KS „Gorce” Nowy Targ III (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Hala „Gorce” MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2016-09-16 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2016-10-05 18:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2016-10-11 17:30 KS „Gorce” Nowy Targ III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:4 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2016-10-23 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ III 0:14 (S) ⇑
5 4Z 1/6 2016-12-11 15:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 (S) ⇑
6 4Z 1/8 2016-12-13 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Gorce” Nowy Targ III 1:13 (S) ⇑
7 4Z 1/9 2016-12-18 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice 10:4 (S) ⇑
8 4Z 1/5 2017-01-06 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - TKS „Opoka” Trzebinia 12:2 (S) ⇑
9 4Z 1/7 2017-01-15 12:00 YMCA Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ III 14:0 WO ⇓
10 4Z 1/10 2017-01-22 15:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - UKS „Jola” Kraków 14:0 (S) ⇑
11 4Z 1/12 2017-01-27 19:30 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Cracovia 1906” Kraków 11:3 (S) ⇑
12 4Z 1/13 2017-01-28 13:00 ULKS „Lachowice” Lachowice II - KS „Gorce” Nowy Targ III 0:14 (S) ⇑
13 4Z 1/11 2017-01-31 18:30 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9 (S) ⇑
14 4Z 2/14 2017-02-12 13:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 (S) ⇑
15 4Z 2/15 2017-03-08 19:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 (S) ⇑
16 4Z 2/17 2017-03-12 11:00 UKS „Jola” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 (S) ⇑
17 4Z 2/18 2017-03-17 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Górnik” Wieliczka 13:1 (S) ⇑
18 4Z 2/19 2017-04-07 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Gorce” Nowy Targ III 1:13 (S) ⇑
19 4Z 2/20 2017-05-12 18:30 KS „Gorce” Nowy Targ III - YMCA Kraków 14:0 WO^A ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DM
2
KS
3
KT
4
KM
5
KP
6
KB
7
RD
1 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 1,5 3,5   1,5   2,5   9
2 (W) MKS KSOS Kraków II 1,5 3,5   1,5   2,5   9
3 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 2,5 3,5   1,0   3,0   10
4 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 3,5 3,5   3,5   3,5   14
5 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 3,5 3,5   1,5   2,5   11
6 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 3,5 3,5   2,5   3,5   13
7 (D) KTS „Victoria” Spytkowice 2,5 3,5   1,0   3,0   10
8 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 2,5 3,5   2,5   3,5   12
9 (W) YMCA Kraków               0
10 (D) UKS „Jola” Kraków 3,5 3,5   3,5   3,5   14
11 (D) KS „Cracovia 1906” Kraków 2,5 3,5   2,5   2,5   11
12 (W) ULKS „Lachowice” Lachowice II 3,5 3,5       3,5 3,5 14
13 (W) KS „Górnik” Wieliczka 1,5 3,5   1,0   3,0   9
14 (D) KS „Bronowianka” Kraków III   3,0   2,0 0,0 3,0   8
15 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 3,0 3,0   2,0   3,0   11
16 (W) UKS „Jola” Kraków 3,5     2,5 1,5 3,5   11
17 (D) KS „Górnik” Wieliczka 3,5 3,5   3,5   2,5   13
18 (W) KTS „Victoria” Spytkowice 3,5 3,5 3,5 2,5       13
19 (D) YMCA Kraków               0
Razem 45,5 55,0 3,5 34,5 1,5 48,5 3,5 192
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002 M 2017/2018 1023
2 KOLASA Szymon 2003 M 2017/2018 979
3 KOWALCZYK Tomasz 1978 M 2017/2018 165
4 KOWALKOWSKI Maciej 2004 M 2017/2018 1230
5 KOWALKOWSKI Patryk 2002 M 2017/2018 1229
6 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 M 2017/2018 782
7 RÓŻAŃSKI Damian 2003 M 2017/2018 1801