KS „Górnik” Wieliczka (M)
Klub: KS „Górnik” Wieliczka
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi
Podstolice 204
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Artur Marchewka (tel. 502 584 443)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2016-09-23 18:00 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Cracovia 1906” Kraków 12:2 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2016-10-01 13:00 ULKS „Lachowice” Lachowice II - KS „Górnik” Wieliczka 8:6 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2016-10-06 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2016-10-22 13:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka 5:9 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2016-10-27 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:4 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2016-11-13 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka 1:13 (S) ⇑
7 4Z 1/8 2016-12-04 14:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Górnik” Wieliczka 4:10 (S) ⇑
8 4Z 1/9 2016-12-08 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - YMCA Kraków 8:6 (S) ⇑
9 4Z 1/7 2016-12-13 18:30 KS „Górnik” Wieliczka - TKS „Opoka” Trzebinia 11:3 (S) ⇑
10 4Z 1/10 2016-12-15 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Górnik” Wieliczka 5:9 (S) ⇑
11 4Z 1/13 2017-01-28 13:00 KS „Górnik” Wieliczka - KTS „Victoria” Spytkowice 6:8 (S) ⇓
12 4Z 1/12 2017-01-30 17:30 UKS „Jola” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka 0:14 (S) ⇑
13 4Z 1/11 2017-01-31 18:30 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9 (S) ⇓
14 4Z 2/15 2017-02-23 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Jola” Kraków 12:2 (S) ⇑
15 4Z 2/16 2017-03-02 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Bronowianka” Kraków III 10:4 (S) ⇑
16 4Z 2/17 2017-03-12 10:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Górnik” Wieliczka 5:9 (S) ⇑
17 4Z 2/18 2017-03-17 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Górnik” Wieliczka 13:1 (S) ⇓
18 4Z 2/19 2017-04-08 13:00 YMCA Kraków - KS „Górnik” Wieliczka 7:7 (S)^A ⇔
19 4Z 2/20 2017-05-05 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Górnik” Wieliczka 5:9 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
FA
2
KW
3
4
LP
5
MA
1 (D) KS „Cracovia 1906” Kraków 2,5   3,5 2,5 3,5 12
2 (W) ULKS „Lachowice” Lachowice II 1,0 1,0 2,5 0,0 1,5 6
3 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 3,5 1,5 1,5 0,0 2,5 9
4 (W) MKS KSOS Kraków II   1,5 2,5 1,5 3,5 9
5 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,0 2,0 3,5 0,0 1,5 10
6 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 3,5   3,5 2,5 3,5 13
7 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 2,5 1,0 3,5 0,5 2,5 10
8 (D) YMCA Kraków 3,5 2,0 2,0 0,5 0,0 8
9 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 3,5 2,5 3,5   1,5 11
10 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 1,5 1,5 3,5   2,5 9
11 (D) KTS „Victoria” Spytkowice 0,0 2,0 3,0 0,0 1,0 6
12 (W) UKS „Jola” Kraków 3,5 3,5 3,5   3,5 14
13 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 2,0 1,0 1,5 0,0 0,5 5
14 (D) UKS „Jola” Kraków 1,5   3,5 3,5 3,5 12
15 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 1,5 3,0 2,5 1,5 1,5 10
16 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 2,5 1,0 1,5 1,5 2,5 9
17 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III 0,0 0,0 1,0 0,0 0,0 1
18 (W) YMCA Kraków 1,0 2,0 3,5 0,0 0,5 7
19 (W) KTS „Victoria” Spytkowice 2,0 1,0 3,5 1,0 1,5 9
Razem 38,5 26,5 53,0 15,0 37,0 170
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 FLOREK Arkadiusz 1993 M 2017/2018 2
2 KOLIŃSKI Witold 1968 M 2017/2018 1751
3 KURCZYNA Łukasz 1985 M 2017/2018 1750
4 LELEK Paweł 1973 M 2017/2018 1197
5 MARCHEWKA Artur 1976 M 2017/2018 1298