KS „Bronowianka” Kraków II (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Karmoliński (tel. 509 012 877)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2016-09-18 14:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7 (S) ⇔
2 4Z 1/2 2016-10-02 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - YMCA Kraków 1:13 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2016-10-07 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1 (S) ⇓
4 4Z 1/4 2016-10-23 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ III 0:14 (S) ⇓
5 4Z 1/5 2016-10-29 11:00 UKS „Jola” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S) ⇓
6 4Z 1/6 2016-11-13 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka 1:13 (S) ⇓
7 4Z 1/7 2016-11-26 12:00 KS „Cracovia 1906” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1 (S) ⇓
8 4Z 1/8 2016-12-04 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” Lachowice II 2:12 (S) ⇓
9 4Z 1/9 2016-12-11 10:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S) ⇓
10 4Z 1/11 2017-01-14 13:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5 (S) ⇓
11 4Z 1/12 2017-01-20 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1 (S) ⇓
12 4Z 1/10 2017-01-22 15:00 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków II 6:8 (S) ⇓
13 4Z 1/13 2017-01-28 09:00 KS „Bronowianka” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8 (S) ⇓
14 4Z 2/14 2017-02-12 17:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 2:12 (S) ⇓
15 4Z 2/15 2017-02-25 13:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5 (S) ⇓
16 4Z 2/16 2017-03-04 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1 (S) ⇓
17 4Z 2/17 2017-03-24 18:00 ULKS „Lachowice” Lachowice II - KS „Bronowianka” Kraków II 14:0 WO ⇓
18 4Z 2/18 2017-03-26 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Cracovia 1906” Kraków 0:14 (S) ⇓
19 4Z 2/19 2017-04-02 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GD
2
KZ
3
KP
4
KF
5
ŁS
6
SE
7
WR
8
WP
9
ZL
1 (W) KS „Bronowianka” Kraków III   2,0     1,5   2,5 1,0   7
2 (D) YMCA Kraków     0,0 0,0       1,0 0,0 1
3 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II   0,0     0,0   0,0 1,0   1
4 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III     0,0 0,0 0,0     0,0 0,0 0
5 (W) UKS „Jola” Kraków   0,0 1,0         1,0 0,0 2
6 (D) KS „Górnik” Wieliczka     1,0       0,0 0,0 0,0 1
7 (W) KS „Cracovia 1906” Kraków 0,0   1,0     0,0   0,0   1
8 (D) ULKS „Lachowice” Lachowice II       1,0 0,0     1,0 0,0 2
9 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV     0,0 1,0   1,0   0,0   2
10 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II     2,0   1,0   2,0 0,0   5
11 (W) KTS „Victoria” Spytkowice     0,0 0,0 0,0     1,0   1
12 (D) MKS KSOS Kraków II 1,5     2,5       2,0 0,0 6
13 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 2,5     1,5       2,0 0,0 6
14 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II     0,0 1,0   0,0   1,0   2
15 (W) MKS KSOS Kraków II     2,0 1,0 0,0     2,0   5
16 (W) TKS „Opoka” Trzebinia     1,0 0,0       0,0 0,0 1
17 (W) ULKS „Lachowice” Lachowice II                   0
18 (D) KS „Cracovia 1906” Kraków     0,0   0,0     0,0 0,0 0
19 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II     1,5 1,5 2,0     2,0   7
Razem 4,0 2,0 9,5 9,5 4,5 1,0 4,5 15,0 0,0 50
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GÓRECKA Dominika 2000 K 2017/2018 1902
2 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973 M 2016/2017 1743
3 KOPACKI Paweł 2004 M 2018/2019 1275
4 KUSIAK Franciszek 2002 M 2018/2019 1287
5 ŁUKASIK Sławomir 1966 M 2017/2018 1936
6 SKUBA Emilia 2005 K 2018/2019 1891
7 WILK Roman 1961 M 2018/2019 1939
8 WOLAŃCZYK Paweł 1980 M 2017/2018 1938
9 ZIELENIEWSKI Leon 2001 M 2016/2017 1857