AS „Progres” Kraków II (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Głąb (tel. 662 870 880)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6K 1/1 2016-10-01 13:00 AS „Progres” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków IV 9:1 (S) ⇑
2 6K 1/2 2016-10-08 13:00 MKS KSOS Kraków IV - AS „Progres” Kraków II 0:10 (S) ⇑
3 6K 1/4 2016-10-29 15:00 AS „Progres” Kraków II - PKS „Jakub” Więcławice Stare 6:4 (S) ⇑
4 6K 1/5 2016-11-12 11:00 AS „Progres” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka III 10:0 (S) ⇑
5 6K 1/6 2016-12-01 18:30 TKKF Dobczyce - AS „Progres” Kraków II 1:9 (S) ⇑
6 6K 1/7 2016-12-03 12:00 AS „Progres” Kraków II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 7:3 (S) ⇑
7 6K 1/8 2016-12-10 15:00 AS „Progres” Kraków II - GOK Charsznica 7:3 (S) ⇑
8 6K 1/9 2016-12-17 12:00 LKS „Wisła” Rząska - AS „Progres” Kraków II 4:6 (S) ⇑
9 6K 2/11 2017-02-26 11:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - AS „Progres” Kraków II 8:2 (S) ⇓
10 6K 2/12 2017-03-04 13:00 AS „Progres” Kraków II - TKKF Dobczyce 7:3 (S) ⇑
11 6K 2/10 2017-03-12 11:00 KS „Górnik” Wieliczka III - AS „Progres” Kraków II 0:10 (S) ⇑
12 6K 2/13 2017-03-20 18:00 AS „Progres” Kraków II - MKS KSOS Kraków IV 10:0 (S) ⇑
13 6K 2/15 2017-04-02 11:00 PKS „Jakub” Więcławice Stare - AS „Progres” Kraków II 0:10 (S) ⇑
14 6K 2/16 2017-04-23 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - AS „Progres” Kraków II 4:6 (S) ⇑
15 6K 2/17 2017-05-07 11:00 GOK Charsznica - AS „Progres” Kraków II 5:5 (S) ⇔
16 6K 2/18 2017-05-20 15:00 AS „Progres” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska 0:10 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
CJ
3
GM
4
MR
5
RJ
6
SJ
7
WB
1 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV   2,0 3,5 1,5   2,0   9
2 (W) MKS KSOS Kraków IV     3,5 3,5   3,0   10
3 (D) PKS „Jakub” Więcławice Stare   0,0 2,0 2,0   2,0   6
4 (D) KS „Górnik” Wieliczka III     3,5 3,5   3,0   10
5 (W) TKKF Dobczyce   2,5 3,5       3,0 9
6 (D) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 3,5 0,0     3,5     7
7 (D) GOK Charsznica 2,5 0,0 2,0 2,5       7
8 (W) LKS „Wisła” Rząska 3,5 0,0 1,0 1,5       6
9 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV   0,0 0,0 1,0     1,0 2
10 (D) TKKF Dobczyce   1,0 2,5       3,5 7
11 (W) KS „Górnik” Wieliczka III     3,0 3,5     3,5 10
12 (D) MKS KSOS Kraków IV     3,5 3,0     3,5 10
13 (W) PKS „Jakub” Więcławice Stare     3,5 3,0     3,5 10
14 (W) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0,5 0,0 2,0 1,0     2,5 6
15 (W) GOK Charsznica     1,5 1,0     2,5 5
16 (D) LKS „Wisła” Rząska   0,0 0,0 0,0     0,0 0
Razem 10,0 5,5 35,0 27,0 3,5 10,0 23,0 114
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ADAMSKI Łukasz 1989 M 2016/2017 2018
2 CNOTA Jakub 2002 M 2017/2018 1920
3 GORYCKI Mikołaj 2000 M 2016/2017 1161
4 MYSTEK Rafał 2001 M 2016/2017 890
5 RESZKA Jakub 2002 M 2017/2018 1311
6 STASIOWSKA Julia 2002 K 2016/2017 1384
7 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2017/2018 1006