KTS „Victoria” Spytkowice (M)
Klub: KTS „Victoria” Spytkowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół im. Janusza Korczaka
Łączany ul. Krakowska 87
34-115 Ryczów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wojciech Mamoń (tel. 604 570 153)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2016-09-23 16:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice 4:10 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2016-09-30 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Cracovia 1906” Kraków 9:5 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2016-10-09 13:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KTS „Victoria” Spytkowice 9:5 (S) ⇓
4 4Z 1/5 2016-10-30 12:00 YMCA Kraków - KTS „Victoria” Spytkowice 10:4 (S) ⇓
5 4Z 1/8 2016-12-02 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - MKS KSOS Kraków II 7:7 (S) ⇔
6 4Z 1/4 2016-12-09 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - ULKS „Lachowice” Lachowice II 8:6 (S) ⇑
7 4Z 1/10 2016-12-16 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - UKS „Rokicie” Szczytniki II 14:0 (S) ⇑
8 4Z 1/7 2016-12-18 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KTS „Victoria” Spytkowice 3:11 (S) ⇑
9 4Z 1/9 2016-12-18 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice 10:4 (S) ⇓
10 4Z 1/6 2017-01-13 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 (S) ⇑
11 4Z 1/12 2017-01-20 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1 (S) ⇑
12 4Z 1/11 2017-01-28 09:30 UKS „Jola” Kraków - KTS „Victoria” Spytkowice 2:12 (S) ⇑
13 4Z 1/13 2017-01-28 13:00 KS „Górnik” Wieliczka - KTS „Victoria” Spytkowice 6:8 (S) ⇑
14 4Z 2/17 2017-03-10 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Bronowianka” Kraków III 10:4 (S) ⇑
15 4Z 2/16 2017-03-20 18:30 KTS „Victoria” Spytkowice - UKS „Jola” Kraków 10:4 (S) ⇑
16 4Z 2/18 2017-03-24 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - YMCA Kraków 14:0 WO^A ⇑
17 4Z 2/14 2017-04-05 19:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice 11:3 (S) ⇓
18 4Z 2/19 2017-04-07 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Gorce” Nowy Targ III 1:13 (S) ⇓
19 4Z 2/20 2017-05-05 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Górnik” Wieliczka 5:9 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CD
2
GA
3
MW
4
WK
1 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 3,0 3,5 1,5 2,0 10
2 (D) KS „Cracovia 1906” Kraków 2,5 2,5 1,5 2,5 9
3 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 1,0 2,5 0,5 1,0 5
4 (W) YMCA Kraków 2,0 1,0 0,0 1,0 4
5 (D) MKS KSOS Kraków II 1,5 3,0 1,0 1,5 7
6 (D) ULKS „Lachowice” Lachowice II 1,5 3,5 1,5 1,5 8
7 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,5 3,5 3,5 3,5 14
8 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 3,5 3,5 1,5 2,5 11
9 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III 1,5 1,0 0,0 1,5 4
10 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 3,5 1,5 0,5 3,5 9
11 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 3,5 3,5 2,5 3,5 13
12 (W) UKS „Jola” Kraków 3,5 3,5 2,5 2,5 12
13 (W) KS „Górnik” Wieliczka 2,5 2,5 1,5 1,5 8
14 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 3,5 2,5 2,5 1,5 10
15 (D) UKS „Jola” Kraków 3,5 2,0 2,0 2,5 10
16 (D) YMCA Kraków         0
17 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 0,5 1,5 0,5 0,5 3
18 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 0,0 0,0 0,0 1,0 1
19 (D) KS „Górnik” Wieliczka 1,5 2,0 0,0 1,5 5
Razem 42,0 43,0 23,0 35,0 143
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHOJNA Dawid 1992 M 2018/2019 332
2 GRONDALCZYK Adrian 1992 M 2018/2019 507
3 MAMOŃ Wojciech 1981 M 2018/2019 328
4 WARMUZ Kamil 1989 M 2018/2019 330