LKS „Dobrzanka” Dobra (M)
Klub: LKS „Dobrzanka” Dobra
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Sala gimnastyczna przy Gminnym Przedszkolu nr 1
34-642 Dobra 490
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jerzy Miśkowiec (tel. 692 173 020)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2016-09-18 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - GSWAL „Bogdański” Grybów 3:11 (S) ⇓
2 4W 1/2 2016-10-02 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LKS „Dobrzanka” Dobra 3:11 (S) ⇑
3 4W 1/3 2016-10-15 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Start” Nowy Sącz 1:13 (S) ⇓
4 4W 1/4 2016-10-21 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LKS „Dobrzanka” Dobra 8:6 (S) ⇓
5 4W 1/5 2016-10-30 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LKS „Orzeł” Wojnarowa 9:5 (S) ⇑
6 4W 1/6 2016-11-13 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Dobrzanka” Dobra 6:8 (S) ⇑
7 4W 1/7 2016-11-27 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS „Galux” Skrzyszów III 9:5 (S) ⇑
8 4W 1/8 2016-12-04 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - TG „Sokół” Brzesko II 10:4 (S) ⇑
9 4W 1/9 2016-12-10 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5 (S) ⇓
10 4W 1/10 2016-12-23 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS SP 1 Tarnów 14:0 WO ⇑
11 4W 1/11 2017-01-07 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5 (S) ⇓
12 4W 1/12 2017-01-22 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 5:9 (S) ⇓
13 4W 1/13 2017-01-29 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7 (S) ⇔
14 4W 2/14 2017-02-11 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - LKS „Dobrzanka” Dobra 11:3 (S) ⇓
15 4W 2/15 2017-02-25 17:00 KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Dobrzanka” Dobra 12:2 (S) ⇓
16 4W 2/16 2017-03-04 14:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5 (S) ⇓
17 4W 2/17 2017-03-12 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 9:5 (S) ⇑
18 4W 2/19 2017-04-02 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa 9:5 (S) ⇑
19 4W 2/20 2017-04-19 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
HK
3
MJ
4
MJ
5
PK
6
PT
1 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów 1,0   0,0 0,0 1,0 1,0 3
2 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 2,5 3,5 3,5   1,5   11
3 (D) KS „Start” Nowy Sącz 0,5 0,0 0,0   0,5   1
4 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn 1,5   1,0   1,5 2,0 6
5 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa 2,5 2,5 2,5   1,5   9
6 (W) KS „Talar Team” Szczawa 2,5 1,0 2,0   2,5   8
7 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III 3,0 2,0 2,0   2,0   9
8 (D) TG „Sokół” Brzesko II 3,5   3,5 1,5 1,5   10
9 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1,0 1,0 1,0   2,0   5
10 (D) UKS SP 1 Tarnów             0
11 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 1,5 0,0 2,0   1,5   5
12 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 0,5   2,0   1,5 1,0 5
13 (W) MKS „Radość” Gorlice 2,0   2,0   0,0 3,0 7
14 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów   0,0 1,0   1,0 1,0 3
15 (W) KS „Start” Nowy Sącz 0,5   0,0   1,5 0,0 2
16 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 1,0   2,0 0,0 2,0   5
17 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 1,0   2,5   2,0 3,5 9
18 (D) KS „Talar Team” Szczawa 1,0   1,5   3,0 3,5 9
19 (D) MKS „Radość” Gorlice 2,0   2,5   0,0 2,5 7
Razem 27,5 10,0 31,0 1,5 26,5 17,5 114
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZYRNEK Jakub 1998 M 2018/2019 687
2 HOCHÓŁ Karol 1996 M 2017/2018 688
3 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M 2018/2019 1356
4 MRÓZEK Jan 1951 M 2018/2019 694
5 PIETRZAK Krzysztof 1972 M 2018/2019 1603
6 PIETRZAK Tomasz 1984 M 2018/2019 286