PKS „Porta” Kraków I (M)
Klub: PKS „Porta” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej Księży Pijarów
ul. Janusza Meissnera 20
31-457 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Janusz Małota (tel. 608 086 898)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Bartosz Zapalski
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2016-09-28 17:00 PKS „Porta” Kraków II - PKS „Porta” Kraków I 1:13 (S) ⇑
2 5K 1/2 2016-10-08 11:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Górnik” Wieliczka II 12:2 (S) ⇑
3 5K 1/3 2016-10-23 09:00 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 2:12 (S) ⇑
4 5K 1/4 2016-10-29 12:00 AS „Progres” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 9:5 (S) ⇓
5 5K 1/5 2016-11-12 11:00 PKS „Porta” Kraków I - UKS „Zarabie” Myślenice II 8:6 (S) ⇑
6 5K 1/6 2016-11-26 13:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków I 7:7 (S) ⇔
7 5K 1/7 2016-12-04 15:00 PKS „Porta” Kraków I - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7 (S) ⇔
8 5K 1/8 2016-12-09 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków I 1:13 (S) ⇑
9 5K 1/9 2017-01-14 11:00 PKS „Porta” Kraków I - MKS KSOS Kraków III 14:0 (S) ⇑
10 5K 1/10 2017-01-22 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - PKS „Porta” Kraków I 1:13 (S) ⇑
11 5K 1/11 2017-01-28 11:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Jordan” Kraków 13:1 (S) ⇑
12 5K 2/12 2017-02-25 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - PKS „Porta” Kraków I 4:10 (S) ⇑
13 5K 2/13 2017-03-04 11:00 PKS „Porta” Kraków I - UKS „Zarabie” Myślenice III 13:1 (S) ⇑
14 5K 2/14 2017-03-11 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - PKS „Porta” Kraków I 9:5 (S) ⇓
15 5K 2/15 2017-03-22 18:00 PKS „Porta” Kraków I - „Q Team” Kraków 11:3 (S) ⇑
16 5K 2/16 2017-03-25 10:30 PKS „Porta” Kraków I - AS „Progres” Kraków 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KD
2
MM
3
NM
4
PR
5
ZB
1 (W) PKS „Porta” Kraków II 2,5 3,5 3,5   3,5 13
2 (D) KS „Górnik” Wieliczka II 2,5 1,5 3,5 1,0 3,5 12
3 (W) „Q Team” Kraków 2,5 1,5 3,5 1,0 3,5 12
4 (W) AS „Progres” Kraków 2,0   1,0 1,0 1,0 5
5 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 1,0 1,5 3,5 0,0 2,0 8
6 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III 1,0 0,0 3,0 1,0 2,0 7
7 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 0,5 2,5 2,5 0,0 1,5 7
8 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 3,5 1,5 3,5 1,0 3,5 13
9 (D) MKS KSOS Kraków III 3,5 3,5 3,5 3,5   14
10 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3,0 2,5 3,0 1,0 3,5 13
11 (D) KS „Jordan” Kraków 3,5 1,5 3,5 1,0 3,5 13
12 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II 2,5 2,0 3,0   2,5 10
13 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 3,5 2,5 3,5   3,5 13
14 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,0 0,0 1,0   2,0 5
15 (D) „Q Team” Kraków 2,5 2,5 3,5 0,0 2,5 11
16 (D) AS „Progres” Kraków 1,0 1,5 2,5   2,0 7
Razem 37,0 28,0 47,5 10,5 40,0 163
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KUTYŁA Dawid 1991 M 2019/2020 153
2 MAŚLONG Mirosław 1971 M 2019/2020 1265
3 NOWICKI Marek 1975 M 2019/2020 1832
4 PARTYKA Ryszard 1976 M 2019/2020 1709
5 ZAPALSKI Bartosz 1991 M 2018/2019 453