LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko (M)
Klub: LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny
ul. Krakowska 29
32-120 Nowe Brzesko
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tomasz Sasiński (tel. 575 513 059)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mateusz Rojek (tel. 667 282 706)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6K 1/1 2016-10-02 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - TKKF Dobczyce 8:2 (S) ⇑
2 6K 1/2 2016-10-09 11:00 KS „Górnik” Wieliczka III - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0:10 (S) ⇑
3 6K 1/3 2016-10-23 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - KS „Bronowianka” Kraków IV 7:3 (S) ⇑
4 6K 1/4 2016-11-05 13:00 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 2:8 (S) ⇑
5 6K 1/6 2016-11-27 11:00 PKS „Jakub” Więcławice Stare - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 10:0 WO ⇓
6 6K 1/7 2016-12-03 12:00 AS „Progres” Kraków II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 7:3 (S) ⇓
7 6K 1/8 2016-12-15 16:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - LKS „Wisła” Rząska 2:8 (S) ⇓
8 6K 1/9 2017-01-15 11:00 GOK Charsznica - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 10:0 WO ⇓
9 6K 2/10 2017-02-12 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - GOK Charsznica 3:7 (S) ⇓
10 6K 2/11 2017-02-26 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - PKS „Jakub” Więcławice Stare 10:0 (S) ⇑
11 6K 2/12 2017-03-05 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - MKS KSOS Kraków IV 10:0 (S) ⇑
12 6K 2/13 2017-03-12 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - KS „Górnik” Wieliczka III 10:0 (S) ⇑
13 6K 2/14 2017-03-26 11:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0:10 WO ⇑
14 6K 2/15 2017-04-01 14:00 LKS „Wisła” Rząska - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 8:2 (S) ⇓
15 6K 2/16 2017-04-23 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - AS „Progres” Kraków II 4:6 (S) ⇓
16 6K 2/18 2017-05-14 11:00 TKKF Dobczyce - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 3:7 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DA
2
KB
3
MS
4
RM
5
ST
1 (D) TKKF Dobczyce 0,0 2,0   2,5 3,5 8
2 (W) KS „Górnik” Wieliczka III 1,0 3,5   3,5 2,0 10
3 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV 1,0     2,5 3,5 7
4 (W) MKS KSOS Kraków IV 1,0     3,5 3,5 8
5 (W) PKS „Jakub” Więcławice Stare           0
6 (W) AS „Progres” Kraków II 1,0     1,0 1,0 3
7 (D) LKS „Wisła” Rząska 0,0 1,5     0,5 2
8 (W) GOK Charsznica           0
9 (D) GOK Charsznica     2,0 0,0 1,0 3
10 (D) PKS „Jakub” Więcławice Stare     3,5 3,0 3,5 10
11 (D) MKS KSOS Kraków IV     3,5 3,5 3,0 10
12 (D) KS „Górnik” Wieliczka III     3,5 3,0 3,5 10
13 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV           0
14 (W) LKS „Wisła” Rząska     1,5 0,0 0,5 2
15 (D) AS „Progres” Kraków II     1,0 2,0 1,0 4
16 (W) TKKF Dobczyce     3,0 2,5 1,5 7
Razem 4,0 7,0 18,0 27,0 28,0 84
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DATA Adrian 1998 M 2016/2017 1787
2 KRZYK Bartosz 1991 M 2016/2017 568
3 MARZEC Stefan 1953 M 2017/2018 2124
4 ROJEK Mateusz 1993 M 2017/2018 1777
5 SASIŃSKI Tomasz 1941 M 2017/2018 569