UKS „Jola” Kraków (M)
Klub: UKS „Jola” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa numer 100 im. Adama Mickiewicza
os. Albertyńskie 36
31-855 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Jolanta Szatko-Nowak (tel. 504 618 329)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Marcin Pietrzyk (tel. 692 530 974)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2016-09-24 11:00 UKS „Jola” Kraków - ULKS „Lachowice” Lachowice II 9:5 (S) ⇑
2 4Z 1/3 2016-10-08 11:00 UKS „Jola” Kraków - MKS KSOS Kraków II 8:6 (S) ⇑
3 4Z 1/2 2016-10-16 18:15 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Jola” Kraków 4:10 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2016-10-22 13:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - UKS „Jola” Kraków 7:7 (S) ⇔
5 4Z 1/5 2016-10-29 11:00 UKS „Jola” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2016-11-19 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Jola” Kraków 5:9 (S) ⇑
7 4Z 1/7 2016-11-26 13:00 UKS „Jola” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 6:8 (S) ⇓
8 4Z 1/8 2016-12-04 12:00 YMCA Kraków - UKS „Jola” Kraków 9:5 (S) ⇓
9 4Z 1/9 2017-01-22 13:30 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Jola” Kraków 11:3 (S) ⇓
10 4Z 1/10 2017-01-22 15:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - UKS „Jola” Kraków 14:0 (S) ⇓
11 4Z 1/11 2017-01-28 09:30 UKS „Jola” Kraków - KTS „Victoria” Spytkowice 2:12 (S) ⇓
12 4Z 1/12 2017-01-30 17:30 UKS „Jola” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka 0:14 (S) ⇓
13 4Z 1/13 2017-02-02 20:00 KS „Cracovia 1906” Kraków - UKS „Jola” Kraków 3:11 (S) ⇑
14 4Z 2/15 2017-02-23 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Jola” Kraków 12:2 (S) ⇓
15 4Z 2/14 2017-02-25 11:00 UKS „Jola” Kraków - YMCA Kraków 5:9 (S)^A ⇓
16 4Z 2/17 2017-03-12 11:00 UKS „Jola” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 (S) ⇓
17 4Z 2/16 2017-03-20 18:30 KTS „Victoria” Spytkowice - UKS „Jola” Kraków 10:4 (S) ⇓
18 4Z 2/18 2017-03-26 11:00 UKS „Jola” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7 (S) ⇔
19 4Z 2/19 2017-04-12 17:30 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Jola” Kraków 5:9 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GJ
2
KA
3
MZ
4
ND
5
PM
6
SJ
1 (D) ULKS „Lachowice” Lachowice II 2,5 0,0   1,0 2,0 3,5 9
2 (D) MKS KSOS Kraków II 3,5     1,5 0,5 2,5 8
3 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 1,5   0,0 2,5 2,5 3,5 10
4 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 2,5     0,0 1,0 3,5 7
5 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 3,5   1,5   3,5 3,5 12
6 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 3,5   0,0 0,0 2,0 3,5 9
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 3,5   0,0 0,0 1,0 1,5 6
8 (W) YMCA Kraków 3,5 0,0 0,5 0,0 1,0   5
9 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II   0,0 0,5 1,0 1,5   3
10 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III   0,0 0,0 0,0 0,0   0
11 (D) KTS „Victoria” Spytkowice   0,0 0,0 1,0 1,0   2
12 (D) KS „Górnik” Wieliczka   0,0 0,0 0,0 0,0   0
13 (W) KS „Cracovia 1906” Kraków 3,5   1,0 0,5 2,5 3,5 11
14 (W) KS „Górnik” Wieliczka   1,0 0,0 0,0 1,0   2
15 (D) YMCA Kraków   0,0   0,0 2,0 3,0 5
16 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III   0,0   0,0 1,0 2,0 3
17 (W) KTS „Victoria” Spytkowice   0,0   0,0 1,5 2,5 4
18 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV   0,0   1,0 2,5 3,5 7
19 (W) KS „Bronowianka” Kraków III   0,5   2,0 3,5 3,0 9
Razem 27,5 1,5 3,5 10,5 30,0 39,0 112
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 2018/2019 1784
2 KOSTECKI Andrzej 1957 M 2018/2019 1785
3 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 2018/2019 1791
4 NOWACKA Dorota 1966 K 2017/2018 322
5 PIETRZYK Marcin 1990 M 2018/2019 951
6 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 K 2017/2018 666