MKS KSOS Kraków III (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
KSOS Centrum
al. Powstania Warszawskiego 6
31-549 Kraków
sala 025
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Piotr Bujak (tel. 501 317 165)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2016-10-01 13:00 MKS KSOS Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia II 3:11 (S) ⇓
2 5K 1/2 2016-10-07 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - MKS KSOS Kraków III 11:3 (S) ⇓
3 5K 1/3 2016-10-22 13:00 MKS KSOS Kraków III - AS „Progres” Kraków 4:10 (S) ⇓
4 5K 1/4 2016-10-29 13:00 MKS KSOS Kraków III - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 13:1 (S) ⇑
5 5K 1/5 2016-11-13 16:00 KS „Jordan” Kraków - MKS KSOS Kraków III 5:9 (S) ⇑
6 5K 1/6 2016-11-26 13:00 MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 7:7 (S) ⇔
7 5K 1/7 2016-12-04 11:00 KS „Górnik” Wieliczka II - MKS KSOS Kraków III 13:1 (S) ⇓
8 5K 1/8 2016-12-17 13:00 MKS KSOS Kraków III - „Q Team” Kraków 0:14 (S) ⇓
9 5K 1/9 2017-01-14 11:00 PKS „Porta” Kraków I - MKS KSOS Kraków III 14:0 (S) ⇓
10 5K 1/10 2017-01-21 13:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice II 0:14 (S) ⇓
11 5K 1/11 2017-01-28 13:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS KSOS Kraków III 14:0 (S) ⇓
12 5K 2/12 2017-02-26 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - MKS KSOS Kraków III 8:6 (S) ⇓
13 5K 2/13 2017-03-04 13:00 MKS KSOS Kraków III - KS „Jordan” Kraków 9:5 (S) ⇑
14 5K 2/14 2017-03-11 13:00 MKS KSOS Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 4:10 (S) ⇓
15 5K 2/15 2017-03-25 13:00 MKS KSOS Kraków III - KS „Górnik” Wieliczka II 2:12 (S) ⇓
16 5K 2/16 2017-04-01 11:00 PKS „Porta” Kraków II - MKS KSOS Kraków III 8:6 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
BP
3
CW
4
KM
5
KM
6
PS
7
RW
8
WW
1 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II   0,5     0,5 0,0 1,0 1,0 3
2 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   2,5 0,0   0,5 0,0   0,0 3
3 (D) AS „Progres” Kraków   1,0 0,5 2,5 0,0 0,0   0,0 4
4 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3,5 2,5   3,5     3,5   13
5 (W) KS „Jordan” Kraków 3,5 1,5 0,0   0,5 0,0 2,5 1,0 9
6 (D) PKS „Porta” Kraków II 3,5 1,0     0,0   2,5 0,0 7
7 (W) KS „Górnik” Wieliczka II   1,0 0,0   0,0 0,0   0,0 1
8 (D) „Q Team” Kraków   0,0 0,0   0,0 0,0   0,0 0
9 (W) PKS „Porta” Kraków I   0,0 0,0     0,0 0,0 0,0 0
10 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II   0,0 0,0   0,0 0,0 0,0 0,0 0
11 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III   0,0 0,0   0,0 0,0     0
12 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3,0 1,0     0,0   2,0   6
13 (D) KS „Jordan” Kraków 3,5 2,0       0,0 2,5 1,0 9
14 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   0,0     1,0 0,5 2,5 0,0 4
15 (D) KS „Górnik” Wieliczka II         1,0 0,0 1,0 0,0 2
16 (W) PKS „Porta” Kraków II 3,5 1,0     0,0 0,0 1,5   6
Razem 20,5 14,0 0,5 6,0 3,5 0,5 19,0 3,0 67
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BUJAK Michał 1997 M 2016/2017 211
2 BUJAK Piotr 1960 M 2019/2020 518
3 CHOLEWA Wacław 1960 M 2019/2020 1701
4 KUBIC Marcin 1996 M 2019/2020 588
5 KUSZYŃSKI Marek 1959 M 2019/2020 1703
6 PIEPRZYK Szymon 1991 M 2019/2020 1973
7 ROBAK Wiktor 2002 M 2019/2020 1850
8 WALCZAK Wojciech 1960 M 2019/2020 1702