PKS „Porta” Kraków II (M)
Klub: PKS „Porta” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej Księży Pijarów
ul. Janusza Meissnera 20
31-457 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Janusz Małota (tel. 608 086 898)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Kacper Krawczyk
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2016-09-28 17:00 PKS „Porta” Kraków II - PKS „Porta” Kraków I 1:13 (S) ⇓
2 5K 1/2 2016-10-08 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - PKS „Porta” Kraków II 11:3 (S) ⇓
3 5K 1/3 2016-10-22 11:00 PKS „Porta” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 6:8 (S) ⇓
4 5K 1/4 2016-11-06 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - PKS „Porta” Kraków II 9:5 (S) ⇓
5 5K 1/5 2016-11-12 11:00 PKS „Porta” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 3:11 (S) ⇓
6 5K 1/6 2016-11-26 13:00 MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 7:7 (S) ⇔
7 5K 1/7 2016-12-03 11:00 PKS „Porta” Kraków II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6 (S) ⇑
8 5K 1/8 2016-12-11 16:00 KS „Jordan” Kraków - PKS „Porta” Kraków II 8:6 (S) ⇓
9 5K 1/9 2017-01-14 11:00 PKS „Porta” Kraków II - AS „Progres” Kraków 3:11 (S) ⇓
10 5K 1/10 2017-01-21 11:00 PKS „Porta” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka II 5:9 (S) ⇓
11 5K 1/11 2017-01-29 09:00 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków II 10:4 (S) ⇓
12 5K 2/12 2017-02-24 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków II 9:5 (S) ⇓
13 5K 2/13 2017-03-05 11:00 KS „Górnik” Wieliczka II - PKS „Porta” Kraków II 10:4 (S) ⇓
14 5K 2/14 2017-03-11 11:00 PKS „Porta” Kraków II - KS „Jordan” Kraków 8:6 (S) ⇑
15 5K 2/15 2017-03-26 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - PKS „Porta” Kraków II 7:7 (S) ⇔
16 5K 2/16 2017-04-01 11:00 PKS „Porta” Kraków II - MKS KSOS Kraków III 8:6 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KD
2
KK
3
KK
4
OS
5
PR
6
SR
1 (D) PKS „Porta” Kraków I 0,0   0,0 0,0 1,0   1
2 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 1,0 0,0 1,0   1,0   3
3 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 1,5 1,5 2,0 0,5 0,5   6
4 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II 1,0   1,0 0,0 1,5 1,5 5
5 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 3,0 0,0 0,0   0,0 0,0 3
6 (W) MKS KSOS Kraków III 1,0 2,5 2,0 1,0   0,5 7
7 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3,0 1,5 3,5 0,0     8
8 (W) KS „Jordan” Kraków 2,5   1,0 1,0 1,5   6
9 (D) AS „Progres” Kraków 1,0 1,0 1,0   0,0 0,0 3
10 (D) KS „Górnik” Wieliczka II 1,0 1,0 2,0 0,0 1,0 0,0 5
11 (W) „Q Team” Kraków 2,5 0,5 0,0 0,5 0,5   4
12 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 2,5 2,0   0,5 0,0   5
13 (W) KS „Górnik” Wieliczka II 1,0 1,0 2,0   0,0 0,0 4
14 (D) KS „Jordan” Kraków 3,0 1,5 1,0 0,0 2,5   8
15 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3,0 1,5 0,0   2,5 0,0 7
16 (D) MKS KSOS Kraków III 2,5 2,0 1,5   2,0   8
Razem 29,5 16,0 18,0 3,5 14,0 2,0 83
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KALICIAK Dariusz 1974 M 2019/2020 2001
2 KOHUTEK Konrad 1976 M 2019/2020 1830
3 KRAWCZYK Kacper 2001 M 2019/2020 1711
4 OCŁOŃ Stanisław 1956 M 2018/2019 1160
5 PEREK Robert 1973 M 2019/2020 1833
6 SZYMAŃSKI Radosław 1986 M 2017/2018 1707