017-05-14 11:00 PKS „Jakub” Więcławice Stare - GOK Charsznica 0:10 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
JM
3
JM
4
KA
5
MK
6
PT
7
RT
8
SM
1 (D) MKS KSOS Kraków IV 0,0 2,5         3,5   6
2 (W) LKS „Wisła” Rząska         0,0 0,5 2,5   3
3 (D) KS „Górnik” Wieliczka III 0,0 3,5   0,0     3,5   7
4 (W) AS „Progres” Kraków II   0,5     0,0 0,0 3,5   4
5 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV   3,5 1,0   1,0   3,5   9
6 (D) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko                 0
7 (W) GOK Charsznica   2,5 0,0       3,5 0,0 6
8 (D) TKKF Dobczyce   0,5 1,0   3,0   1,5 2,0 8
9 (W) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0,0   0,0   0,0     0,0 0
10 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV   0,0 0,0   0,0     0,0 0
11 (W) KS „Górnik” Wieliczka III     0,0   3,0     0,0 3
12 (W) TKKF Dobczyce     0,0   2,0     0,0 2
13 (W) MKS KSOS Kraków IV     0,5   1,0     0,5 2
14 (D) AS „Progres” Kraków II     0,0   0,0     0,0 0
15 (D) LKS „Wisła” Rząska     0,0   0,0     0,0 0
16 (D) GOK Charsznica     0,0   0,0     0,0 0
Razem 0,0 13,0 2,5 0,0 10,0 0,5 21,5 2,5 50
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DŁUGOSZ Łukasz 1975 M 2017/2018 2037
2 JURCZYK Marcin 1985 M 2017/2018 2031
3 JURCZYK Marek 1970 M 2017/2018 2030
4 KOZIEŃ Adam 2004 M 2016/2017 2035
5 MASTERNAK Kuba 1972 M 2017/2018 2038
6 PĘKSA Tadeusz 1984 M 2016/2017 2034
7 RAŚ Tomasz 1979 M 2016/2017 659
8 STOJEK Michał 1974 M 2017/2018 2036