KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2016-09-18 11:00 UKS SP 1 Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 6:8 (S) ⇑
2 4W 1/2 2016-09-25 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 10:4 (S) ⇓
3 4W 1/3 2016-10-09 10:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 11:3 (S) ⇑
4 4W 1/4 2016-10-23 11:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 7:7 (S) ⇔
5 4W 1/5 2016-10-30 11:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - GSWAL „Bogdański” Grybów 3:11 (S) ⇓
6 4W 1/7 2016-11-05 17:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - KS „Start” Nowy Sącz 3:11 (S) ⇓
7 4W 1/6 2016-11-12 16:30 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 5:9 (S) ⇑
8 4W 1/9 2016-12-10 10:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - LKS „Orzeł” Wojnarowa 7:7 (S) ⇔
9 4W 1/8 2017-01-03 16:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 4:10 (S) ⇑
10 4W 1/11 2017-01-07 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5 (S) ⇑
11 4W 1/12 2017-01-18 18:00 TG „Sokół” Brzesko II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 1:13 (S) ⇑
12 4W 1/10 2017-01-19 16:00 KS „Talar Team” Szczawa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 7:7 (S) ⇔
13 4W 1/13 2017-01-29 11:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 8:6 (S) ⇑
14 4W 2/14 2017-02-12 11:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - MKS „Radość” Gorlice 7:7 (S) ⇔
15 4W 2/16 2017-03-05 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - KS „Talar Team” Szczawa 7:7 (S) ⇔
16 4W 2/17 2017-03-12 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 9:5 (S) ⇓
17 4W 2/18 2017-03-26 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 11:3 (S) ⇓
18 4W 2/19 2017-04-01 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 11:3 (S) ⇓
19 4W 2/20 2017-05-06 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 12:2 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BD
2
BH
3
BP
4
GM
5
KJ
6
MP
7
8
PG
9
PR
10
SK
11
TJ
12
TK
13
UA
14
1 (W) UKS SP 1 Tarnów 1,5 2,5                 2,5 1,5     8
2 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III   0,5 3,0               0,0 0,5 0,0   4
3 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów I           3,5     2,5 2,0       3,0 11
4 (W) MKS „Radość” Gorlice               3,5 0,0   2,5   1,0   7
5 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów   0,0             1,0 1,5 0,5       3
6 (D) KS „Start” Nowy Sącz   0,0             2,0 0,0 0,0   1,0   3
7 (W) LKS „Vocovia” Wokowice                 2,5 3,5 1,5   1,5   9
8 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa               3,0   2,0 1,0   1,0   7
9 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn             2,5 3,5   1,5     2,5   10
10 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra               2,5 3,5 2,0 1,0       9
11 (W) TG „Sokół” Brzesko II                 3,5 3,5 3,5   2,5   13
12 (W) KS „Talar Team” Szczawa                 2,0 2,0 1,5   1,5   7
13 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   2,0               3,0 1,0 2,0     8
14 (D) MKS „Radość” Gorlice   1,0             2,0 2,5 1,5       7
15 (D) KS „Talar Team” Szczawa               2,5 0,5 2,5 1,5       7
16 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra   1,0     0,0         2,5 1,5       5
17 (W) KS „Start” Nowy Sącz       0,0 0,0       1,5   1,5       3
18 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów   1,0   0,0         1,0   1,0       3
19 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów I   0,5             0,5   0,5   0,5   2
Razem 1,5 8,5 3,0 0,0 0,0 3,5 2,5 15,0 22,5 28,5 22,5 4,0 11,5 3,0 126
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOBER Damian 1987 M 2018/2019 351
2 BOLSĘGA Henryk 1971 M 2018/2019 247
3 BOLSĘGA Paweł 1994 M 2018/2019 244
4 GEMBACZ Marcin 2000 M 2018/2019 885
5 KRUCZEK Janusz 1960 M 2018/2019 421
6 MADZULA Paweł 1976 M 2018/2019 1034
7 MATUSIAK Łukasz 1997 M 2018/2019 246
8 PALACZ Grzegorz 1982 M 2018/2019 243
9 PIĘTOŃ Robert 1983 M 2018/2019 259
10 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 2018/2019 250
11 TABOR Janusz 1970 M 2018/2019 248
12 TABOR Krzysztof 1974 M 2018/2019 249
13 URBAŃSKI Adam 1950 M 2018/2019 251
14 WĘGRZYN Łukasz 1998 M 2016/2017 254